Na najvećem Nintendo Switchu na svijetu može se i

poruka: 8
|
čitano: 3.400
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na najvećem Nintendo Switchu na svijetu može se i ".
13 godina
offline
Na najvećem Nintendo Switchu na svijetu može se i

Cekamo da Nintendo tuzi njega i svu djecu u bolnici ponaosob...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Na najvećem Nintendo Switchu na svijetu može s
Mad Ant kaže...

Cekamo da Nintendo tuzi njega i svu djecu u bolnici ponaosob...

 misliš da neće?

13 godina
offline
Re: Na najvećem Nintendo Switchu na svijetu može s
Tko kaže da sam se šalio? Nintendo su govna svjetskog kalibra, sto i dokazuju svako malo, bas kao Disney u zadnje vrijeme.

Nema sanse da klincima dam bilosto od oboje.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 16:18 (Mad Ant).
7 godina
protjeran
offline
Na najvećem Nintendo Switchu na svijetu može se i

Nisam gledao video, al logicno je da je napravio custom kuciste za TV,

te velike tipke prelemio zicama na joycone, a sam switch stavio u na punjac i HDMI-om na TV.

 

Nije izmislio toplu vodu. Osim ako je napravio nekakav PC/ARM hardware sa emulatorom - tad ga veliki N smije i moze tuziti.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Na najvećem Nintendo Switchu na svijetu može s
Nintendo ga "smije" tuziti bilokada, a samom tezinom ce navuci na pobjedu u sporu. Ne bi bilo prvi puta...
9 godina
offline
Re: Na najvećem Nintendo Switchu na svijetu može s

Koliko vidim i dalje je switch hardver unutra. Nema piraterije. Modifikacija hardvera je dozvoljena.

Onda bi Nintendo tužio i sve one youtubere koji su stavili prozirno kučište na switch i joycone. 

13 godina
offline
Re: Na najvećem Nintendo Switchu na svijetu može s

Da iz nekog razloga više ljudi počne raditi takovu modifikaciju u veliki ekran i počne ga slično javno eksponirati (nebitno jel donacija ili štogod) Nintendo bi ih opalio po glavi svejedno, ako ništa drugo da kaže da su baš mislili napraviti takovu veliku verziju (u suradnji sa recimo LG/Samsung) za prodaju u, ne znam, javne ustanove ili koji god već BS. Napravili oni to ili ne na kraju...

10 godina
offline
Re: Na najvećem Nintendo Switchu na svijetu može s
Jadni klinci... Jel im branis i cokoladu zbog neljudskih uvjeta na plantazama kakaovca?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice