Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

poruka: 217
|
čitano: 56.014
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j".
12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
zelenapaprika kaže...

 Komentirao sam najviše zbog toga jer sam nerijetko na npr. HT-ovom profilu na Facebooku čitao ljute komentare njihovih korisnika kojima nisu nešto popravili ili prodali u stilu "a mi vama plaćamo preko 1000 kuna svakog mjeseca". Hoću reći, nabere se mjesečno raznih pretplata. A kuka se.

 Znači ako Ante ima 1000kn telekomunikacijskih pretplata, Mate nema pravo kukati?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Tallahassee kaže...
mrbeholder kaže...
bloodborne kaže...

Kucao sad ima i bajage, ltd band, azra, itd...

 Nema Azre

... https://open.spotify.com/artist/7yvHtuNexUtCcH3gz9yjVw

 A šta je to? Par pjesama i par albuma, fale neke najpoznatije stvari. Neorganizirano, nekatalogizirano, pomiješano sa turskim pjesmama... Azre na Spotifyju nema, kao što je nema ni na youtubeu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 10:45 (mrbeholder).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
bloodborne kaže...
john142 kaže...

Hm...ostao sam zarobljen u vremenu..jos uvijek furam old school, godinama kao hrcak slazem glazbu u foldere onako kako meni odgovara i jednostavno slozim playlistu, slusam tocno sto zelim (PC-DAC-pojacalo-zvucnici). Tko zna,  mozda jednog dana napravim taj famozni korak u buducnost :)

 

EDIT:

Sto se tice kvalitete streama, daleko je to i od CD-a a flac i dsd da i ne spominjem. Ocito prilagodeno novim nezahtjevnim mobitel generacijama.

 Pa evo kolega reci ti meni sa danasnjim uzurbanim nacinom zivota gdje da stignem po tebi slusati glazbu na cdu, ploci, itd ? LINK

 Sve ni ne stane u slike vjeruj mi, ja sam svjestan prednosti i mana streaming servisa barem po pitanju kvalitete.

 Ali kroz slusalice na mobitelu ili zvucnike u autu ista mi je zadovoljavajuca. Jednostavno vise nemam vremena sjediti

 i slusati glazbu bez da ista drugo pored toga radim. Slusam na putu do posla, u voznji autom a i doma ako jesam

 u mogucnosti obicno je to dok nesto paralelno i radim na pc-u. Ako i imam slobodnog vremena opet je provedeno 

 vani negdje, s nekim, ako i je sa glazbom opet su to slusalice ili u drustvu na bundeku/jarunu bluetooth zvucnik.

 I ne samo to. Osim ako nisi doma i slušaš na hi-fiu, razliku između 320kbps i flac-a ionako ne možeš čuti. Dok hodaš ulicom, voziš se u autu, autobusu, čekaš u redu... Flac tada ne dolazi do izražaja.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Robiant kaže...

Ili ja nešto ne kužim ili je ovo revolucionarni izum kao što je flaširana voda?! Šta fali slušanju glazbe s youtube, internet radio postaja...?

Stvarno ne kužim, šta točno ovde plaćam?

 Pitanje je voliš li glazbu ili ne. Postoji probni period i vidiš o čemu se radi.

A ovo "što fali slušanju glazbe s youtubea" je ko da ti nekome ideš objasniti što je Youtube a on te pita "što fali gledanju videa na TV-u".

 A probat ćemo, pa bumo vidli, a inače glazba mi je jedna od bitnijih stvari u životu.

4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

A gle sve ti je to od covjeka do covjeka. Imam frenda koji radi za 7000kn okej naradi se decko za te novce,

Ali evo neki dan tocnije prosli tjedan me zicao 400kn kao da nejde ko siroce sa curom doma nego da ju izvede na cugu/klopu.

 

I onda mu ja kazem pa daj se frajeru malo organiziraj ne moras svaku novu igricu koja izade odma otic,

kupit i platit 500kn pa da pred kraj mjeseca nemas vise za zivot, u najgorem slucaju preprodaj.

 

Al ono on si svaki dan uzme qpack, 2 kutije winstona i samo pije pive, kupuje igrice i onda nema.

Doduse on se bas ne zali ali uredno samo zica lovu i da ga se vozi negdje. Meni je to ono covjek od 30 god koji se ponasa nekad kao dijete od 15.

Ja osobno se nastojim ne dovoditi u situaciju da nemam makar za gablec, mislim ni nemam otvoren minus na tekucem racunu

 

imam diners iz razloga jer firma ima neki ugovor pa smo svi dobili dners bez naknade za clanarinu mislim da sam

ju u 2 god koliko ju imam mozda 2x provukao.

 

Edit: @Ukulele hvala ti 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 10:58 (bloodborne).
16 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
mrbeholder kaže...
Tallahassee kaže...
mrbeholder kaže...
bloodborne kaže...

Kucao sad ima i bajage, ltd band, azra, itd...

 Nema Azre

... https://open.spotify.com/artist/7yvHtuNexUtCcH3gz9yjVw

 A šta je to? Par pjesama i par albuma, fale neke najpoznatije stvari. Neorganizirano, nekatalogizirano, pomiješano sa turskim pjesmama... Azre na Spotifyju nema, kao što je nema ni na youtubeu.

 Dok je Štulić živ Azre neće nigdje biti :)

16 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Jedna fora i korisna stvar...kada pustite neku pjesmu na PC-u i imate instaliranu aplikaciju na mobitelu onda pomoću mobitela možete prebacivati pjesme dodavati nove itd... Kao da imate daljanski ili da ste ispred PC-a, ne morate se dizati iz vašeg naslonjača

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Marko ne da nema reklama jer ih još nema nego zato što je app modan Marko.
Kasnije sam čopio i verziju sa repeat sad moram naći vremena iskopati i download kao i na Deezeru i to je to za nula kn. :)
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
BlueMax kaže...
zelenapaprika kaže...

 Komentirao sam najviše zbog toga jer sam nerijetko na npr. HT-ovom profilu na Facebooku čitao ljute komentare njihovih korisnika kojima nisu nešto popravili ili prodali u stilu "a mi vama plaćamo preko 1000 kuna svakog mjeseca". Hoću reći, nabere se mjesečno raznih pretplata. A kuka se.

 Znači ako Ante ima 1000kn telekomunikacijskih pretplata, Mate nema pravo kukati?

 Ne, nego je kukanje kod nas nacionalni sport. Ima, a zapravo nema. Nema, a priča kako ima. Socijalni slučaj u pučkoj kuhinji u koju dolazi Mercedesom. Bilo na telki.

 

 

12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
zelenapaprika kaže...

 Ne, nego je kukanje kod nas nacionalni sport. Ima, a zapravo nema. Nema, a priča kako ima. Socijalni slučaj u pučkoj kuhinji u koju dolazi Mercedesom. Bilo na telki.

 

 

 Svugdje ima svega. Tih koji kukaju a imaju i onih koji ne kukaju a nemaju sam se nagledao po cijelom svijetu.

12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Oldy kaže...
Marko ne da nema reklama jer ih još nema nego zato što je app modan Marko.
Kasnije sam čopio i verziju sa repeat sad moram naći vremena iskopati i download kao i na Deezeru i to je to za nula kn. :)

 Da si kopao nos i prodavao kuglice toliko vremena koliko ćeš potrošiti da ti aplikacija radi približno ko premium mogao si zaraditi tih 6€.

13 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Oldy kaže...
Marko ne da nema reklama jer ih još nema nego zato što je app modan Marko.
Kasnije sam čopio i verziju sa repeat sad moram naći vremena iskopati i download kao i na Deezeru i to je to za nula kn. :)

To ti je kao da skineš Microsoft Office paket s torrenta i onda pitaš"a to se kao plaća? jel?".

4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

Sjedni u zagrebu s troje ljudi na cugu od 2h i platit ces tu cugu za vas troje kao mjesecna pretplata za spotify.

Stvarno mi nebi bilo zao da su neki novci, jedino zbog cega mi se dalo skidat apk je bio tapatalk i to zato jer to govno od app ne vrijedi 80kn.

10 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Odlicna stvar,inace ne koristim ove stvari deezer samo nekad probao davno i ostavio...cjeli dan mi svira,samo sam se reg. i odabrao sta mi pase za slusanje.

Znaci nije promasio pjesme,svaka u playlisti sto je smiksao danas valja,a vidim ima 6 mix lista predlozenih.

Za sad ce biti besplatno,pa kasnije kad zatreba i offline uzet cu premium.

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Bluemax. Lol. Stari to je godišnje 500kn. I takvih 10 stvari 5000kn. Rađe ja za to pojedem i popijem, oni ionako imaju milijune i bez mene. A i jednostavno je gušt imati badava.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 15:31 (Oldy).
 
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Nedljeti!!...nažderati se i nalizati glavinu, to je život! 😎
14 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Oldy kaže...
Bluemax. Lol. Stari to je godišnje 500kn. I takvih 10 stvari 5000kn. Rađe ja za to pojedem i popijem, oni ionako imaju milijune i bez mene. A i jednostavno je gušt imati badava.

 Pa znaci da si cijelu godinu uzivao u 10 razl stvari. To ne vrijedi nista?

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
11 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
..
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 16:12 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
A nesti ti cuda,isti K kao Deezer kojeg vec godinama koristim!Doma na hifi koristim Tidal hifi .Ne vidim neki poseban razlog za prebacivanje na Spotify
AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Spotify prvi na top listi app na play storeu, Apple music 81., Deezer 90.

Hm, baš čudno 🤔
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Meni bespotrebno. Ionako na mobu slusam sto ocu. Prebacio par gb glazbe i to je to.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

jel mi može neko pojasniti zbog čega se na mobitelu neki albumi mogu samo shuffle slušati bez odabira pisme i redoslijeda, a neki mogu kakogod, a na pc-u nema tih problema, poprilično frustrirajuće.. za primjer neka bude diskografija od metallice

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 19:43 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Nisam to primijetio, a koristim spotify dobrih 15 mjeseci
11 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

nisam te razumia, je li i u tebe tako? ili svaki album možeš po redoslijedu?

4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
xDISORDERx kaže...

jel mi može neko pojasniti zbog čega se na mobitelu neki albumi mogu samo shuffle slušati bez odabira pisme i redoslijeda, a neki mogu kakogod, a na pc-u nema tih problema, poprilično frustrirajuće.. za primjer neka bude diskografija od metallice

 https://streamable.com/4wjei1

 

Meni bez problema

:)
11 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

ah očito je onda do moje aplikacije koja je loše modificirana 

vidim tebi nema kod ni jednoga albuma ikonica za shuffle, a meni su na večini njih

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Kad sam ovo pročitao, sjetio sam se kolege iz srednje. Dobio je besplatnu maturalnu ekskurziju, jer njegovi nemaju para, da bi na njoj kupio dvije tri igre za PS4
U životu nikog nisam toliko zajebavao
9 godina
odjavljen
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Ne nije, tj. nisam primijetio da mi se bilo kad to desilo, a znao sam slušat više albuma zaredom od nekog benda.
11 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

uredu, evo rješio sam problem, našao sam bolju verziju aplikacije 

15 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
xDISORDERx kaže...

uredu, evo rješio sam problem, našao sam bolju verziju aplikacije 

 

Idući put pitaj na support, za to služi!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice