Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

poruka: 217
|
čitano: 55.890
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j".
11 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

mislia san da ja iman prevelika očekivanja od aplikacije

 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Dobar ovaj Spotifaj.. odlične kompilacije u searchu za svaku namjenu..to mi je fora..ne moram izigravat dj-a kad je neka prigoda... Čak ni reklamu još nisam čuo...
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Na hrv ps storeu se ne moze skinuti niti pronaci spotify ili je samo do mene.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 22:33 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Ne znam, slušam Spotify već par mjeseci, na poslu po par sati na sluške da sam i prestao slušati high res muziku. Ok, zato jer slušam preko BT pa nema nekog smisla a i praktičan je zbog shuffla i playlisti. 

 

Sad sam na mob instalirao modanu verziju Deezera i moram reć da ga Deezer rastura kvalitetom zvuka. A imao sam i Deezer Hifi neko vrijeme. 

 

Ovako, kao obje neke free verzije, uopće nema dileme. Deezer FTW.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Otkako Deezer ima HiFi plan za 10€ mjesečno, više ni ne razmišljam o drugim streaming servisima. Ali super što su došli, cijene nisu prenapuhane.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Oldy kaže...
Bluemax. Lol. Stari to je godišnje 500kn. I takvih 10 stvari 5000kn. Rađe ja za to pojedem i popijem, oni ionako imaju milijune i bez mene. A i jednostavno je gušt imati badava.

 Možeš to tako gledati. Ili da je to 35 000kn u prosječnom ljudskom životu.

A možeš gledati i da je to 1.4kn dnevno tj. barem deseterostruko manje nego što dnevno ostavljam napojnica konobarima u kafiću, manje od onoga što ti dućani maznu na zaokruživanju ili cijena jedne cigarete (ne kutije nego baš cigarete). Sad bi se ja trebao zajebavati s modanom aplikacijom koja nikad ne radi ko legit, gubiti vrijeme i živce, plaćati internet promet... za cijenu jedne cigarete i to nekakvog yorka i sl. jer Marlboro ipak dođe 1.6kn po komadu?

 

Ja nisam od onih legalista koji će kukati "bi li ukrao nešto u dućanu" i znam da će te korporacije opljačkati kad god imaju šansu i na to gledam "ko će koga", pa je i meni piraterija svakodnevica. Kemijam oko filmskih streaming servisa pa sad imam tri "polulegalna" (0kn), koristim Kodi, torrente... U biti moje poimanje intelektualnog vlasništva je da jedino ono s čime zarađujem plaćam. Naravno da sam s takvim stavom i ja u glazbeni streaming krenuo s modanim aplikacijama, pa to malo radi, malo ne radi. Onda sam pičio po probnim razdobljima tako da bi napravio fake adresu i fake virtualnu kreditnu. Čak sam i po stranim forumima žicao mjesta u obiteljskim paketima... da bi na kraju shvatio da se ne isplati. Za tih 1.4kn dnevno nije vrijedno bilo kakvog truda i gubljenja vremena. 

14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Pa imam kod tele2 neograničeno ne trebam čak ni downloadati stvari. App uglavnom radi svoj posao kad hoću nešto poslušati isto kao što recimo Stremio radi svoj posao kad hoću pogledati neki film i sve to za nula kuna. Hebote svi se sada naglo opoštenili, plaćajte. Ja neću jer eto ne moram.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Mene muči jedan detalj. Za primjer ću uzet Eric Claptona. Npr. lajkam njegov jedan album i taj album mi se pojavi pod your library-albums. Ali onda ako lajkam njega kao artista onda idem pod your library-artists i kliknem na njega i otvara mi samo taj jedan album. Onda moram radit 2 klika više, moram kliknut gore desno pa ić baš na go to artist. Ja želim da kad kliknem na njega da se otvori on kao cijeli artist a ne samo taj album. Ima li tko kakvu ideju? Više manje koristim aplikaciju u autu pa mi tih par dodatnih klikova nikako ne treba. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Oldy kaže...
Pa imam kod tele2 neograničeno ne trebam čak ni downloadati stvari. App uglavnom radi svoj posao kad hoću nešto poslušati isto kao što recimo Stremio radi svoj posao kad hoću pogledati neki film i sve to za nula kuna. Hebote svi se sada naglo opoštenili, plaćajte. Ja neću jer eto ne moram.

 

Nije uopće stvar poštenja (iako djelomično i je) nego kako ti BlueMax kaže jednostavno nam je isplativije platiti nego se nervirati i gubiti vrijeme na probleme koji nam ne trebaju u životu.

Što ne znači da je i kod tebe isti slučaj - možda imaš više slobodnog vremena nego novaca. Iako ne bih nikome preporučio da radi ovo što ti radiš, možeš radije s par frendova otvoriti family account za desetak kn mjesečno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Umjesto ove rasprave bilo bi produktivnije da se jave ljudi koje zanima family, pa da se međusobno dogovore.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Visak kaže...
Umjesto ove rasprave bilo bi produktivnije da se jave ljudi koje zanima family, pa da se međusobno dogovore.

 

Nas se skupilo 6 i sad za smješne pare imamo spotify i najužasniju family playlistu koju si netko može zamislit i dobro nam je :D

Koristio sam do sad i Deezer, Tidal, Qobuz i Spotify. Spotify mi ima daleko najbolji user expirience.

Mogućnost puštanja s mobitela na drugim uređajima mi je fantastična opcija. Ok, ne nudi lossless kao neki ali za otkrivanje nove muzike ( koju kasnije kupite / nabavite lossless ) je fanstastičan.

Podcasti su mu isto veliki plus, počnem slušat dok šećem cucka, nastavim na kompu preko jednog klika.

 

 

Ako možete, okupite ekipu i uzmite family. Za 1.66€ po osobi se isplati svakako.

15 kn ćeš nać po cesti mjesečno ako budeš uporan i onda ne moraš skidat kojekakve modane aplikacije upitnog koda.

 


Čak i ako i kod nas zabrane family accountove s članovima iz različitih kućanstva i tih 6€ bi se našlo na cesti

15 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
berzerker kaže...
Visak kaže...
Umjesto ove rasprave bilo bi produktivnije da se jave ljudi koje zanima family, pa da se međusobno dogovore.

 

Nas se skupilo 6 i sad za smješne pare imamo spotify i najužasniju family playlistu koju si netko može zamislit i dobro nam je :D

Koristio sam do sad i Deezer, Tidal, Qobuz i Spotify. Spotify mi ima daleko najbolji user expirience.

Mogućnost puštanja s mobitela na drugim uređajima mi je fantastična opcija. Ok, ne nudi lossless kao neki ali za otkrivanje nove muzike ( koju kasnije kupite / nabavite lossless ) je fanstastičan.

Podcasti su mu isto veliki plus, počnem slušat dok šećem cucka, nastavim na kompu preko jednog klika.

 

 

Ako možete, okupite ekipu i uzmite family. Za 1.66€ po osobi se isplati svakako.

15 kn ćeš nać po cesti mjesečno ako budeš uporan i onda ne moraš skidat kojekakve modane aplikacije upitnog koda.

 


Čak i ako i kod nas zabrane family accountove s članovima iz različitih kućanstva i tih 6€ bi se našlo na cesti

 

Nikad nisam kužio te podcaste, jel mi može netko to objasnit?

 

Trenutno me na Deezeru drže dvije stvari:

- lyricsi kojih nema na spotify desktop aplikaciji (ili ima ako plaćaš?)

- built-in songcatcher u Deezer searchu (ne moram kombinirati dvije aplikacije za jednostavan song recognition search). To mi je odlično jer su se klinci već naučili to koristiti naveliko.

 

User interface je na Spotifyu dosta responzivniji (i na desktop i na mobile aplikaciji), a to mi je zasad jedini plus u njegovu korist. Više manje je to sve isto kad se navikneš na nešto od toga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Bitanga kaže...
berzerker kaže...
Visak kaže...
Umjesto ove rasprave bilo bi produktivnije da se jave ljudi koje zanima family, pa da se međusobno dogovore.

 

Nas se skupilo 6 i sad za smješne pare imamo spotify i najužasniju family playlistu koju si netko može zamislit i dobro nam je :D

Koristio sam do sad i Deezer, Tidal, Qobuz i Spotify. Spotify mi ima daleko najbolji user expirience.

Mogućnost puštanja s mobitela na drugim uređajima mi je fantastična opcija. Ok, ne nudi lossless kao neki ali za otkrivanje nove muzike ( koju kasnije kupite / nabavite lossless ) je fanstastičan.

Podcasti su mu isto veliki plus, počnem slušat dok šećem cucka, nastavim na kompu preko jednog klika.

 

 

Ako možete, okupite ekipu i uzmite family. Za 1.66€ po osobi se isplati svakako.

15 kn ćeš nać po cesti mjesečno ako budeš uporan i onda ne moraš skidat kojekakve modane aplikacije upitnog koda.

 


Čak i ako i kod nas zabrane family accountove s članovima iz različitih kućanstva i tih 6€ bi se našlo na cesti

 

Nikad nisam kužio te podcaste, jel mi može netko to objasnit?

 

Trenutno me na Deezeru drže dvije stvari:

- lyricsi kojih nema na spotify desktop aplikaciji (ili ima ako plaćaš?)

- built-in songcatcher u Deezer searchu (ne moram kombinirati dvije aplikacije za jednostavan song recognition search). To mi je odlično jer su se klinci već naučili to koristiti naveliko.

 

User interface je na Spotifyu dosta responzivniji (i na desktop i na mobile aplikaciji), a to mi je zasad jedini plus u njegovu korist. Više manje je to sve isto kad se navikneš na nešto od toga.

 

 

Meni su podcasti odlični kao što sam rekao za šetnje s cuckom.

Probaj dat priliku "Darknet Diaries" ako te tako šta zanima, iako kad poslušaš dovoljan broj epizoda postane malo repetativan.

Osobno pratim još i 3 podcasta vezana uz svoju profesiju uz koja sam dosta i naučio, kad nađeš neki koji ti se svidi navučeš se

 

 

 

14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Ne zanima me plaćanje jer vam treba crtati? Hardware kupujem. Software NE.
Hajde sada opet krenite sa mnom u rasprave. Neću platiti, a vi platite tako da ne propadnu da i ja imam koristi od vas.

Je li pošteno? Je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 13:56 (Oldy).
 
2 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Pa nisi ti kriv šta imaš zmiju u džepu!
15 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Oldy kaže...
 Hardware kupujem. 

 

Ha seljo... Ne treba se ni hardware plaćati, al neka ti je kad ne znaš bolje.

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

Mislis da software koji si dobio uz mobitel nisi platio u njegovoj cijeni ? 🤪

Uostalom nebi meni bilo zao da se radi o ne znam kakvim novcima doslovno se 

radi o cifri koju svakodnevno potrosis na cugu s 2-3 frenda. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Nemaju svi frendove :-)
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Oldy kaže...
Ne zanima me plaćanje jer vam treba crtati? Hardware kupujem. Software NE.
Hajde sada opet krenite sa mnom u rasprave. Neću platiti, a vi platite tako da ne propadnu da i ja imam koristi od vas.

Je li pošteno? Je!

 Po ovome što pišeš krao bi ti i Hardware da možeš. Proklet li je hrvatski narod u pm...

16 godina
online
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Dva dana isprobavam Spotify, I ima mi dvije velike prednosti nad deezerom kojeg sam prije koristio.

Radi dobro u kombinaciji s ps4, i daje bolje prijedloge za grupe/pjesme.

Još bi nadodao podcaste koje tek planiram ubaciti na liste.

Ako radi family share na balkanski način di ćeš bolje
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Dobar ovaj Spotify. Drugi plate, a ja koristim.
A ni stereo mob sad nije za baciti, a ne tamo neki mono mob od 200-300€.
 
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

Oldy, skužili smo... Skinuo si modiranu verziju Spotifyja i koristiš neke premium značajke besplatno. Otkrio si toplu vodu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 15:21 (Marko :D).
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Gemmy kaže...
Dva dana isprobavam Spotify, I ima mi dvije velike prednosti nad deezerom kojeg sam prije koristio.

Radi dobro u kombinaciji s ps4, i daje bolje prijedloge za grupe/pjesme.

Još bi nadodao podcaste koje tek planiram ubaciti na liste.

Ako radi family share na balkanski način di ćeš bolje

 Ti si normalno nasao spotify app u ps storeu ? 

14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Otkrit ću ja toplu vodu kad me prestanete zahebavati.
A do tad ću ja vas zahebavati.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 15:25 (Oldy).
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Da.
Ali američki Account. Do su mi sve igre.
15 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Oldy kaže...
Otkrit ću ja toplu vodu kad me prestanete zahebavati.
A do tad ću ja vas zahebavati.

 
Sam sebe kuriš. Da nisi cicija platio bi ;)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Čuj. Cicije obično i imaju upravo zato što ne rasipaju lovu.
Ja je rasipam i previše, pa sam malo stao s tim.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Oldy kaže...
Čuj. Cicije obično i imaju upravo zato što ne rasipaju lovu.
Ja je rasipam i previše, pa sam malo stao s tim.

 

Pa odu s lovom u grob :-)

Lova se treba okretati, kad bi svi gomilali sustav bi se raspao vrlo brzo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Dex.pwn kaže...
Kad sam ovo pročitao, sjetio sam se kolege iz srednje. Dobio je besplatnu maturalnu ekskurziju, jer njegovi nemaju para, da bi na njoj kupio dvije tri igre za PS4
U životu nikog nisam toliko zajebavao

 I još se hvališ time?

 

10 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Mene zanima ako sam na family share s još 5 ljudi, kako funkcioniraju preporuke glazbe i mixevi? Jel on mixa preferencije nas 6 ili svatko ima svoj account? Taj feature preporuka je jedna od najvećih vrijednosti Spotifyja pa mi je bitno kako to funkcionira.
Inače ja koristim besplatno dva dana i za sada ne vidim koristi od premiuma. U članku piše da pod premium ulazi radio što nije istina, odeš na bilo koju pjesmu i autoplay nastavlja dalje svirati. Skidanje glazbe mi također ne treba, većinom slušam doma, a za van imam dosta interneta. Također u članku spominju nekakvo preskakanje pjesama do 6 puta u sat vremena, samo shuffle način rada... Redosljed que-a se može posložiti kako hoćeš i preskakati pjesme neograničeno. Možda ta ograničenja vrijede samo za playliste
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 22:42 (Kresaux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice