NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istraživ

poruka: 9
|
čitano: 5.546
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istraživ".
15 godina
offline
NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istraživ

neovisne o dativ (komu, čemu)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2022 13:28 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istraživ

NLO je po definiciji "nepoznati" objekt što znači da ne znamo što je a ne da je to "mali zeleni". A ne znamo što je jer je slika loša, mutna, i trzava. Da je oštra, i glatka, znali bi što je i tada ne bi bio "nepoznati" objekt neko bi točno znali što je - mali zeleni recimo :) i više nebi bio NLO nego ET, extra terrestrial. Mogli bi reći da je NLO "zbirka mutnih snimaka", najkraća definicija.

Idi i radi nešto korisno!
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istraživ

 ima nlo-a koliko os samo sta je uvik nesto mutno, al da nije mutno nebi bilo nepoznato xD

Moj PC  
7 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istr
ludizao kaže...

Nekaj muljaju. To o čemu pišu je paravan za nešto drugo. Pitanje je samo što.

Opet ti lupetaš, kao i na temi o novom cjepivu protiv covida.

 

Kako ti znaš da muljaju, a u suštini (kobajage) znašda je to paravan za "nešto drugo", a onda se pitaš "samo što" ?!

 

Ti nisi baš svoj, nešto tu ima ! 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
 
4 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istr
dabar_solta_V2 kaže...

 ima nlo-a koliko os samo sta je uvik nesto mutno, al da nije mutno nebi bilo nepoznato xD

 Slikao i ja jedan,prvo sam mislio da je satelit dok nije skrenuo ljevo ......:)

15 godina
offline
Re: NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istr
Zaporožac kaže...
ludizao kaže...

Nekaj muljaju. To o čemu pišu je paravan za nešto drugo. Pitanje je samo što.

Opet ti lupetaš, kao i na temi o novom cjepivu protiv covida.

 

Kako ti znaš da muljaju, a u suštini (kobajage) znašda je to paravan za "nešto drugo", a onda se pitaš "samo što" ?!

 

Ti nisi baš svoj, nešto tu ima ! 

 

Muljaju, ali nije ponudio sam neki mogući odgovor. Nego samo muljaju. 

 

2008. godine, putujemo na Info sajam u Zg. I dosta dugo sam iz busa, vidio neki veliki srebrni materijal kako leti po zraku, dosta daleko od nas. Prvo što mi je palo napamet ili je ostatak balona, ili neki lagani materijal se otrgnuo pa sada, vjetar radi što radi s njime. 

 

Ali, iskreno volio bih da se NLO, pokaže kao izvanzemaljska letjelica. Evo to mi je iskreno velika želja. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
2 godine
offline
Re: NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istr
fredii kaže...
Ali, iskreno volio bih da se NLO, pokaže kao izvanzemaljska letjelica. Evo to mi je iskreno velika želja. 

Brate, i ja bih.

Volio bih da su nekakva intelektualno tehnički i emocionalno naprednija vrsta nego mi, pa da nam pomognu u medicini, ostalim znanostima, da sjebu ove što vole ratove, da osiguraju tehnologiju za jeftiniju proizvodnju hrane bez pesticida, sve bih ja to volio. Volio bih da pomognu izlječiti najteže boolesti, da gluhi čuju, slijepi progledaju, djeca i osobe s bolestima ili stečenim povredama kralježnice ustanu iz kolica.

Da riješe taj ludi problem karcinoma, i da čovjek doživi svoju starost zdrav. 

Ne treba nam se omogućiti život od 500 godina, već 90... u zdravlju, veselju, i bez ratova. 

 

Izgleda da nema ništa od toga, i da njih nema. 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 9:13 (Zaporožac).
14 godina
neaktivan
offline
Re: NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istr
15 godina
offline
Re: NASA okupila nezavisne stručnjake koji će istr
Zaporožac kaže...
Brate, i ja bih.

Volio bih da su nekakva intelektualno tehnički i emocionalno naprednija vrsta nego mi, pa da nam pomognu u medicini, ostalim znanostima,

...

Izgleda da nema ništa od toga, i da njih nema. 

Ima tomu nalik ljudi, fenomenalnih ljudi, dobrih i genijalnioh ljudi. Njih prve proždremo! To je pravi problem.

Tako da možda su već sletjeli, al smo ih nabili na križ, kolac, ubili, zatvorili. Čovječanstvo ne voli promjene, voli nasilje i onog tko se dere glasnije od drugih.

Dokaz su ti izbori - redom kriminalci i ovi ih opet žele. Kriminalci biraju kriminalce. Ili glup, gluplji, i eto nas!

Idi i radi nešto korisno!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice