NASA-in Perseverance napravio 'prve korake' na Mar

poruka: 5
|
čitano: 1.867
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA-in Perseverance napravio 'prve korake' na Mar".
15 godina
offline
NASA-in Perseverance napravio 'prve korake' na Mar

mars se doima nekako ... zapuštenim? neurednim? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NASA-in Perseverance napravio 'prve korake' na
Tek će bit zapušteno kad ljudska noga zakorači.
14 godina
offline
Re: NASA-in Perseverance napravio 'prve korake' na
Ajar kaže...

mars se doima nekako ... zapuštenim? neurednim? 

 Je, trebali su na Mars poslati robota Roombu, da malo to sredi prije nego što je došao rover. Kažu, voziti će oko 200 metara za vrijeme misije. Ja sam mislio da je sa svojih 6 kotača ipak sposoban otići i znatno dalje i istražiti više toga. Jedva čekam da vidim kako će se ponašati onaj mali helić kojeg su doveli gore, hoće li uopće htjeti - moći letjeti u onoj rijetkoj atmosferi.

dolazim odmah - Godot
14 godina
online
NASA-in Perseverance napravio 'prve korake' na Mar

Once the rover begins pursuing its science goals, regular commutes extending 656 feet (200 meters) or more are expected.
Ajde nek mi netko sad objasni u koju jezičnu školu je išao autor ovog članka? Pa ovo bi google translate sigurno bolje preveo.


Sveukupan cilj rovera je prevaliti oko 24 km terena. Daj zamisli NASA pošalje opako skupog rovera na Mars da napravi 200 metara u dvije godine i to je to.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2021 8:53 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NASA-in Perseverance napravio 'prve korake' na
SolidSnakeCRO kaže...

Once the rover begins pursuing its science goals, regular commutes extending 656 feet (200 meters) or more are expected.
Ajde nek mi netko sad objasni u koju jezičnu školu je išao autor ovog članka? Pa ovo bi google translate sigurno bolje preveo.


Sveukupan cilj rovera je prevaliti oko 24 km terena. Daj zamisli NASA pošalje opako skupog rovera na Mars da napravi 200 metara u dvije godine i to je to.

 

 Moderni novinari, copy paste translate - JA NOV'NAR.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice