Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno zdra

poruka: 15
|
čitano: 4.412
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno zdra".
15 godina
offline
Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno zdra

Ne znam kakva je app u praksi, ali sama činjenica da je napravljena kod nas je već lijepa priča srijedom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno zdra

Sve super, ali ako je hrvatska aplikacije trebao bi biti i hrvatski naziv aplikacije npr. asistentica Đurđa

Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno
MasterOfDisaster kaže...

Sve super, ali ako je hrvatska aplikacije trebao bi biti i hrvatski naziv aplikacije npr. asistentica Đurđa

 Ili Zdravko.

5 godina
offline
Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno zdra

50kn mjesecno za terapiju nije puno, ali za mobilni app koji su napravili neki tamo zelembaci... ne znam bas

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno

dam još 30 kn i imam masažu leđa, bolje to jednom mjesečno (ma i svaki tjedan ako imate vremena) od kvazi-znanstvenih psiho-trenera na mobu...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno
encoding kaže...

50kn mjesecno za terapiju nije puno, ali za mobilni app koji su napravili neki tamo zelembaci... ne znam bas

 1 session psihoterapeuta (45 minuta) ~400kn, u pravilu jednako beskorisno kao i aplikacija.

Stric_Jura kaže...

dam još 30 kn i imam masažu leđa, bolje to jednom mjesečno (ma i svaki tjedan ako imate vremena) od kvazi-znanstvenih psiho-trenera na mobu...

(Wow!) Gdje ima masaža za 80kn? Može i privatnom porukom.

9 godina
offline
Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno zdra

Ja posjećujem ovu stranicu s odjećom, u terapeutske svrhe:

 

Kupaći kostim EA7 | Tirkizna | Gomez.hr

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno zdra

Dobro se sjećam Naomi s nekih x stranica 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno zdra

"– sve potpuno anonimno"...

scientia est potentia
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno
jozef kaže...
encoding kaže...

50kn mjesecno za terapiju nije puno, ali za mobilni app koji su napravili neki tamo zelembaci... ne znam bas

 1 session psihoterapeuta (45 minuta) ~400kn, u pravilu jednako beskorisno kao i aplikacija.

Stric_Jura kaže...

dam još 30 kn i imam masažu leđa, bolje to jednom mjesečno (ma i svaki tjedan ako imate vremena) od kvazi-znanstvenih psiho-trenera na mobu...

(Wow!) Gdje ima masaža za 80kn? Može i privatnom porukom.

 Tko ti kriv kaj živiš v Zagrebu, kod nas - pol sata masaža leđa 80 kn..

 

ah da ti iz veće cijene dobivaš čišći zrak i  sanaciju štete, zaboravih... 

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno zdra

Jel dilaju i "tablete" sreće ujedno preko aplikacije.

Onda poslije nema sreće bez tablete.

 

Da zdravlje lol

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno

psihijatri mogu prepisati tablete jer su lijecnici

psiholozi nisu lijecnici stoga ne mogu prepisivati tablete

11 godina
offline
Re: Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno
gvajana kaže...

Već vidjeno,botovi Eliza i Parry

Eliza je bio bot psihoterapeut (među prvim chatbotovima ikada) a Parry bot paranoidni sizofrenik. ( odgovor na Elizu)

https://www.theatlantic.com/technology/archive/2014/06/when-parry-met-eliza-a-ridiculous-chatbot-conversation-from-1972/372428/

 

 

 Programi za Elizu j Parryja zajedno generiraju beskonačnu petlju 

 
0 0 hvala 0
Re: Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno
jozef kaže...
encoding kaže...

50kn mjesecno za terapiju nije puno, ali za mobilni app koji su napravili neki tamo zelembaci... ne znam bas

 1 session psihoterapeuta (45 minuta) ~400kn, u pravilu jednako beskorisno kao i aplikacija.

 

Poštovani,

 

vrlo ružno od Vas da ovako vrijeđate i omalovažavate rad drugih ljudi, te pričate neistine. Rad psihoterapetura je potreban i cijenjen, a njihova satnica varira od 200kn na dalje.

 

 

 

Lp.

14 godina
offline
Re: Naomi – domaći virtualni asistent za mentalno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
jozef kaže...

 1 session psihoterapeuta (45 minuta) ~400kn, u pravilu jednako beskorisno kao i aplikacija.

 

Poštovani,

 

vrlo ružno od Vas da ovako vrijeđate i omalovažavate rad drugih ljudi, te pričate neistine. Rad psihoterapetura je potreban i cijenjen, a njihova satnica varira od 200kn na dalje.

 

 

 

Lp.

Izražavam samo osobno mišljenje. Poznajem velik broj psihoterapeuta (i psihoanalitičara) osobno i mali je broj njih koje bih ikome preporučio, a tu uopće ne brojim one koji su završili "Hrvatske Studije" ili nedajbože kojekakve tečajeve i dobili diplomu. I ne znam nikoga od njih da radi za 200kn, neki naplaćuju i debelo više nego sam napisao. Ne mislim da su baš svi loši (napisah: "u pravilu" - gotovo uvijek, ali ne uvijek).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice