Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

poruka: 19
|
čitano: 8.872
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro".
16 godina
offline
Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

Srica bog šta su cijene pristupačne za raju...

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2020 7:13 (J-man).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

Ko je dao novac za plastičnu operaciju lica, sanjao je ovakvu masku. I neće mu biti skupa.

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je
ove sezone u modi su maske...ja budem stavio ovu automatsku masku za zavarivanje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

preporodil sam se otkad babe nosiju brnjice jer manje lajeju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2020 15:23 (Ajar).
Moj PC  
15 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je
Scena sa posla jucer. Bio kod klijenta, imam masku jer je politika firme imati masku kad se god ide vani i trebam napraviti demo monitoring sustava za video za IP TV providera. Kad sam sve podesio prvo sto je iskocilo je kako neki deda dere neku tetu s bujnim grudima jer je nas monitoring sustav otkrio da je razina zvuka preniska. Ta teta bas i ne vristi kao neke druge tete u filmovima za odrasle pa jelte, razina zvuka je bila niska.

Kako je scena bila iznenadjujuca mogao sam sakriti kes od uha do uha i ostati profesionalan. Pusti me tih prozirnih maski gdje ne mozes niti izraz lica sakriti.
 
9 0 hvala 0
4 godine
offline
Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

Konačno ću se moć ljubit (barem prividno) u NOĆNOM KLUBU! Miki, eat your heart out!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je
U odnosu na druge modele ovo mi se čini čist uredu,čak niti cijena nije prestrašna.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

BLM has left the chat...

scientia est potentia
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2020 20:15 (alien).
 
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

BLM ne treba maske.

 Plenki drapa "Noleta", a raju privode po kolodvorima jer nema masku.

Makes sense.

 
2 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je
Gebirgs kaže...

BLM ne treba maske.

 Plenki drapa "Noleta", a raju privode po kolodvorima jer nema masku.

Makes sense.

 Nemoj si željeti ovakve situacije sa slike. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je
Gebirgs kaže...

BLM ne treba maske.

 Plenki drapa "Noleta", a raju privode po kolodvorima jer nema masku.

Makes sense.

 Lijepo gore desno piše "self check out"

 

 Čovjek je samo doslovno shvatio...

scientia est potentia
4 godine
protjeran
offline
Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

Nitko nije primijetio jedan veliki problem?

 

Najbolje maske, odnosno točnije respiratori, filtriraju do 0,3 μm, a novi korona virus je veličine 0,12 μm.

 

Najbolji primjer je da postoji puno medicinskih djelatnika koji koriste cijelu PPE (personal protective equipment) opremu, pa se svejedno zaraze.

 

S druge strane virus nije toliko opasan da bi zahtijevao hazmat odijelo sa SCBA aparatom, ako se ne varam smrtnost je negdje oko 0,1 do 0,2%.

 
2 1 hvala 1
16 godina
offline
Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

ima jedan jos jaci problem - ako se maska "pokavari" ili na bilo koji nacin filter polako pocne propustati manje zraka, lijepo zaspes.

zaistac.

 

a druga stvar je jedan mali detalj u (mahom) muskaraca - 3 dana stara brada, a u nekih muzjaka bome i za par sati cekinje na licu narastu par milimetara - kak to onda ide?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je

osmudiš bradu?

Ju je je? Je ju je!
4 godine
protjeran
offline
Re: Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je
nikola kaže...

 

a druga stvar je jedan mali detalj u (mahom) muskaraca - 3 dana stara brada, a u nekih muzjaka bome i za par sati cekinje na licu narastu par milimetara - kak to onda ide?

 

 

 

15 godina
offline
Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

Maska izgleda fenomenalno pogotovo ako ste ovako lijepi kao ovaj model sa slike, a budući da ćemo se na maske naviknuti kako ovu a i narednu godinu, očigledna i sekundarna funkcija maske tj. kao modni dodatak. Primjetite da cura sa slike nema ni kačket niti sunčanice ni naušnice.

A pošto sam kačkete znao plaćati i do 50€ (koje ne nosim, nego stoje na polici za ukrasa) za ovu masku bi rado dao i do 50€ da nije jedan problem: džaba vam najbolja maska ako ste se rukom dotakli površinu na kojem je virusu Sars CoV-2 i onda dotakli sluznicu oka.

Ukretko ja to gledma ovako: Kupite najbolji modni dodatak (koji je još zakonski obavezan) za 2020/21 godinu a zaštitu dobijate gratis.
I cijena je (donekle) opravdana ako to bude jedina ovakva maska. A ako bude sličnih kopiranih dizajna, onda će i cijana pasti a modeli postati atraktivniji.

Heh, sad baš razmišljam, pa sa ovom maskom može se i sunčati na plaži, šetati rivom i još ste cool. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je pro

Da je virus ozbiljan ne bi bilo ovakvih članaka.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je
Gebirgs kaže...

* * *

 

alien kaže...
* * *

 

Dr. Alien kaže...

Nitko nije primijetio jedan veliki problem?

 

Najbolje maske, odnosno točnije respiratori, filtriraju do 0,3 μm, a novi korona virus je veličine 0,12 μm.

 

Najbolji primjer je da postoji puno medicinskih djelatnika koji koriste cijelu PPE (personal protective equipment) opremu, pa se svejedno zaraze.

 

S druge strane virus nije toliko opasan da bi zahtijevao hazmat odijelo sa SCBA aparatom, ako se ne varam smrtnost je negdje oko 0,1 do 0,2%.


Čime ste vas trojica zaslužili da dobijete po jedan TD od dragog nam kolege Jakovp a ja nisam dobio? Nisi fer Jakove, napustio si me.

Btw: Ovo u vezi čestica i ja sam primjetio, samo nisam znao promjer samog virusa a bilo mi mrsko googlat.
I imam osjećaj da će se pola planete zaraziti, ali ako je maska obavezna onda je ova poprilično Cool.

16 godina
offline
Re: Napokon maska koja djeluje prijateljski jer je
Envy kaže...

Btw: Ovo u vezi čestica i ja sam primjetio, samo nisam znao promjer samog virusa a bilo mi mrsko googlat.

Nije ni bitno koliki je promjer virusa. On je u kapljicama vode koje su puno veće, ne ide "sam" po zraku.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice