Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

poruka: 107
|
čitano: 19.659
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!".
15 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Ok, interesantno,

Ima neki besplatan VPN kojem se moze vjerovati za taj posao (kucanje kartice). Razmisljam sad na glas pa mozda grijesim. Googel koristi https ali moguce je napraviti man in the middle attack gdje ti onaj ko ti providea VPN izlaz u Indiji napravi https vezu od sebe do googlea i od sebe do tebe. A on kao posrednik prcka po podacima i uzme broj kartice. Nisma doma tu ali mi se cini moguce pa zato pitam :)

 

 

15 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
Došao je Petric na svoje, sad i on može slušati muziku :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Kako god se okrene morat cu isprobati ovo, inace nisam vidio svrhu bilo kakvog musica pored Youtubea koji mi je bio dovoljan za sve sto zelim slusati. Medjutim zadnjih godina je trend raditi spotove koji su nalik seriji, pa se nacekas i po minutu dok muzika ne pocne i to me uzasno iritira... tako da ili Deezer ili Apple music, vidjet cemo. 

Jel ima tu netko zainteresiran da to grupno uzmemo (pod family), mislim da je do 6 korisnika max., ako se podijelimo to ce ispasti sica... 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
JosephBullet kaže...

Ok, interesantno,

Ima neki besplatan VPN kojem se moze vjerovati za taj posao (kucanje kartice). Razmisljam sad na glas pa mozda grijesim. Googel koristi https ali moguce je napraviti man in the middle attack gdje ti onaj ko ti providea VPN izlaz u Indiji napravi https vezu od sebe do googlea i od sebe do tebe. A on kao posrednik prcka po podacima i uzme broj kartice. Nisma doma tu ali mi se cini moguce pa zato pitam :)

 

 

 Za takve stvari moja banka ima fenomenalnu stvar. Nista ne mogu platiti karticom ako je ne otkljucam on line ili na mobitelu.... Mogu ti  dati i karticu i pin. Mozda i tvoja banka nudi nesto slicno....

16 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
dejo6 kaže...

I jel taj apple music šta bolji od deezera? Jel se isplati prelaziti?

Ne,Jubitu Free je uloženo-dobiveno najbolja opcija.

 

 

https://www.jango.com/

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
6 godina
neaktivan
offline
Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Aktivirao Free 6 mjeseci

I konacno je i BIH dosla ma red sto se tice App Store-a

RD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
Posmatrač kaže... 

 

 Za takve stvari moja banka ima fenomenalnu stvar. Nista ne mogu platiti karticom ako je ne otkljucam on line ili na mobitelu.... Mogu ti  dati i karticu i pin. Mozda i tvoja banka nudi nesto slicno....

Ok, to je fora al kaj ti se ovo ne naplacuje jednom mjesecno 12Kn? Dakle svaki mjesec se odredenog datuma moras sjetiti otvoriti karticu i nakon transakcije ju zamrznuti. Dakle ti moras znat u koliko sati i koj dan ce ti youtube chargati svaki mjesec da otkljucas?  Ili sam te krivo razumio?

To zakljucavanje mi ima smisla ako uzimas neki one time payment sa neke nesigurne stranice. I onda zakljucas karticu i otkljucas ju prije nego opet nesto kupis. Cim kupis odma zakljucas. 

12 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
dejo6 kaže...

I jel taj apple music šta bolji od deezera? Jel se isplati prelaziti?

 Nije. Sučelje je slično iako Deezer ima nešto intuitivnije i ljepše. Sam princip predlaganja favorita je konfuzan. Umjesto da biraš ono što želiš on ti izbaci brdo prijedloga od kojih ti dugim pritiskom trebaš izbaciti one koje ne želiš (a to je 95% onoga što on predlaže). Daje ti opciju "add new" koja nikad nije čula za The Doors, King Crimson..

Jednostavno siluju s nekom novom pop glazbom a poznavajući Apple to je vjerojatno zato jer s njima imaju bolje ugovore.

Nemaju HQ sound (lossless)

Jedina prednost je znatno duži probni period i integracija u iOS sustav.

 

Ovdje možeš vidjeti usporedbu po kojoj je Deezer na trećem mjestu a Apple music na devetom:

https://www.slant.co/versus/29/30/~deezer-music_vs_apple-music (uzmi u obzir da su neke nedostatke ispravili od kad je ova usporedba rađena)

 

Čak su i to deveto mjesto uhvatili na bodovima u kategorijama tipa:

best music player for iOS

best music player for MacOS

Siri integration...

 

ukratko, u nedostatku Spotyfija, Deezer nema konkurenciju (po meni je bolji i od Spotyfija ali tu je utrka tjesnija)

12 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
rambox kaže...
dejo6 kaže...

I jel taj apple music šta bolji od deezera? Jel se isplati prelaziti?

Ne,Jubitu Free je uloženo-dobiveno najbolja opcija.

 

 

 Šta? Slušanje nečije gramofonske ploče na računalu uz Youtube kompresiju i sučelje??

Tom logikom uluženo/dobiveno najbolja opcija ti je sjediti na balkonu i slušati što susjedi puštaju jer tako ne trošiš ni struju.

Youtube Music je konkurencija Apple Musicu. Imaš besplatan period jednog i drugog pa isprobaj.

5 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
JosephBullet kaže...
Posmatrač kaže... 

 

 Za takve stvari moja banka ima fenomenalnu stvar. Nista ne mogu platiti karticom ako je ne otkljucam on line ili na mobitelu.... Mogu ti  dati i karticu i pin. Mozda i tvoja banka nudi nesto slicno....

Ok, to je fora al kaj ti se ovo ne naplacuje jednom mjesecno 12Kn? Dakle svaki mjesec se odredenog datuma moras sjetiti otvoriti karticu i nakon transakcije ju zamrznuti. Dakle ti moras znat u koliko sati i koj dan ce ti youtube chargati svaki mjesec da otkljucas?  Ili sam te krivo razumio?

To zakljucavanje mi ima smisla ako uzimas neki one time payment sa neke nesigurne stranice. I onda zakljucas karticu i otkljucas ju prije nego opet nesto kupis. Cim kupis odma zakljucas. 

 Ne korisim ju na YT ali sam koristio na originu. Dodje mail da nije uspjela naplata ja udjem u origin i platim kad ja hocu.... Nem tu nekih komplikacija.....

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 13:42 (Posmatrač).
14 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
Pa youtube vanced radi i na uredajima koji nisu rootani i nema reklama ni nista...i jos imat u pozadini i gasit ekran i sve....
VenAtoR#2231
6 godina
offline
Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Probao sam sada Apple Music aplikaciju i meni se ne sviđa. Podsjeća me na Deezer koji mi je vizualno bio meh, a i izbog glazbe koju slušam je znatno manji u odnosu na spotify. 

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
=XFX=PlayHard kaže...

Kako god se okrene morat cu isprobati ovo, inace nisam vidio svrhu bilo kakvog musica pored Youtubea koji mi je bio dovoljan za sve sto zelim slusati. Medjutim zadnjih godina je trend raditi spotove koji su nalik seriji, pa se nacekas i po minutu dok muzika ne pocne i to me uzasno iritira... tako da ili Deezer ili Apple music, vidjet cemo. 

Jel ima tu netko zainteresiran da to grupno uzmemo (pod family), mislim da je do 6 korisnika max., ako se podijelimo to ce ispasti sica... 

 Zato uzmes youtube music preko Indie 12kn mjesecno i imas opciju song / video. Ako ces samo song onda direktno krece pjesma

JosephBullet kaže...

Ok, interesantno,

Ima neki besplatan VPN kojem se moze vjerovati za taj posao (kucanje kartice). Razmisljam sad na glas pa mozda grijesim. Googel koristi https ali moguce je napraviti man in the middle attack gdje ti onaj ko ti providea VPN izlaz u Indiji napravi https vezu od sebe do googlea i od sebe do tebe. A on kao posrednik prcka po podacima i uzme broj kartice. Nisma doma tu ali mi se cini moguce pa zato pitam :)

 

 

Iskreno ne sjecam se. Nekakav free trial sam zemio. Mada cjelokupni posao mi je trebalo 2minute max a naplata ide preko revoluta pa uvijek vidim sta i kako ide. Za sada nema nikakvih problema a imam vise od 7mj 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 14:03 (slitinabakra).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Bolji je Deezer dok god moram za Spotify tu i tamo VPN.

+Deezer na bonbon je svega 35 kn mjesecno

12 godina
offline
Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Ajde napokon neka naznaka da će i spotify doć u HR, navodno je trebao već početkom godine... Zanimljivo, spotify u zadnje vrijeme prikazuje lokalizirane reklame, ali nitko se jos nije oglasio. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Ako netko zna za neki pouzdan free vpn nek slobodni baci koji link tu. Odmah danas cu si aktivirat taj premium za 12 kn, to je dzabe. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
mar123 kaže...

Ako netko zna za neki pouzdan free vpn nek slobodni baci koji link tu. Odmah danas cu si aktivirat taj premium za 12 kn, to je dzabe. 

 TunnelBear. Brzo i jednostavno.

16 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
BlueMax kaže...

 Šta? Slušanje nečije gramofonske ploče na računalu uz Youtube kompresiju i sučelje??

Tom logikom uluženo/dobiveno najbolja opcija ti je sjediti na balkonu i slušati što susjedi puštaju jer tako ne trošiš ni struju.

Youtube Music je konkurencija Apple Musicu. Imaš besplatan period jednog i drugog pa isprobaj.

Pa nisam ja za to dao taj link, ili bilo je za očekivati da je jasno čemu je to zapravo poslužilo.Danas plačat za slušanje mjuze, to je glupost na kvadrat kao da nema nikakve opcije za Free slušanje na mobovima itd.Za ovo dole ni ne treba nikakva mob aplikacija, dakle samo ukucaj pa biraj i slušaj.

 

https://www.internet-radio.com/

 

Kaj bi ja sad trebal plačat Jubitu ili Deezer-u, da bi mogel slušat Van Halen mjuzu kak ja hoču.A di je ono natovariš mp3 na mobove pa slušaj, memorijske kartice su jeftine i nema frke.Sve kaj te fakat realno i zanima, to fino nakrcaj na SD karticu pa slušaj.

 

Uostalom, mobiteli i slične gluposti to je šipak od mjuze i zvuka nema od toga nič.To se sluša samo iz dosade, a ozbiljno slušanje mjuze ide samo doma na velikim i kvalitetnim zvučnicima.Ak imaš Deezer/Jubitu Music na Smart TV-u, pa još TV spojen na kvalitetan klasičan zvučni sistem onda ok.

 

Kvalitetan zvučni sistem nije jedan Soundbar od 80cm+Subwoofer ispod TV.To je večinom ok samo za TV+filmovi, ili za ljude koji mjuzu slušaju onako samo da nije tišina u sobi.

 

Glupost ili potrošačka ovisnost, ajmo plačat ono kaj nam uopče i ne treba samo da budemo in.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 16:44 (rambox).
16 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
rambox kaže...
BlueMax kaže...

 Šta? Slušanje nečije gramofonske ploče na računalu uz Youtube kompresiju i sučelje??

Tom logikom uluženo/dobiveno najbolja opcija ti je sjediti na balkonu i slušati što susjedi puštaju jer tako ne trošiš ni struju.

Youtube Music je konkurencija Apple Musicu. Imaš besplatan period jednog i drugog pa isprobaj.

Pa nisam ja za to dao taj link, ili bilo je za očekivati da je jasno čemu je to zapravo poslužilo.Danas plačat za slušanje mjuze, to je glupost na kvadrat kao da nema nikakve opcije za Free slušanje na mobovima itd.Za ovo dole ni ne treba nikakva mob aplikacija, dakle samo ukucaj pa biraj i slušaj.

 

https://www.internet-radio.com/

 

Kaj bi ja sad trebal plačat Jubitu ili Deezer-u, da bi mogel slušat Van Halen mjuzu kak ja hoču.A di je ono natovariš mp3 na mobove pa slušaj, memorijske kartice su jeftine i nema frke.Sve kaj te fakat realno i zanima, to fino nakrcaj na SD karticu pa slušaj.

 

Uostalom, mobiteli i slične gluposti to je šipak od mjuze i zvuka nema od toga nič.To se sluša samo iz dosade, a ozbiljno slušanje mjuze ide samo doma na velikim i kvalitetnim zvučnicima.Ak imaš Deezer/Jubitu Music na Smart TV-u, pa još TV spojen na kvalitetan klasičan zvučni sistem onda ok.

 

Kvalitetan zvučni sistem nije jedan Soundbar od 80cm+Subwoofer ispod TV.To je večinom ok samo za TV+filmovi, ili za ljude koji mjuzu slušaju onako samo da nije tišina u sobi.

 

Glupost ili potrošačka ovisnost, ajmo plačat ono kaj nam uopče i ne treba samo da budemo in.

 

 Pa čuj, nemamo svi jednake potrebe. Evo ja volim koristiti Deezer jer ga slušam na kompu doma, na poslu, na mobitelu (slušalice, dok npr. treniram ili slično), te u autu (spojim mob preko bluetotha i puštam s Deezera). E sad, nema svugdje stabilne internetske veze (pa čak niti radio veze (gorski kotar - lika). Na deezeru (mobilni app) možeš prije puta jednostavno uključiti opciju 'Download' na bilo kojoj playlisti, pa ti se fino glazba preuzme na mob i možeš je slušati offline. Predivno.

 

Druga stvar je što ne moraš petljati s downloadanjem glazbe s interneta pa prebacivati na mobitel i sl. Jednostavno za par kuna mjesečno slušam što želim, kad želim. To je ono što plaćaš kad koristiš cloud based servise. Da ne pričamo da deezer automatski ponudi lyricse za pjesmu, možeš imati svoj personalizirani internet radio s stvarima koje voliš slušati ... I to sve za 8 EUR mjesečno ili koliko je već ... Znači ne moraš uopće imati privatnu kolekciju koju stalno moraš nadopunjavati i gnjaviti se s time.

King in the castle, king in the castle ...
12 godina
offline
Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Zašto meni nudi samo 3 mjeseca free?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

meni je pisalo 6 mjeseci, tijekom registracije 3 i onda dobijem na mail potvrdu da je 6 mjeseci free

ne znaju ni sami koliko dijele izgleda 

Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
offline
Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Ono ko da je Isus doša u ponovni posjet, pa ono NAAAPOKOOONN!!!!!!!!!!!!!!

 

Besplatne&'besplatne' multimedije ima ko blata poslije kiše i nikad lakše doći do nje, a neki baš žele plaćati deset servisa za ovo ili ono. Jel to ono da se imate sa čime pohvaliti u društvu? Ono nemam prijatelje, jer nisam produžio pretplatu na npr. Netflix!? Ili to ona fora 'skupi sve' figurice/servise?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Eto, super.

 

Ja se i dalje držim slušanja radija, puštaju dobru muziku, voditelji su zabavni a i ne košta ništa.

 

Ovako za milenijalce,

 

pretplata na:

 

1. internet

2. IP televiziju

3. novi mobitel

4. mobilne podatke

5. netflix + hbo + disney + apple tv plus

6. deezer ili apple music

7. ima toga još mnogo

 

 

lijepa mužnja, nema što. 

I ja često slušam radio, ali to mi nije jedini izvor glazbe. Uz radio, koristim još i Spotify i YouTube Music i lokalno pohranjenu glazbu. Nekada znam i upaliti MTV Hits, Dance, Live HD i VH1, čisto da vidim što ima novo od glazbe (tu je naravno i od pomoći Spotify, svakako).

 

Što se tiče pretplate, plaćam samo internet. IPTV mi ne treba jer koliko ja televiziju gledam, za to su mi dovoljni i FTA kanali. Mobitel mijenjam svakih par godina, kada mi prestane podržavati neke aplikacije koje koristim, kada baterija jako oslabi ili kada se dogodi neki kvar. Trenutno imam Xperiju iz 2018. i još mi je uvijek ok. Kako sada stvari stoje, novi mobitel mi neće trebati još neko vrijeme. Pretplatu za mobitel nemam; stari dobri bonovi, čak ne kupujem ni tarife. Tarifu uzimam samo ako negdje idem i treba mi više podatkovnog prometa. Ovako mi tarifa nije potrebna (zadnji puta sam je aktivirao kada sam išao na put u Italiju prošle godine), samo podatkovni promet, ništa više. Pozivi, poruke i sve ostalo što treba - WhatsApp, Mail.

 

Ne razbacujem se novcem, ali kada nešto želim, to si i priuštim.

sisko93 kaže...

Uz to imaš i više od 7 pjesama koji se vrte na svim radijima (svaki dan).

BlueMax kaže...
sisko93 kaže...

 

Uz to imaš i više od 7 pjesama koji se vrte na svim radijima (svaki dan).

 Nemoj slušat Otvoreni :)

Ne razumijete poantu komercijalnog radija. Sve komercijalne radijske postaje financiraju se od reklama i sve te radijske postaje vrte istu glazbu. Razlog je jednostavan; namjerno se pušta catchy glazba kako bi je pjevušio cijeli dan i vratio se na tu istu radijsku postaju. Radijska postaja će na tome zaraditi novac jer si čuo tu reklamu, a ti si za uzvrat dobio besplatan izvor glazbe.

 

Osobno slušam samo tri radijske postaje;

  1. Otvoreni radio
  2. Antena Zagreb
  3. Enter Zagreb

 

Slušam stranu (ali ne bunim se ni na domaću) pop, dance i EDM glazbu. Sve tri radijske postaje vrte baš takav žanr glazbe i to mi odgovara. Radio slušam većinom kada mi se ne da razmišljati što slušati, a želim čuti nešto novije. Radio slušam kada želim biti informiran, bilo o stanju u državi, svijetu ili prometu. Otvoreni sam stavio na prvo mjesto jer ga najviše slušam; u roku od 8 sati ponavljaju najmanje pjesama (maksimalno sam čuo tri pjesme, ali tu se radilo o dobrim pjesmama koje bih i sam ponovio). Antena Zagreb i Enter Zagreb ponavljaju pjesme vrlo često, rekao bih da se u 4 sata ponovi više pjesama.

 

I da, i meni kao i svakoj drugoj osobi pojedina radijska postaja nekada ide na živce. Voditelji mi ne idu ako ne pričaju više od minutu, dvije. Najviše mi na živce idu reklame i loš odabir pjesama u određenom trenutku. Tada prebacim na neki internetski radijski kanal (Otvoreni ima Hot, Chill, Fitness, Love, a Antena ima Hit, Dance, Rock, Love); ili još jednostavnije slušam Spotify, YouTube Music ili lokalno pohranjenu glazbu.

 

Ima radijskih postaja koje vrte veći broj pjesama od troje navedenih; HRT-HR 2, Radio Sljeme, Yammat FM na primjer. No, te postaje uglavnom ne vrte ono što ja slušam, ali eto, mogu poslušati ako sam sve već drugo poslušao (rijetkost). Radio Student tu ne brojim jer se radi o neprofitnoj postaji koja ima minimalne troškove, pa si mogu priuštiti da se glazba ne ponavlja. Ali i iz razloga što svaki puta kada bih prebacio na isti, glazba bi bila spora, "tamna" i depresivna; nešto kao Billie Eilish, ali još depresivnije. Siguran sam ja da oni imaju i veseliju glazbu; možda ja uvijek prebacim u najgorem trenutku. ¯\_(ツ)_/¯

Jedina radijska postaja koju ne podnosim je Extra FM; sve ću slušati samo ne turbofolk i cajke. Čudan zvuk, tekst bez smisla i isti motivi, a da ne kažem doslovno iste riječi u pjesmama — to mi ide na živce. Autotune na 300% još više.

tjodalv kaže... 

 Kao i za sve u životu, potreban je dobar balans :)

 

1. Internet plaćam 190 kn - Iskon (za mene nema jeftinije jer nisam u gradu). Dobijem finu brzinu, download 30-50 Mbps / upload 5-10 Mbps.

2. IP televiziju ne koristim jer jednostavno ne stignem gledati sve te kanale, a ovih osnovnih 14 ionako primam preko riblje kosti za 0 kn.

3. Novi mobitel kupio prije 3 godine i dalje dobro služi tako da mijenjam mobitele ako izađe neka breaking news tehnologija ili ako se pokvari.

4. Imam srednju tarifu na tomatu. To ti je 5 GB za 60 kn mjesečno. Ne potrošim niti to ... Više nego dovoljno.

5. Ovo se slažem da je kaos ... Ne koristim niti jedan od servisa, osim povremeno aktiviram Netflix (par mjeseci u godini)

6. Deezer dijelim s frendom (on ima obiteljsku) pa tu isto uštedim.

---------------

TOTAL: 250-350 kn za razgovore, surfanje, entertainment i sl ... Pa nije previše ...

Nije previše, ali ja plaćam još manje. 😁

 

  • Internet: 100/100 Mbps - 170 kn
  • Mobitel: 2 GB - 35 kn (+ 1 GB besplatno zauvijek; Tele2 promocija)
  • Glazba: Spotify + YouTube Music + Radio + lokalno pohranjena glazba = 0 kn
zv'jer2 kaže...
BlueMax kaže...
sisko93 kaže...

 

Uz to imaš i više od 7 pjesama koji se vrte na svim radijima (svaki dan).

 Nemoj slušat Otvoreni :)

 https://www.radioscraper.com/

Tražim tu stranicu već dosta dugo jer sam je negdje izgubio. Hvala! 

JosephBullet kaže...

Ok, interesantno,

Ima neki besplatan VPN kojem se moze vjerovati za taj posao (kucanje kartice). Razmisljam sad na glas pa mozda grijesim. Googel koristi https ali moguce je napraviti man in the middle attack gdje ti onaj ko ti providea VPN izlaz u Indiji napravi https vezu od sebe do googlea i od sebe do tebe. A on kao posrednik prcka po podacima i uzme broj kartice. Nisma doma tu ali mi se cini moguce pa zato pitam :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 19:31 (Marko :D).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Preko mobitela piše 6, preko weba 3

16 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
andi.bandi kaže...

Zašto meni nudi samo 3 mjeseca free?

To se nudi samo članovima HDZ-a, pa ako nemaš člansku iskaznicu moš se fučkat.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
9 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
etino kaže...

Ajde napokon neka naznaka da će i spotify doć u HR, navodno je trebao već početkom godine... Zanimljivo, spotify u zadnje vrijeme prikazuje lokalizirane reklame, ali nitko se jos nije oglasio. 

 Da i ja sam primijetio lokalizirane reklame zadnja 2,3 mjeseca, još su i na službenoj web stranici maknuli onu obavijest da Spotify nije dostupan u hrv, ali kad se ide kupiti pretplata, na popisu države nema hrv..

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 20:35 (Avensac).
13 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
Avensac kaže...
etino kaže...

Ajde napokon neka naznaka da će i spotify doć u HR, navodno je trebao već početkom godine... Zanimljivo, spotify u zadnje vrijeme prikazuje lokalizirane reklame, ali nitko se jos nije oglasio. 

 Da i ja sam primijetio lokalizirane reklame zadnja 2,3 mjeseca, još su i na službenoj web stranici maknuli onu obavijest da Spotify nije dostupan u hrv, ali kad se ide kupiti pretplata, na popisu države nema hrv..

Google oglasi se prilagođavaju korisniku na više načina; uz pomoć IP adrese, jezika koji se koristi i slično. Zato ti se na Spotifyju pokazuju oglasi na hrvatskom; isti će ti se prikazivati na doslovno bilo kojoj web stranici koju posjetiš. Oglasi nemaju nikakve veze s dostupnošću stranice na pojedinom tržištu niti naznačuju skoriji dolazak na isto.

 

I što su maknuli? Nisu ništa maknuli. Poruka o nedostupnosti usluge nije vidljiva kada odeš na stranicu za određenu zemlju (recimo, UK). Kada odeš na internacionalnu stranicu, poruka se normalno pokazuje...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 21:04 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!
rambox kaže...

Pa nisam ja za to dao taj link, ili bilo je za očekivati da je jasno čemu je to zapravo poslužilo.Danas plačat za slušanje mjuze, to je glupost na kvadrat kao da nema nikakve opcije za Free slušanje na mobovima itd.Za ovo dole ni ne treba nikakva mob aplikacija, dakle samo ukucaj pa biraj i slušaj.

 

https://www.internet-radio.com/

 

Kaj bi ja sad trebal plačat Jubitu ili Deezer-u, da bi mogel slušat Van Halen mjuzu kak ja hoču.A di je ono natovariš mp3 na mobove pa slušaj, memorijske kartice su jeftine i nema frke.Sve kaj te fakat realno i zanima, to fino nakrcaj na SD karticu pa slušaj.

 

Uostalom, mobiteli i slične gluposti to je šipak od mjuze i zvuka nema od toga nič.To se sluša samo iz dosade, a ozbiljno slušanje mjuze ide samo doma na velikim i kvalitetnim zvučnicima.Ak imaš Deezer/Jubitu Music na Smart TV-u, pa još TV spojen na kvalitetan klasičan zvučni sistem onda ok.

 

Kvalitetan zvučni sistem nije jedan Soundbar od 80cm+Subwoofer ispod TV.To je večinom ok samo za TV+filmovi, ili za ljude koji mjuzu slušaju onako samo da nije tišina u sobi.

 

Glupost ili potrošačka ovisnost, ajmo plačat ono kaj nam uopče i ne treba samo da budemo in.

 

 Ajde pošteno reci jesi li ikad isprobao neki audio stream servis?

Apple music nije zamjena za hi fi sistem nego za glazbenu kolekciju i aplikacija koja barata s njom na način bolji od svega besplatnog o čemu ti govoriš, a najgori je streaming servis kojeg sam isprobao. Ne možeš uspoređivati snimanje na SD karticu s tim. Za snimanje ti treba vremena i živaca a ako ćeš pošteno i puno više novca i opet na tu karticu, najvećeg mogućeg kapaciteta, ne možeš staviti ni 0,1% onoga što streaming servis nudi. 

Tebi je prva asocijacija na ovo - skupo. Meni je - jeftino. A zatim praktično, ogromno, izvanredne mogućnosti otkrivanja glazbe koju ne poznaješ, prilagodljivo...

Ali ajmo se vratiti na ono skupo/jeftino. Jedna SD kartica kapaciteta 256GB košta cca 250-300kn, malo brža i po 500kn. To ti je ako uračunaš probni period dvije godine Deezera preko operatera. Kutija cigareta mjesečno?! 

8 godina
offline
Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Ja slušam mjuzu preko TapinRadio, složio sam si listu i šaltam kad mi dosadi. A ako želim slušati meni najdraže onda slušam svoju kolekciju sa svog diska.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Napokon: Apple Music stigao u Hrvatsku!

Imam Deezer, ali uzeo free trial da isprobam.

Iskreno baš sam razočaran.

Aplikacija je puno lošija za navigaciju, neke muzike fali, search autocomplete je katastrofa, ne pokazuje album art(bug vjerojatno) u notifikaciji niti lockscreenu, ne mogu shvatiti kako spremiti artista u library, ne postoji neki defaultni favourites playlist već moram kreirati svoj.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice