Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

poruka: 217
|
čitano: 56.007
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j".
6 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Nakon godina zajebavanja sa VPN-ovima napokon imam full legit spotify. Najbolja streaming platforma, neće mi biti žao novaca kojeg ću ulupati u pretplatu. 

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
mrbeholder kaže...
bloodborne kaže...

Kucao sad ima i bajage, ltd band, azra, itd...

 Nema Azre

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
mrbeholder kaže...
bloodborne kaže...

Kucao sad ima i bajage, ltd band, azra, itd...

 Nema Azre

 Kako ne ?

4 godine
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Vandit kaže...

Nakon godina zajebavanja sa VPN-ovima napokon imam full legit spotify. Najbolja streaming platforma, neće mi biti žao novaca kojeg ću ulupati u pretplatu. 

 Unaprijed se ispričavam što ću napisati odgovor baš na tvoju poruku.

 

U zadnjih 12ak godina imali smo razne krize (da ne idem dalje u prošlost) i proriču nam crnu ekonomsku jesen. A ja kažem da u Hrvatskoj ima sasvim dovoljno novca za preživljavanje. Na individualnoj razini. Ne mislim pritom na Peovičkine ideje i sl. Ima se, može se, kako kaže seoska filozofija. Vole ljudi ulupati novac u koješta tijekom svojih života, čak i kada budućnost nije izvjesna. YOLO i te fore.

 

Oprostite na komentaru. Pročitao sam naslove nekih vijesti na Indexu, pa sam zato takav.

 

Carry on, long live and prosper!

12 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Ne ta glupa Azra nego soundtrack iz popularne serije.

 
5 7 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

Covjek je pitao za bendove sa domace i ex juge scene ne znam odakle si ti sad dosao na neku seriju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 9:40 (bloodborne).
10 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Kao dugogodišnji korisnik Deezera nema šanse da pređem.

1. Preko HT, deezer je 5eura
2. Deezer na HT-u ne troši mobilne podatke, rokam u autu od jutra do sutra
3. Na deezeru family pretplata ne koristi gps praćenje pa se možete udružiti s bilo kim, dok spotify u family pretplati prati ako su svi članovi iz istog kućanstva.
Znači čak i ako ste obitelj a živite odvojeno, možete se slikat..
tito vampir! Bog I Hrvati!
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
LeskiRM kaže...
Kao dugogodišnji korisnik Deezera nema šanse da pređem.

1. Preko HT, deezer je 5eura
2. Deezer na HT-u ne troši mobilne podatke, rokam u autu od jutra do sutra
3. Na deezeru family pretplata ne koristi gps praćenje pa se možete udružiti s bilo kim, dok spotify u family pretplati prati ako su svi članovi iz istog kućanstva.
Znači čak i ako ste obitelj a živite odvojeno, možete se slikat..

 To je ona mogucnost gdje ti biras koje od ponudenih app ti nece trositi mobilne

 I to je samo ponuda HT-a, a ne deezera npr. moj buraz si je uzeo whapp i fb za to.

 I deezer za korisnike koji nisu na htu kosta isto kao i spotify. Ti samo kao korisnik ht-a

 imas gore navedene pogodnosti. Tak da

 Cura i ja zivimo odvojeno, a ona je samo potvrdila da zivi na istoj adresi i normalno koristi spotify.

10 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Vidjet ćemo koliko dugo budete koristili. I koliko je agresivno to praćenje. Ja čitam na netu da su rastavljenom roditelju koji ima dvoje djece ukinuli family pretplatu jer su praćenjem zaključili da ne žive na istoj adresi.

Ponuda je za HT, Simpa i Bonbon korisnike ali jedino HT ima mogućnost odabira da deezer ne trosi mobilne podatke.
tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 9:49 (LeskiRM).
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

Ne znam od cure frend koristi preko drugog frenda family pack ( kanadski )

Njih koliko 5-6 dijele naravno ne zive zajedno i nisu obitelj.

Vec godinu dana ga koriste nisu imali problema, ako je istina to sto kazes

jedino sta mogu je izgubiti korisnike, onda lako za iste pare predem na deezer.

12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
LeskiRM kaže...
Vidjet ćemo koliko dugo budete koristili. I koliko je agresivno to praćenje. Ja čitam na netu da su rastavljenom roditelju koji ima dvoje djece ukinuli family pretplatu jer su praćenjem zaključili da ne žive na istoj adresi.

Ponuda je za HT, Simpa i Bonbon korisnike ali jedino HT ima mogućnost odabira da deezer ne trosi mobilne podatke.

 Jel ti pričaš o Deezeru ili o Spotify?

10 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Spotify ima praćnje korisnika preko gps-a,

A sve im je to objašnjeno u pravilima korištenja

https://support.spotify.com/hr/account_payment_help/premium_for_family/premium-family-verification/
tito vampir! Bog I Hrvati!
16 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Tincha kaže...
Kakav je izbor domace glazbe? I pri tom ne mislim na cajke nego na hr bendove, od exyu pa do unazad par godina..

Registracija je besplatna, pa provjeri. 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
LeskiRM kaže...
Spotify ima praćnje korisnika preko gps-a,

A sve im je to objašnjeno u pravilima korištenja

https://support.spotify.com/hr/account_payment_help/premium_for_family/premium-family-verification/

 Pise da prate lokaciju samo kad se logiras u family acc i potvrdujes mail.

 ne pise da prate tokom koristenja, doduse ovo vrijedi za family acc provjerit cu da li ista stvar vrijedi i za duo.

 Al kazem od cure frend je vec god dana na tome. Mene family acc ni ne zanima.

 Hmm sad sam malo proguglao, malo bezveze al vidjet cemo. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 10:05 (bloodborne).
10 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati

Ma da, malo je bezveze, bojim se preći na spotify baš zbog toga jer sad trenutno imam na deezeru 6 ljudi i sve glatko funkcionira. Iako mi se svidio spotify dok sam ga samostalno koristio kad sam radio u inozemstvu.

0.5 eura je skuplji deezer family plan ali kad se podijeli na 6, i nije neka razlika. Plus mijenjao sam jedan slot na deezeru za 1 slot na HBOGO i 1 slot na maxtv to go sa svim programima.. 

Svakako, trenutno se to najviše isplati ekipi koja još ne koristi streaming servise ili solo korisnicima drugih servisa.

tito vampir! Bog I Hrvati!
12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
LeskiRM kaže...
Spotify ima praćnje korisnika preko gps-a,

A sve im je to objašnjeno u pravilima korištenja

https://support.spotify.com/hr/account_payment_help/premium_for_family/premium-family-verification/

 Oprosti ali kao dokaz tvrdnje da se korisnici prate šalješ nešto gdje piše "We don't track your location".

Godinama koristim Spotify preko VPN-a i da prate sami IP, bez GPS-a, odavno bi me otkantali.

Nadalje, prijatelji koji dijele obiteljski račun ne da ne žive na istoj adresi nego u tri različite države pa Spotify koriste godinama. Nisu oni ludi potjerat te na drugi servis.

10 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Kolega, ima niz postova na redditu, ja ne kažem da su točni i sve ali sam skeptičan preuzeti rizik i mijenjati deezer za spotify 

 

Nema potrebe sad raspravljati, možda radi kako treba, možda ne ali ja nisam spreman preuzeti taj rizik..

 

Evo tu konkretno jedan lik veli da su mu izbacili članove nakon mjesec dana, ja sad ne znam je li to sto posto točna informacija jer nije sve na internetu istinito ali svakako uzmem to u obzir..

 

https://www.reddit.com/r/spotify/comments/cc8tc6/spotify_says_family_plan_users_must_reside_at_the/

tito vampir! Bog I Hrvati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
LeskiRM kaže...
Vidjet ćemo koliko dugo budete koristili. I koliko je agresivno to praćenje. Ja čitam na netu da su rastavljenom roditelju koji ima dvoje djece ukinuli family pretplatu jer su praćenjem zaključili da ne žive na istoj adresi.

Ponuda je za HT, Simpa i Bonbon korisnike ali jedino HT ima mogućnost odabira da deezer ne trosi mobilne podatke.

Mene su Spotify detektivi bacili u corku nakon dva mjeseca pracenja jer su ustanovili neregularnosti. 

Ljudi vjeruju svemu sto procitaju na internetu 

12 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Full legit Spotify u HR  + što mi je besplatan....

 

Živjela MCO Visa kartica i besplatny spotify

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Ma da ne bi rentao muziku...
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Kako free?
12 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Ljudi, u kojim slučajevima koristite ove audio streaming servise?

 

Kad sam doma slušam nešto na Youtube, kad sam vani sam obično s društvom ili klincima pa ne mogu slušati, kad sam na poslu ne slušam, a autu radio...

Kad ih ljudi najviše koriste? Kad su vani (pješaćenje, vježbe, putovanje...) pa na mobitel u slušalice u uho? ili na poslu? Doma?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
Na poslu, općenito kad nešto radim na PCu
Gym isto tako.
6 godina
neaktivan
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Cijena Spotify u BiH 4.99

RD
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
bloodborne kaže...
mrbeholder kaže...
bloodborne kaže...

Kucao sad ima i bajage, ltd band, azra, itd...

 Nema Azre

 Kako ne ?

Ima par pjesama, ali sve je raštrkano i neorganizirano. Di je npr. Balkan? Di im je diskografija, albumi?

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 11:49 (mrbeholder).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
REDDEVILS kaže...

Cijena Spotify u BiH 4.99

 Ne vidim zašto bi se išao ciganiti za 1 euro i zajebavati sa vpn-om.

12 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
U autu, doma kad radim na računalu, u ribolovu, kad vozim bicikl, ujutro i na pauzi u birtiji, na putovanjima...
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
LeskiRM kaže...

Kolega, ima niz postova na redditu, ja ne kažem da su točni i sve ali sam skeptičan preuzeti rizik i mijenjati deezer za spotify 

 

Nema potrebe sad raspravljati, možda radi kako treba, možda ne ali ja nisam spreman preuzeti taj rizik..

 

Evo tu konkretno jedan lik veli da su mu izbacili članove nakon mjesec dana, ja sad ne znam je li to sto posto točna informacija jer nije sve na internetu istinito ali svakako uzmem to u obzir..

 

https://www.reddit.com/r/spotify/comments/cc8tc6/spotify_says_family_plan_users_must_reside_at_the/

 Razlog iz kojeg bi meni takva politika bila glupa evo npr hipotetaki ti si samohrani roditelj

 Uzeo si duo za sebe i svoje jedino dijete ali zivite u osijeku i ti posaljes dijete na studij u zagreb

 i sta sad oni nakon nekog vremena zakljuce da taj drugi korisnik ili tvoje dijete vise ne zivi s tobom

 i ukinu mu premium, isto bi bilo i family pack. Ako im je to stvarno politika onda je totalno debilno i besmisleno.

 Mislim sta nije dovoljno sto placas uslugu ? Nego ve ti sad jos netko i nametati gdje ce ostali korisnici zivjeti tj gdje moraju ?

 totalno promasena politika poslovanja po meni.

mrbeholder kaže...
bloodborne kaže...
mrbeholder kaže...
bloodborne kaže...

Kucao sad ima i bajage, ltd band, azra, itd...

 Nema Azre

 Kako ne ?

Ima par pjesama, ali sve je raštrkano i neorganizirano. Di je npr. Balkan? Di im je diskografija, albumi?

 Ne mogu ti puno reci jer osobno ne slusam bas azru pa nisam upoznat sa njihovim albumima/pjesmama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 11:55 (bloodborne).
7 godina
offline
Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati na j

Instalirao, registrirao se, ali nikako ne mogu aktivirati premium.

Probao na Chromu/Edgu/aplikaciji, i uvijek ova stvar kao na slici.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Napokon stigao Spotify! Sve što trebate znati
CyberDemonVZ kaže...

Ljudi, u kojim slučajevima koristite ove audio streaming servise?

 

Kad sam doma slušam nešto na Youtube, kad sam vani sam obično s društvom ili klincima pa ne mogu slušati, kad sam na poslu ne slušam, a autu radio...

Kad ih ljudi najviše koriste? Kad su vani (pješaćenje, vježbe, putovanje...) pa na mobitel u slušalice u uho? ili na poslu? Doma?

 Uvijek i stalno. Posao, kod kuće, bicikl, trčanje...

 

Meni je streaming servis najbolja stvar ikada. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice