Najveći hibridni drveni neboder na svijetu bit će

poruka: 7
|
čitano: 3.147
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najveći hibridni drveni neboder na svijetu bit će ".
Najveći hibridni drveni neboder na svijetu bit će

Ekološki je prihvatljiva u sječa desetaka tisuća stabala radi jednog hipster shit gay friendly nebodera?

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najveći hibridni drveni neboder na svijetu bit
A sta je sa stetocinama i vatrom? Najs...
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Najveći hibridni drveni neboder na svijetu bit
Imat ce drveni namjestaj.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Najveći hibridni drveni neboder na svijetu bit
Zgrada je od celika i unutar nje su napravili male cetverokatnice od drva.
14 godina
offline
Re: Najveći hibridni drveni neboder na svijetu bit
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ekološki je prihvatljiva u sječa desetaka tisuća stabala radi jednog hipster shit gay friendly nebodera?

 gle, stabla rastu, ako se pazi, drvna masa može rasti...

 

glupo je sjeći drva radi ogrijeva, papira, čačkalica...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Najveći hibridni drveni neboder na svijetu bit

-nije glupo iz bilo kojeg razloga, tj papir može biti za wc i jednako za najvažnija kulturna djela.. kao i za škart-pamflete, tad je čačkalica daleko humanjiji razlog jer služi humanoidima.

-drvo je prirodni-obnovljiv izvor i može ga se koristiti za sve uz kontrolu-održavanje tj pretjerana explatacija neovisno o 'dobrom' razlogu dovede do istog rezultata kao i loš razlog :) zar ne? Tko će suditi što je dobro/loše, ja-ti ili neka moralna vertikala, zakon? Održivost je kriterij.

 

-drvo u gradnji, industrijskoj... ima više plastike-ljepila-retardanta nego drveta (često samo furnir, skeendeep) :) no zvuči ekološki i ima žig-štambilj pa možda i je eko.

-drvna priča me podsjeća na ove naše stučnjake-šumrare, u šumi striborovoj, dok nije došao uskok... sad su u samoizolaciji, ne zbog korone :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
offline
Re: Najveći hibridni drveni neboder na svijetu bit
prvo je bilo željezo pa tek onda drvo...bez željeza nema ni disanja kod životinja (hemoglobin)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice