Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

poruka: 59
|
čitano: 11.961
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po".
15 godina
online
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Počela je panika, prodaj prodaj prodaj, neka da boga da pao na nulu.Znam da neče ali neka pada ko nama standard.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
13 14 hvala 3
3 godine
odjavljen
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Kraj bika je blizu, frustrirani hejteri  navalite

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

buy high sell low   

 
17 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
veliki pero kaže...

Kraj bika je blizu, frustrirani hejteri  navalite

 Krivima se obračaš nismo mi hateri več gameri koji ne mogu do gpu-a .

kradem mine iz minskog polja
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Dakle radi se o potpuno umjetnom i random trzistu gdje doista nitko ne moze znati sto ce biti za mjesec ili godinu dana. Moze pasti na 0 a moze i doci na 100,000 USD. Doduse jedini nacin da bitcoin ponovno pocne opet rasti jest da ljudi povjeruju u potonje, da ce cijena dogurati do 100,000 ali i dalje.

 

 

Tko god se javi da razumije to trziste i da ima dobru analizu podataka taj je lazljivac koji vas hoce pokrasti.

 

 

No dobro, svakom po volji, neka se bave "ulaganjima". 

Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
dery kaže...
veliki pero kaže...

Kraj bika je blizu, frustrirani hejteri  navalite

 Krivima se obračaš nismo mi hateri več gameri koji ne mogu do gpu-a .

 Istina. Iako Linus priča da nije sve do minera, ja mislim da to stoji za ukupnu nestašicu mikroprocesora, ali grafičke sigurno idu na dušu pohlepi za majnanjem. 
Mislim da je Ajar neki dan postao da jedan Links uopće nema na ponudi grafičku karticu, i fakat nisam pronašao. Drugi prodaju nekakve uredske od prije 5 godina 
za cijenu koja bi trebala biti danas rtx 3060. Tako nadrealnu situaciju mislim da nismo imali ni u jeku financijske krize 2000tih ni usred rata u ovim krajevima 90tih.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
overhaul kaže...

 Istina. Iako Linus priča da nije sve do minera, ja mislim da to stoji za ukupnu nestašicu mikroprocesora, ali grafičke sigurno idu na dušu pohlepi za majnanjem
Mislim da je Ajar neki dan postao da jedan Links uopće nema na ponudi grafičku karticu, i fakat nisam pronašao. Drugi prodaju nekakve uredske od prije 5 godina 
za cijenu koja bi trebala biti danas rtx 3060. Tako nadrealnu situaciju mislim da nismo imali ni u jeku financijske krize 2000tih ni usred rata u ovim krajevima 90tih.

Zašto misliš da je to pohlepa? To je čista investicija i to visokorizična. Ili misliš da majneri dobiju kartice mukte? ili za pola cijene? Kako to nitko ne proziva proizvođače koji ne žele investirati u povećanje kapaciteta.

 

Evo ti jedna solidna grafa iz linksa:

https://www.links.hr/hr/graficka-kartica-used-pci-e-gigabyte-geforce-rtx-2080-super-gaming-oc-waterforce-8gb-gddr6-8000001210

 

Isto će ti sada biti sa hard diskovima.

16 godina
neaktivan
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Oh, ne, tko je to mogao predvidjeti?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Kupujem:

  • 3070 - €600
  • 3080 - €800
  • 3090 - €1400

 

Prodajte mi sada dok cijena BTC još nije drastično opala.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 22:14 (Najbrži).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
Dam ti ja svoju 3060 za 1400 ojra he he
-
11 godina
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Kina je juče natuknula svojim državljanima da malo ohlade s tim koinima.

Ovo je sada rezultat.

Kada zapadne zemlje za koji mjesec zaključe da su cijepili dovoljno ljudi i skrešu Kovid-socijalnu pomoć, to će opet poljuljati cijenu.

 

Buy high, sell low!

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
veliki pero kaže...

Kraj bika je blizu, frustrirani hejteri  navalite

 Hejteri imaju razloga biti frustrirani jer zbog minera ne mogu do grafičkih, tu je daleko zanimljivije koji je interes balkanske boranije koja brani to špekuliranje i bogaćenje ekipe s wall streeta nauštrb sirotinje koju agitpropovi besramno nagovaraju da ulažu svoje bijedne ušteđevine u tu prevaru i onda gledaju kako se topi dok su im mjenjačnice offline

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Dakle radi se o potpuno umjetnom i random trzistu gdje doista nitko ne moze znati sto ce biti za mjesec ili godinu dana. Moze pasti na 0 a moze i doci na 100,000 USD. Doduse jedini nacin da bitcoin ponovno pocne opet rasti jest da ljudi povjeruju u potonje, da ce cijena dogurati do 100,000 ali i dalje.

 

 

Tko god se javi da razumije to trziste i da ima dobru analizu podataka taj je lazljivac koji vas hoce pokrasti.

 

 

No dobro, svakom po volji, neka se bave "ulaganjima". 

Ne baš, najveći udio drže investicijske kuće i miljarderi, oko 80% BTC-a se ne mrda i radi se o dugoročnom ulaganju. Svega 3 do 3.5mil. BTC-a je u cirkulaciji i s njima se redovito trejda. Upravo zato su novi investitori zbog velike potražnje doveli i do velikog porasta cijene, a sada ti isti uzimaju dobit i ruše cijenu, a onda kad cijena krene dole retailere uhvati panika ili im se aktivira SL i prodaju sa gubitkom. Kad se to stabilizira BTC opet ide na staru poziciju.

 

Evo danas je sa 42k$ pao na 32k$ i u svega nekoliko sati se stabilizirao i vratio na 40k$.

 

Sva tržišta su umjetna i uglavnom ih određuje ponuda i potražnja, pa bile to umjetnine, samoljepljive slikice, stari stripovi ili dionice. Puno je danas manipulacija od strane velikih fondova. Sve češće imamo pumpanje i rušenje, nije to samo kod kripto, pogledajte malo penny stocks, digne se hype ulete mali ulagači i kupuju kao ludi jer je "jeftino" i narasti će 1000x, cijena privremeno poraste, ulete veliki fondovi i shortaju dionice, dionica se vrati gdje joj je realno i mjesto, fondovi pokupe lovu, mali ostanu bez ono malo što su imali. Kad dionica padne ispod svake mjere kupe je drugi veliki igrači i tako u krug.

 

Jednom appleu koji je stabilna korporacija cijena dionice u godinu dana varira od 60 do 130$. Tesla +800% porast u godinu dana. Općenito malo koja US dionica ima opravdanje za svoju cijenu kad se gledaju poslovni rezultati i radi prava analiza, za razliku od kineskih, tamo je obrnuto, vrhunski rezultati, a cijena pada.

 

Danas društvene mreže i youtube imaju ogroman utjecaj na tržište. Uostalom vidimo što jedan tweet može napraviti. Netko ciljano pusti lažnu vijest i eto je u 5 min. na svim mrežama, panika kreće, Kinezi zabranili kripto, Tesla šalje DOGE na mjesec (kakve to *ebene veze ima s vrijednošću tog novčića). 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
Djuro von Prekoplotovich kaže...

Kina je juče natuknula svojim državljanima da malo ohlade s tim koinima.

Ovo je sada rezultat.

 Kina taj zakon ima već duže, ali je jučer ciljano izvučen i objavljen u Reutersu kao nešto novo, čisti primjer manipulacije tržištem.

11 godina
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
mzopg kaže...
Djuro von Prekoplotovich kaže...

Kina je juče natuknula svojim državljanima da malo ohlade s tim koinima.

Ovo je sada rezultat.

 Kina taj zakon ima već duže, ali je jučer ciljano izvučen i objavljen u Reutersu kao nešto novo, čisti primjer manipulacije tržištem.

 

Provuci kroz prevoditelj:

https://mp.weixin.qq.com/s/Zpl0MWesUp2E8R23fNJf_g

Pogledaj datum.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 22:51 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
mzopg kaže...

Zašto misliš da je to pohlepa?

 Zato jer bi mnogi kruha bez motike. Živimo u nestabilnom svijetu u kojem se teži prema nečem novom. I već neko vrijeme vlada moda tih kriptovaluta koje ovise isključivo o motiviranosti investitora. Pa se ta priča kuhala godinama, imamo tko zna koliko valuta (5211 prema https://coinmarketcap.com) i svi pokušavaju postati bogati preko noći ili barem u nekom kraćem vremenu. Evo, pojavila se ponovno i inflacija (i to već nekoliko mjeseci), nešto što je mlađim generacijama potpuno nepoznato. Pa gurui savjetuju ulaganje u nekretnine, ovo, ono, a neki će uložiti i u kripto. I popušit će sigurno dio ušteđevine zbog kolebanja vrijednosti kriptovaluta.


EDIT: To je priča slična fondovima i dionicama. Ulažeš ono što možeš prežaliti ako to popušiš. Tko ulaže sve što ima, taj se gadno kocka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 23:28 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
mzopg kaže...

 Ta grafička je u kategoriji rabljena roba. Novih nemaju, barem ih ja tamo ne vidim.

 

O diskovima se također priča zbog Chie i 101,4GB fileova (plots) i sl. Ovo je vrijeme stvarno ludo. Svaki dan možeš nekome prodati novu priču i netko će popušiti. Malih diskova će vjerojatno biti. Ja sam neki dan dokupio jedan mali disk (2TB) jer mi treba, ali ove 12, 14 16TB uopće ne gledam. A Links nema niti jedan veći od 4TB.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
Djuro von Prekoplotovich kaže...
Provuci kroz prevoditelj:

https://mp.weixin.qq.com/s/Zpl0MWesUp2E8R23fNJf_g

Pogledaj datum.

Koliko sam pročitao radi se o dopuni već postojeće mjere, ništa novo.

 

zelenapaprika kaže...

 Zato jer bi mnogi kruha bez motike. Živimo u nestabilnom svijetu u kojem se teži prema nečem novom. I već neko vrijeme vlada moda tih kriptovaluta koje ovise isključivo o motiviranosti investitora. Pa se ta priča kuhala godinama, imamo tko zna koliko valuta (5211 prema https://coinmarketcap.com) i svi pokušavaju postati bogati preko noći ili barem u nekom kraćem vremenu. Evo, pojavila se ponovno i inflacija (i to već nekoliko mjeseci), nešto što je mlađim generacijama potpuno nepoznato. Pa gurui savjetuju ulaganje u nekretnine, ovo, ono, a neki će uložiti i u kripto. I popušit će sigurno dio ušteđevine zbog kolebanja vrijednosti kriptovaluta.


EDIT: To je priča slična fondovima i dionicama. Ulažeš ono što možeš prežaliti ako to popušiš. Tko ulaže sve što ima, taj se gadno kocka.

 Sorry ali zar nam to nije svima cilj? Imati dovoljno za normalan život i rintati što manje. Po čemu je razlika između ekipe koja ima selfservice autopraonice i majnera? ili onih koji postavljaju one automate za napitke, sendviče i slično? ništa to nije rad "bez motike" i sve ima svoje pluseve i minuse. Tu su sad hit vile s bazenima koje se rentaju za fine novce, agencija sve odradi gazda samo uzme eure, treba li mu to sad zamjeriti? Zar ne teži većina tome? Ili nam je svima cilj raditi u tvornici i pakirati srdele u limenke? rintati kod privatnika 12h dnevno? Jebeš moraliziranje, budimo iskreni svi bi rado radili što manje i uživali u životu i vrijeme "trošili" na osobe s kojima želimo biti, a ne na one s kojima moramo biti.

 

Inflacija ne mora biti negativna stvar i može imati i pozitivan učinak na ekonomiju, ali mediji opet i od toga rade senzaciju.

 

Meni je kripto kupio stan, a kupiti će i još koji, a onda će biti i kruha bez motike. U biti to već imam i želim vam svima isto, to je put u slobodu. 

 

zelenapaprika kaže...
Ta grafička je u kategoriji rabljena roba. Novih nemaju, barem ih ja tamo ne vidim.

 

O diskovima se također priča zbog Chie i 101,4GB fileova (plots) i sl. Ovo je vrijeme stvarno ludo. Svaki dan možeš nekome prodati novu priču i netko će popušiti. Malih diskova će vjerojatno biti. Ja sam neki dan dokupio jedan mali disk (2TB) jer mi treba, ali ove 12, 14 16TB uopće ne gledam. A Links nema niti jedan veći od 4TB.

Imaju po jednu dvije dnevno, ali ode za sekund. Diskovi su prvo otišli oni od 18TB, pa 16TB, pa 14TB, pa 12TB, pa 10TB, a sad kad odu i ovi od 8TB otići će i oni od 6TB i 4TB.

 

Jedna Chija je 1000$, dobar mamac.

Sve ovo skupa jako podsjeća na ono doba zlatne groznice, ljudi se pomame i nadaju da će imati sreće, jbga nije im za zamjeriti.

 

Gledam tu Chiju, imam hrpu strojeva koji je vrte, ali mreža raste abnormalnom brzinom, već je na 7EiB-a, a prije 10 dana je bila upola manja. I to se radi o crypto koji teoretski još nije niti zaživio i pitanje je hoće li, ali svejedno ljudi riskiraju.

Kinezi naravno imaju već ogromne farme koje plotaju i traže chiju, mi smo male ribice za njih.

3 godine
protjeran
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Kad Bitcoin raste: Kina kontrolira Bitcoin, svi mineri su tamo, nije to decentralizirano kao što se priča

Kad Bitcoin pada: Kina zabranjuje Bitcoin

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
mzopg kaže...

 Sorry ali zar nam to nije svima cilj? Imati dovoljno za normalan život i rintati što manje. Po čemu je razlika između ekipe koja ima selfservice autopraonice i majnera? ili onih koji postavljaju one automate za napitke, sendviče i slično? ništa to nije rad "bez motike" i sve ima svoje pluseve i minuse. Tu su sad hit vile s bazenima koje se rentaju za fine novce, agencija sve odradi gazda samo uzme eure, treba li mu to sad zamjeriti? Zar ne teži većina tome? Ili nam je svima cilj raditi u tvornici i pakirati srdele u limenke? rintati kod privatnika 12h dnevno? Jebeš moraliziranje, budimo iskreni svi bi rado radili što manje i uživali u životu i vrijeme "trošili" na osobe s kojima želimo biti, a ne na one s kojima moramo biti.

 

Inflacija ne mora biti negativna stvar i može imati i pozitivan učinak na ekonomiju, ali mediji opet i od toga rade senzaciju.

 

Meni je kripto kupio stan, a kupiti će i još koji, a onda će biti i kruha bez motike. U biti to već imam i želim vam svima isto, to je put u slobodu. 

 

Imaju po jednu dvije dnevno, ali ode za sekund. Diskovi su prvo otišli oni od 18TB, pa 16TB, pa 14TB, pa 12TB, pa 10TB, a sad kad odu i ovi od 8TB otići će i oni od 6TB i 4TB.

 

Jedna Chija je 1000$, dobar mamac.

Sve ovo skupa jako podsjeća na ono doba zlatne groznice, ljudi se pomame i nadaju da će imati sreće, jbga nije im za zamjeriti.

 

Gledam tu Chiju, imam hrpu strojeva koji je vrte, ali mreža raste abnormalnom brzinom, već je na 7EiB-a, a prije 10 dana je bila upola manja. I to se radi o crypto koji teoretski još nije niti zaživio i pitanje je hoće li, ali svejedno ljudi riskiraju.

Kinezi naravno imaju već ogromne farme koje plotaju i traže chiju, mi smo male ribice za njih.

 Uništavate me s tim višestrukim citiranjem. Ode mi pola sata dok izrežem sve suvišno. :-)

 

Večini je san kruh bez motike. O tome sanjaju u svakom kafiću (ultimativno mjesto za sanjanje o biznisu koji će donijeti milijune preko noći). Lako je to razumjeti, teško je to ostvariti. Kripto je prilika za uski krug ljudi. Ja ne pušim te fore o demokraciji i bijegu od banaka jer iza svega moraju biti ti isti ljudi, ako nitko drugi onda fond manageri. Nije se to sve pojavilo niotkuda (palo s neba). To je samo nova faza pretakanja iz šupljeg u prazno. A netko od sitne raje će pokupit malo vrhnja, dok će veliki igrači gubiti i dobivati puno love i upravljat će tržištem + politika koja se polako počinje miješati u tu priču, a kripto je trebao biti bez utjecaja politike.

 

Probaj ne radit ništa. Moj frend je to prisilno morao zbog naglog gubitka posla, a vrlo je radišan. Htio se penjat doma po zidovima od muke. 

 

Inflacija je gadna stvar. Ja sam preživio hiperinflaciju i novčanice s puno nula u socijalizmu i ne bih to više ponovio.

 

 

Slobode nema. To je privid. Uvijek će te netko podjarmiti na neki način. Možeš samo nakratko misliti da si slobodan dok ti ide. A svijet je u sve lošijem stanju. Nemaš više kamo ni pobjeći. Gledam tipa u večerašnjem dokumentarcu o kriptu na HRT1. Veli, njegovi su iz Patagonije (Južna Amerika) i sve su triput izgubili. Ne sjećam se što je bio prvi uzrok, drugi je bio inflacija, a treći je bio da su vlasti oduzele svu ušteđevinu. Pa ti misli koliko si slobodan. 

 

Chia: u današnjem svijetu je dovoljno baciti dobar mamac, internet će to sam rastrubiti i napraviti PR. Ovo s grafičkim karticama i diskovima je nadrealno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 0:48 (zelenapaprika).
14 godina
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Ma bez brige.Ide BTC na milijardu biliona dolara do kraja godine. Samo se strpite i bit će te milijardbilioneri

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Ne kužim paničare ovi koji nemaju coine, a mi koji imamo smo LADNI KAO ŠPRICA.

 

Samo opušteno...

 

 
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Žao mi je ljudi sa stavom "samo da mi je doći do lake love bez rintanja". I to iskreno, bez prijezira. Posao ne mora biti ritanje već može biti veliko zadovoljstvo u životu, i sretni su ljudi koji nađu profesiju koja ih ispunjava. Na moju sreću spadam u tu grupu i potpuno sam siguran da bih i u slučaju dobitka na lutiji ili slično i dalje normalno radio. Ljudi bez love sanjaju o bogatstvu, ali puno love = puno brige, samo drugačije brige. Ne govorim is zvog iskustva ali znam da bogati u pravilu stalno strepe za svoj imetak. S tim shitcoinima ja bih bio toliko nervozan da ne bih mogao ni spavati. Da li da prodam? Da li da kupim? Da li je pravi trenutak? Šta je danas neki elon musk twitnuo sjedeći ujutro na WC-u? Ja tu energiju i živce radije investiram u svoj profesionalni rast, što u konačnici isto donosi više love i više zadovoljstva. Eto to je barem moja implementacija metode "kruha sa motikom". Možda neće svakome upaliti, ali mislim da je šansa veća i rizik manji nego sa shitconima.

 
16 0 hvala 3
10 godina
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

HODL!

 

Svaka budala na poziciji "moći" može nešto zabranjivati ali ne može zaustaviti.

 

MEME iz 2018 godine:

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 10:45 (Noel).
 
3 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
Space Cadet kaže...

Žao mi je ljudi sa stavom "samo da mi je doći do lake love bez rintanja". I to iskreno, bez prijezira. Posao ne mora biti ritanje već može biti veliko zadovoljstvo u životu, i sretni su ljudi koji nađu profesiju koja ih ispunjava. Na moju sreću spadam u tu grupu i potpuno sam siguran da bih i u slučaju dobitka na lutiji ili slično i dalje normalno radio. Ljudi bez love sanjaju o bogatstvu, ali puno love = puno brige, samo drugačije brige. Ne govorim is zvog iskustva ali znam da bogati u pravilu stalno strepe za svoj imetak. S tim shitcoinima ja bih bio toliko nervozan da ne bih mogao ni spavati. Da li da prodam? Da li da kupim? Da li je pravi trenutak? Šta je danas neki elon musk twitnuo sjedeći ujutro na WC-u? Ja tu energiju i živce radije investiram u svoj profesionalni rast, što u konačnici isto donosi više love i više zadovoljstva. Eto to je barem moja implementacija metode "kruha sa motikom". Možda neće svakome upaliti, ali mislim da je šansa veća i rizik manji nego sa shitconima.

 Zato imas dugorocnu i kratkorocnu strategiju. Ako gledas za slijedecih 4-5 godina vecina coina sa dobrim fondacijama ce biti u debelom plusu. I uvijek, ali uvijek ulozi novce koje mozes potrositi tj smatraj da si ih vec izgubio. Nekad moras brzo reagirati, ali nemas problema sa spavanjem i gledanjem cijena svakih 5 minuta.

Ako ulazes zadnje novce koje imas i stalno si u grcu, onda je bolje da ne ulazes u kripto, puno sekiracije i emocija, sto rezultira losim odlukama.

10 godina
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Nek crkne više skupa sa ostalim da ljudi mogu kupiti GPU-e.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 11:42 (Entry Point).
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
online
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

 

Nađite si svoju nišu u kripto svijetu koja vam najviše paše, iz hobija, bilo to trejdanje, stejkanje, majnanje, nft, programiranje na eth, ili neki svoj novi projekt, novi token, štagod. htjeli nehtjeli budućnost je to nešto tamo virtualno, novi sloj interneta, šta ja znam. krenite iz hobija, još se stignete slučajno i obogatiti, kome je baš ono želja :D ali prvenstveno se puno nauči, čega god se prihvatili

 

 

monetary revolution
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoina po

Buy fear, sell greed.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nakon više od tri mjeseca rasta cijena bitcoin
veliki pero kaže...

 Zato imas dugorocnu i kratkorocnu strategiju. Ako gledas za slijedecih 4-5 godina vecina coina sa dobrim fondacijama ce biti u debelom plusu

 to sve ovisi kad si krenuo u investiciju, xrp sam uzeo po cijeni 1,2usd prije tri godine - te tri godine sam bio u minusu, tek sad sam nešto sitno u plusu, ako se balon ispuše ode on opet dolje

sa adom sam nešto više u plusu, sa arkom sam u debelom minusu

i to sve u vrijeme dok su cijene još relativno visoke, ispuše li se balon za par dana ću sa svime biti u debelom minusu, a to je zato jer sam uložio prije tri godine dok je ludilo bilo na vrhuncu

 

jedino gdje sam ispao u plusu je eth, ali i to je zato jer sam ga izmajnao prije tri godine, da sam ga kupovao po soma dolara kad je ludilo bilo aktualno, sad bi se itekako pitao jel prodat dok je vrijeme ili čuvat i riskirat da opet drastično padne

 

također, obzirom da se radi o špekulativnim vrijednostima, nitko ne garantira da su aktualne vrijednosti zapravo debelo pretjerane i da se neće za par godina smiriti na daleko nižim razinama

isto kao što neki misle da bi btc mogao do milijuna, isto tako bi mogao ispod 10k i tu da se stabilizira

sve je to još uvijek novo i cijenom ovisno isključivo o špekulativnoj vrijednosti na tržištu, sigurnost ulaganja je visokorizična

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice