Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovoljni i

poruka: 14
|
čitano: 6.566
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovoljni i".
9 godina
offline
Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovoljni i

Ne čudim se, dio velikih korporacija ima korisničku podršku u Indiji koja ne uspjeva riješiti niti osnovne probleme kao što su logiranje ili neki čisto banalni problemi. Ja sam svojedobno na chatu rješavao problem s ulaskom u BFBC2 i nisam ništa riješio, natezao se sat vremena da bih na kraju poludio, deinstalirao igru, ponovo je instalirao čekajući dva i pol sata da se downloada (tada je bila takva brzina interneta), updejtao i bez problema ušao. Ušteda novca na korisničkoj podršci zna biti kontraproduktivna, samo rijetko koji big boss mari za to ako mu se novac i dalje slijeva u novčanik.

 
9 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovoljni i

Pa čekajte dok ljudi skuže da postoji sudska tužba, hoće onda developeri koje boli ona stvar za vas biti prestrašeni?
Na kraju ipak je čovjek platio nešto što iz neopravdanih razloga ne može konzumirati.

Ljudima je uvijek sve smiješno, al zamislite sebe da vas baniraju iz omiljene igre koju ste uredno platili a nema opravdanog razloga da vam se onemogući pristup, I to dva puta tako!
Na kraju, ne da se ljudima zajebavati jer ni pravni sistem nije u koraku s vremenom i zastarjeli zakoni ne idu na ruku potrošačima već mega korporacijama koje kako vidimo rade što žele.
Ovo je samo minorni primjer sjetite se svih prevara koje su izvele velike korporacije a sve zbog ekstra profita, a ljudi samo mogu da sviraju onoj stvari!

 
16 1 hvala 1
5 godina
offline
Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovoljni i

zamolio igrače da ne posjećuju developere u njihovim uredima, jer to ne pomaže i boje se za vlastitu sigurnost

 

nije problem developera nego korporacije, koja štedi na supportu pa se kupac nema kome obratiti.

 

Isto rade naši telekomi kad te navlače po 60 dana za smetnju ili realizaciju priključka. "ne budite bezobrazni prema agentima call centra", dok u međuvremenu ti agenti rade više manje u mraku i nemaju povratne informacije o tome što se događa na terenu pa moraju davati generičke izjave poput "u najkraćem mogućem roku" i "proslijedit ću nadležnima". Dakle stavljaju ti ga radi korporativnih ušteda, a ti imaj beskonačno srpljenja za stvar koju si platio, a ne radi

 

 

 

 

 
9 0 hvala 1
9 godina
offline
Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovoljni i

Eto ideja za sluzbu za korisnike. Platis ili pretplatu ili za jedan posao. 

Firma sastavljena od bivsih call centar agenata, customer service manager,a odvjetnika, policajaca, vojnika i par huligana. Pa kad imas problem oni ga rjesavaju kako god znaju za vas.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovolj
NickChase kaže...

Pa čekajte dok ljudi skuže da postoji sudska tužba, hoće onda developeri koje boli ona stvar za vas biti prestrašeni?
 

 

Niš' se ti ne brini - s obzirom da se radi o Ameru, da ima neku osnovu već bi on tužio.

 

Ljudi širom planete, kada žele kruha bez motike, obično vise u kladionici ili lutriji.

Ameri, s druge strane, 24/7 traže neki razlog da tuže neku kompaniju ili bogataša za milijunske iznose. 

 

NickChase kaže...

Na kraju ipak je čovjek platio nešto što iz neopravdanih razloga ne može konzumirati.

Ljudima je uvijek sve smiješno, al zamislite sebe da vas baniraju iz omiljene igre koju ste uredno platili a nema opravdanog razloga da vam se onemogući pristup, I to dva puta tako!
 

 

 

A ti znaš da je razlog za baniranje neopravdan kako točno? Vidovit si?

Ili je i tebe "priklještio" negdje na parkingu i udavio svojom životnom pričom? 

 

Prilično sam siguran da Activision ne dijeli perma banove iz čiste dosade.

Tip je očigledno muljator.

Može centrala da pogriješi jedanput, ali ... dva puta?! 

14 godina
offline
Re: Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovolj
Ako je banan zbog varanja ja bi mu bano još 100 puta da kupi
Sve što znam o životu naučio me Đelo Hadžiselimović
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovolj
Ne ulazimo u problematiku jesu li banovi opravdani ili ne...

Hebiga, teško da će neki cheater ovako puknuti i ići tražiti pravdu.
Meni se u gore spomenutom BBC2 dogodilo da su mi suspendirali račun. Par dana je bio zamrznut i onda sam popizdio i napisao ne baš pristojan prigovor. Nakon par dana sam dobio objašnjenje kako sam dobio popriličan broj reporta. I to je razlog za suspendiranje?
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovoljni i

 

Ako nije kriv, a uzeli su mu lovu za MW2, samo naprijed. Malo je previse tog trenda - Uzmi lovu sada, usluga kako bude. Korisnicka podrska se seli na robote koji su za kua, ili u Azije gdje nema sanse da razaberes akcent ili ista rijesis. I nije to samo u industriji igara, igra se nogomet s potrosacem svuda a lovu znaju uzeti.

Posto je Texas Open Carry State, dobro da se nije pojavio s nekim komadom hardveraja da poprica s devovima. 

 
3 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovolj
Primjerice s 4090. Čisto da im pokaže ko je gazda 😆
6 godina
neaktivan
offline
Re: Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovolj

Šta ti misliš da je tužiti nekoga a posebice korporaciju samo tako? Samo da bi pokrenuo tužbu treba ti velika lova u US.

 

Baš bi lik otišao tamo i riskirao otkrivanje indetiteta ako je varao u igri, i samim time riskirao pravneopravne posljedice tj. optužbe za hakiranje i modifikaciju softwarea, te samim time riskirao veliku novčanu kaznu i dugogodišnju kaznu zatvora. 

 

Evo ja sam imao problema sa suspenzijom iako nikad nisam hakirao i varao, i naravno oni neće s tobom da imaju posla jer im se uredi nalaze u Indiji kako je već netko rekao. A vidim da su i drugi imali problema.

Suspenzije bez razloga se događaju više nego ljudi misle, nije to savršen sistem.

 

A vidim da već developeri i ljudi koji rade kao podrška kreću kmečat kako se oni boje za svoj život, sad će fino tražiti beneficirani radni staž i veće plaće, Al bitno da nitko ne spominje tog dečka i njegov problem, već svi gledaju kako izvući što više koristiti za sebe. 

12 godina
offline
Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovoljni i

Ne postoji mogućnost tužbe (tj. dobivanja iste). Izdavači softwarea su zaštićeni ko lički medvjedi. Doslovno u EULA piše da se odriču svih oblika odgovornosti. Još je to kod igrica nebitna stvar ali kad doživiš veliku štetu zbog greške u aplikaciji s kojom zarađuješ kruh, možeš se žaliti upravi vodovoda. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovoljni i

Support je nužno zlo za korporacije. Svi ga imaju, a nitko ga najradije ne bi imao. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovolj
"zastrašujuće je što je napravio"
Hahahaha htio je kontaktirat nekoga. Ovi štreberi se boje za svoj život jer nemaju kontakta s ljudima. Koji show od teksta. Ljudski kontakt je strašan. Sutra će bit naslov: "PRIJELOMNA, pozdravio sugrađane na cesti, a oni završili u psihičkim ustanovama zbog terora"
Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
5 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nakon dva bana u Modern Warfareu 2, nezadovolj
NickChase kaže...

Šta ti misliš da je tužiti nekoga a posebice korporaciju samo tako? Samo da bi pokrenuo tužbu treba ti velika lova u US.

 

Jednostavno i jeftino? Nije.

Moguće? Itekako.

 

Postoje odvjetnički uredi koji su spremni snositi početni trošak pa se kasnije naplatiti iz dobivene odštete - ako namirišu da imaju dobar slučaj koji, najčešće izvansudskom nagodbom, mogu istjerati do kraja.

Kao što rekoh, to im je nacionalni sport.

 

To i  .... što nas dovodi do:

NickChase kaže...

 

A vidim da već developeri i ljudi koji rade kao podrška kreću kmečat kako se oni boje za svoj život, sad će fino tražiti beneficirani radni staž i veće plaće, Al bitno da nitko ne spominje tog dečka i njegov problem, već svi gledaju kako izvući što više koristiti za sebe. 

 

Vidim, dosta forumaša to nalazi zabavno ... ili u najmanju ruku, pretjerano.

U zemlji gdje se automatsko oružje nabavlja otprilike lako kao burek u Hrvatskoj?

Gdje praktično ne prođe tjedan a da neki mentol ne dođe u školu, na posao, supermarket, you name it, s oružjem i "pravednim razlogom" i pobije tko zna koliko ljudi?

Zabavno?!

 

Da ne pričamo o tome kako ti ljudi (developeri, "štreberi") uopće nisu plaćeni da se zajebavaju sa takvim osobama i njihovim "first world problems".

Zašto bi? Nije u opisu njihova posla. 

 

NickChase kaže...

 

Baš bi lik otišao tamo i riskirao otkrivanje indetiteta ako je varao u igri, i samim time riskirao pravneopravne posljedice tj. optužbe za hakiranje i modifikaciju softwarea, te samim time riskirao veliku novčanu kaznu i dugogodišnju kaznu zatvora. 

  

 

Čuj, da ga Activision želi pronaći, pronašli bi ga. Igru je (pretpostavljam) legalno kupio ... 2 puta. Nije ju pronašao slučajno na cesti. 

Našli bi ga da ih zanima.

 

A inteligencija nekih ljudi tamo (a bogami i ovamo u HR) je tema za sebe.

Treba li podsjećati da se većina "boraca za slobodu" prilikom onog šestosiječanjskog "partija" na Capitolu snimala i kačila slike i video snimke po internetu pod pravim imenima?

Dakle, oružana pobuna, nasilan ulazak u prostorije Kongresa, uništavanje imovine, prijetnje smrću ... ne znaš koliko članaka kojeg zakona su više prekršili, a mentoli se ladno slikaju, snimaju i kače po Facebooku i slično!  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice