Nakon Activisiona, na Steam bi se mogao vratiti i

poruka: 7
|
čitano: 6.870
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon Activisiona, na Steam bi se mogao vratiti i ".
11 godina
offline
Nakon Activisiona, na Steam bi se mogao vratiti i

S obzirom da imam samo Steam i da samo to želim imati, namjerno nisam htio igrati AC Valhalla preko Epic-a. I eto strpljivost se polako isplatila te dokazuje da je najbolje da su svi na jednoj velikoj platformi.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Nakon Activisiona, na Steam bi se mogao vratiti i

Vjerujem da bi bilo ok tim firmama, da ne gase svoje storeove/servise (ako nisu skupi za održavanje), te da igre na njihovim servisima ponude po nešto nižim cijenama od onih na Steamu (s obzirom da steam uzima velik cut sebi). Tako da onaj tko hoće samo na steam, ima tu opciju, a onaj tko cijeni svaku kunu, može imati dodatni launcher i tamo igrati.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon Activisiona, na Steam bi se mogao vratiti i

Sve super samo da nije EA. :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Nakon Activisiona, na Steam bi se mogao vratit
Hell kaže...

S obzirom da imam samo Steam i da samo to želim imati, namjerno nisam htio igrati AC Valhalla preko Epic-a. I eto strpljivost se polako isplatila te dokazuje da je najbolje da su svi na jednoj velikoj platformi.

 Ovo zvuci kao odobravanje monopola za digitalnu distribuciju igara?

5 godina
offline
Re: Nakon Activisiona, na Steam bi se mogao vratit
Hell kaže...

S obzirom da imam samo Steam i da samo to želim imati, namjerno nisam htio igrati AC Valhalla preko Epic-a. I eto strpljivost se polako isplatila te dokazuje da je najbolje da su svi na jednoj velikoj platformi.

 Iako koristim samo steam (gog imam ali samo zato jer sam tamo cp2077 prednaručio), ne slažem se... Neka je sve svugdje pa nek kupuje di ko oće...

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2022 14:35 (Srce Isusovo).
14 godina
online
Nakon Activisiona, na Steam bi se mogao vratiti i

Iskreno ucinio bi odredene platforme/protokole javnima, kao sto su vodovod, ceste i slicno. Ali daleko je taj dan kada ce to biti drustveno izvedivo...

Dapace drustvo kao da nije naucilo pa ponekad krene unatrag, privatizira javne usluge. Gdje god se to desilo se brzo pokazalo kao greska i potez omogucen korupcijom za bogacenje pojedinaca na stetu drustva...

 

U zadnje vrijeme mi se cini da se kompletno pocinju ignorirati mnogi zakoni koji su stvoreni da bi osigurali "ravnopravnu trzisnu utakmicu". Zasto je to tako? Narod...

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Nakon Activisiona, na Steam bi se mogao vratiti i

Svi ti servisi  su u stvari monopoliziranje svojih proizvoda .Neko sa više a netko sa manje uspijeha , vidi se tko je najuspješniji i tko  najduže opstaje ,kome se svi na kraju vrate.

 

waaagh ;
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice