Napokon postoji pravi funkcionalni hoverboard

poruka: 5
|
čitano: 2.747
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon postoji pravi funkcionalni hoverboard".
16 godina
offline
Napokon postoji pravi funkcionalni hoverboard

Čemu ova vijest koja btw djelomično nije ni istinita?

U 8 mjesecu 2015. Lexus je napravio prvi howerboard, identicam ovome, na istom principu, te u Španjolskoj napravio stazu za demonstraciju. Takoder objasnili su kako su to napravili i svima je bilo jasno da nije to pravi howerboard (jer treba metalnu podlogu). Kako su sad ovi likovi prvi?

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
17 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Napokon postoji pravi funkcionalni hoverboard
gkelekov kaže...

Čemu ova vijest koja btw djelomično nije ni istinita?

U 8 mjesecu 2015. Lexus je napravio prvi howerboard, identicam ovome, na istom principu, te u Španjolskoj napravio stazu za demonstraciju. Takoder objasnili su kako su to napravili i svima je bilo jasno da nije to pravi howerboard (jer treba metalnu podlogu). Kako su sad ovi likovi prvi?

 Uče od Applea ;)

14 godina
offline
Re: Napokon postoji pravi funkcionalni hoverboard

riječima velikom germanskog ubermenša (malog, žgoljavog šepavca u naturi) dr. Goebbelsa:

 

ponovi laž sto puta i postat će istina...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Napokon postoji pravi funkcionalni hoverboard

I ja funkcionalno letim kad skočim, jednu sekundu

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 11:42 (Jack Sparrow).
Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Napokon postoji pravi funkcionalni hoverboard
gkelekov kaže...

Čemu ova vijest koja btw djelomično nije ni istinita?

U 8 mjesecu 2015. Lexus je napravio prvi howerboard, identicam ovome, na istom principu, te u Španjolskoj napravio stazu za demonstraciju. Takoder objasnili su kako su to napravili i svima je bilo jasno da nije to pravi howerboard (jer treba metalnu podlogu). Kako su sad ovi likovi prvi?

 

Ma daj, pa Rimac je imao serijsku proizvodnju spomenutog, još prije 8. mjeseca 2015. Ali pod kapom tajnog proizvoda za tajnog kupca.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice