Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredder u

poruka: 45
|
čitano: 9.787
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredder u".
6 godina
protjeran
offline
Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredder u

U kakvom svijetu živimo... Netko doslovno baci milijun funti na sliku(?) koju umjetnik potom rezalicom uništi. A gladnih ljudi napretek.

 
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredder u

Ulicni umjetnik a napravio obicnu sliku na papiru i uokvirio je i dao nekom??? okvir debljine 3 uobicajena, slika u okviru bijela a izlazi ispod tamna?????

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...

U kakvom svijetu živimo... Netko doslovno baci milijun funti na sliku(?) koju umjetnik potom rezalicom uništi. A gladnih ljudi napretek.

Ludom na kvadrat+pohlepa do plafona, a ljudi ko ljudi večina su obične ovce s pohvalom. Ali milijunček za tu sliku je sitnica, s obzirom da je jedan totalni idijot za jednu Pikasovu sliku platil 180 milja dolara.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...

U kakvom svijetu živimo... Netko doslovno baci milijun funti na sliku(?) koju umjetnik potom rezalicom uništi. A gladnih ljudi napretek.

 No dobro, sto si ti ucinio po pitanju gladnih ljudi?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
11 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
syncmaster245b kaže...
ridealong kaže...

U kakvom svijetu živimo... Netko doslovno baci milijun funti na sliku(?) koju umjetnik potom rezalicom uništi. A gladnih ljudi napretek.

 No dobro, sto si ti ucinio po pitanju gladnih ljudi?

evo ja sam maloprije dao prosjaku deset kuna ispred kauflanda, jel imam pravo na jedan komentar danas?

ili se važi samo ako nije uzeo deci badelića umjesto kile kruha?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
Izgleda da slika nije isjeckana do kraja, ostao je manji dio gore cjelovit, i dolje visi ostatak.
Nakon ovoga taj okvir, i poluizrezana slika u njemu ce vrijedit deseterostruko.
Da je uspio do kraja izrezati sliku onda bi mozda bilo bezvrijedno.
Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
syncmaster245b kaže...
ridealong kaže...

U kakvom svijetu živimo... Netko doslovno baci milijun funti na sliku(?) koju umjetnik potom rezalicom uništi. A gladnih ljudi napretek.

 No dobro, sto si ti ucinio po pitanju gladnih ljudi?

 Podržavam novčano neke od njih da ne budu gladni. Koliko je u mojoj moći. I gadi mi se o tome pisati jer je to nešto što treba raditi, a ne o tome pisati ili govoriti. Pomozi ako možeš i NE busaj se time.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 14:50 (ridealong).
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
texas.bug kaže...
Izgleda da slika nije isjeckana do kraja, ostao je manji dio gore cjelovit, i dolje visi ostatak.
Nakon ovoga taj okvir, i poluizrezana slika u njemu ce vrijedit deseterostruko.
Da je uspio do kraja izrezati sliku onda bi mozda bilo bezvrijedno.

 Zato i nije izrezao do kraja. Čeka se mušterija koja će sada kupiti i platiti 10x više.

7 godina
offline
Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredder u

Ovo je toliko fejk, i u stilu današnje društvene retardacije da je kak bi se reklo "cringeworthy".

Ak netko puši takve priče slobodno nek se objesi, šteta da takvi uopće udišu zrak...

 

 

Kruha i igala...
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
picajzla0707 kaže...

evo ja sam maloprije dao prosjaku deset kuna ispred kauflanda, jel imam pravo na jedan komentar danas?

ili se važi samo ako nije uzeo deci badelića umjesto kile kruha?

Umjesto da si novac dao u jednu od puckih kuhinja kojih ima napretek, a ti dajes novac pijancu.

 

ridealong kaže...

 Podržavam novčano neke od njih da ne budu gladni. Koliko je u mojoj moći. I gadi mi se o tome pisati jer je to nešto što treba raditi, a ne o tome pisati ili govoriti. Pomozi ako možeš i NE busaj se time.

Moralno je ispravno dati potrebitima koliko god tko moze, jednako kao sto je moralno ispravno ne govoriti ljudima kako da trose vlastiti novac.

 

 

Na primjeru gore citirane picajzle0707, garantiram ti da on moj odgovor nece protumaciti na nacin kao sto sam tebi replicirao, odnosno da sam pokusao parafrazirati tebe i pokazati kako lose zvuci kada se nekom govori sto da radi sa svojim novcem, nego ce se zapaliti ko sibica (a po njegovom upisu vec vidim da je nabrusen), pokusati me strpati u neku od svajih klasifikacijskih kutija u glavi (najvjerojatnije kao desnicara, trulog kapitalistu, trola....).

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
5 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
...Od umjetnosti se ne živi...za umjetnost se živi...

Ja se poserem na papir i to uokvirim...to nitko nebi kupio

Picasso se posere na papir...ja se potpišem...to nitko nebi kupio

Ja se poserem na papir i to uokvirim...i recimo Picasso je živ...i on se potpiše i laže da je to njegova kreacija 100 milijuna$
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 17:08 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredder u

Jeba** vas spačka. To vam index posudjuje "novinare"?

 
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
syncmaster245b kaže...

Moralno je ispravno dati potrebitima koliko god tko moze, jednako kao sto je moralno ispravno ne govoriti ljudima kako da trose vlastiti novac.

 

 

...pokusati me strpati u neku od svajih klasifikacijskih kutija u glavi (najvjerojatnije kao desnicara, trulog kapitalistu, trola....).

 toliko laprdaš o moralnosti da postajem uvjeren kako je bug forum, uz moderatore, uveo i funkciju dušebrižnika... ili je pak riječ o jeftinom pokušaju izvlačenja nakon što si promašio metu prvim komentarom

 

misliš na trpanje u kutije poput onoga kojim si kolegu strpao u kutiju onih koji stalno pričaju o gladnima, a sami ništa ne poduzimaju ili u kutiju alkoholičara gdje trpaš prosjake 

zajebano je, naviklima na soljenje pameti drugima, kad shvate da nisu jedini što imaju soljenke... onda sami sebe strpaju u kutiju trolova, sudeći ostale po vlastitoj mjeri, baš kao što lopov uvijek misli da su i svi oko njega lopovi 

 

6 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
Ako je išta relativno onda je to moral. A Picasso nije preko noći postao Picasso. Ime se mora stvoriti, radom, talentom, iskustvom i sretnim okolnostima.
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...

U kakvom svijetu živimo... Netko doslovno baci milijun funti na sliku(?) koju umjetnik potom rezalicom uništi. A gladnih ljudi napretek.

 On ima tih milijun funti zato što si mu ih ti dao, kupuješ odjeću koju netko šije u Bangladešu za 2 dolara mjesečno, nosiš tenisice koje prave djeca u Vijetnamu, kupuješ mobitele i tipkaš na PC-u koje je netko proizveo u Kini u robovlasničkom sistemu za šaku riže, jedeš hranu koja je došla tko zna odakle i pod kojim uvjetima je napravljena, ideš svaki dan u banku koja izbacuje cijele obitelji na ulice - uglavnom koristiš sve blagodati potrošačko kapitalističkog sistema.

 

Malo manje serendanja o gladnim ljudima kad svi mi podržavamo taj "stil života", bitno da mi imamo, a pravit ćemo se da ne znamo odakle je došlo i tko je nesretnik koji je morao ući u rudnik da iskopa sirovinu za sve blagodati današnjeg načina života u "zapadnom svijetu".

 

picajzla0707 kaže...

evo ja sam maloprije dao prosjaku deset kuna ispred kauflanda, jel imam pravo na jedan komentar danas?

 Asti filantropa, evo klanjam se.

Nema ništa jadnije nego se hvaliti kako si ti nekome nešto dao, trebao si još okinuti selfi kako mu predaješ tih 10 kn pa da vidi cijeli internet o kakvom humanistu se radi.

 

 

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 19:16 (zalman1).
11 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
zalman1 kaže...
picajzla0707 kaže...

evo ja sam maloprije dao prosjaku deset kuna ispred kauflanda, jel imam pravo na jedan komentar danas?

 Asti filantropa, evo klanjam se.

Nema ništa jadnije nego se hvaliti kako si ti nekome nešto dao, trebao si još okinuti selfi kako mu predaješ tih 10 kn pa da vidi cijeli internet o kakvom humanistu se radi.

a i ti filozofiraš bezveze, prosjak u ovom slučaju zapravo ne postoji - izmislio sam ga tek toliko da vidim reakciju... jel to još jadnije po mišljenju vas dušebrižnika?

6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
picajzla0707 kaže...

el to još jadnije po mišljenju vas dušebrižnika?

 Jadno je sve što napišeš, nema nekog mjerila, trkeljaš bezveze tek toliko da pišeš.

http://dukedantalion.weebly.com/
11 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
zalman1 kaže...
picajzla0707 kaže...

el to još jadnije po mišljenju vas dušebrižnika?

 Jadno je sve što napišeš, nema nekog mjerila, trkeljaš bezveze tek toliko da pišeš.

 a tvoje laprdanje o vijetnamu, bangladešu i ostatak ovog lažnog moraliziranja o pokvarenom kapitalizmu je inače neko otkrovenje koje si odlučio podijeliti sa svijetom, ovako ukratko, dok u međuvremenu ne završiš nastavak das kapitala

6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd

To nije laprdanje nego utvrđivanje činjenica, svi mi pridnosimo stvaranju milijunaša i gladnih ljudi istovremeno.

Dok recimo tvoji postovi nemaju nikakvog smisla, lupetaš i nadovezuješ se na druge bez ikakvog cilja i svrhe - klasično trolanje.

Vrati se pred kaufland davati pijacima pare za cugu.

http://dukedantalion.weebly.com/
15 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
picajzla0707 kaže...
zalman1 kaže...
picajzla0707 kaže...

el to još jadnije po mišljenju vas dušebrižnika?

 Jadno je sve što napišeš, nema nekog mjerila, trkeljaš bezveze tek toliko da pišeš.

 a tvoje laprdanje o vijetnamu, bangladešu i ostatak ovog lažnog moraliziranja o pokvarenom kapitalizmu je inače neko otkrovenje koje si odlučio podijeliti sa svijetom, ovako ukratko, dok u međuvremenu ne završiš nastavak das kapitala

 Nakon priznanja da izmisljas primjere kako bi dobio "high ground" u raspravi, sve sto dalje napises je nebitno.

Zapravo, sloziti cu se sa Zalmanom, sve dalje je trkeljanje.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
11 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
zalman1 kaže...

To nije laprdanje nego utvrđivanje činjenica, svi mi pridnosimo stvaranju milijunaša i gladnih ljudi istovremeno.

Dok recimo tvoji postovi nemaju nikakvog smisla, lupetaš i nadovezuješ se na druge bez ikakvog cilja i svrhe - klasično trolanje.

Vrati se pred kaufland davati pijacima pare za cugu.

 mda, inače te činjenice nisu poznate, pa nam treba prosvjetitelj koji inače piše po forumu sa računala ili mobitela napravljenih na kubi ili u venecueli, oblači se isključivo u robu direktno kupljenu od male manufakture u bangladešu, jede samo ručno branu i direktno isporučenu rižu iz vijetnama, a sve skupa plaća petrosima dragog nam vođe madura

 

radi se o beskućniku koji inače prodaje časopis ulične svjetiljke, ne pitam ga jel pijanac kad mu dajem lovu

syncmaster245b kaže...

...sve sto dalje napises je nebitno.

bitno je vas lažne moralizatore i dušebrižnike stavit na mjesto

prestanite trovat ovdje i preselite se na index, tamo će vaše laprdanje više cijeniti

16 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
Svakome je jasno da nije slucajno unistavanje slike stalo na pola. A taj Banksy snima aukciju iz sedam razlicitih kiteva, teski anonimac.
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
zalman1 kaže...
ridealong kaže...

U kakvom svijetu živimo... Netko doslovno baci milijun funti na sliku(?) koju umjetnik potom rezalicom uništi. A gladnih ljudi napretek.

 On ima tih milijun funti zato što si mu ih ti dao, kupuješ odjeću koju netko šije u Bangladešu za 2 dolara mjesečno, nosiš tenisice koje prave djeca u Vijetnamu, kupuješ mobitele i tipkaš na PC-u koje je netko proizveo u Kini u robovlasničkom sistemu za šaku riže, jedeš hranu koja je došla tko zna odakle i pod kojim uvjetima je napravljena, ideš svaki dan u banku koja izbacuje cijele obitelji na ulice - uglavnom koristiš sve blagodati potrošačko kapitalističkog sistema.

 

Malo manje serendanja o gladnim ljudima kad svi mi podržavamo taj "stil života", bitno da mi imamo, a pravit ćemo se da ne znamo odakle je došlo i tko je nesretnik koji je morao ući u rudnik da iskopa sirovinu za sve blagodati današnjeg načina života u "zapadnom svijetu".

 

Odi u Bangladeš i Kinu, pa tamošnjim vlastima reci što ih ide.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 22:42 (ridealong).
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
zalman1 kaže...

To nije laprdanje nego utvrđivanje činjenica, svi mi pridnosimo stvaranju milijunaša i gladnih ljudi istovremeno.

Dok recimo tvoji postovi nemaju nikakvog smisla, lupetaš i nadovezuješ se na druge bez ikakvog cilja i svrhe - klasično trolanje.

Vrati se pred kaufland davati pijacima pare za cugu.

 Od ovog trenutka prestani stvarati bogataše. Pokaži nam primjerom.

15 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...
zalman1 kaže...

To nije laprdanje nego utvrđivanje činjenica, svi mi pridnosimo stvaranju milijunaša i gladnih ljudi istovremeno.

Dok recimo tvoji postovi nemaju nikakvog smisla, lupetaš i nadovezuješ se na druge bez ikakvog cilja i svrhe - klasično trolanje.

Vrati se pred kaufland davati pijacima pare za cugu.

 Od ovog trenutka prestani stvarati bogataše. Pokaži nam primjerom.

 Kako se nebi nasao koji pametan moderator pa pobano na par dana......

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
8 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
U Foxconnu je prosjecna placa oko 400$.
I zasto se u temi jos uvijek nije pojavio Keso sa pricom kako bankari stampaju novac?
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2018 23:26 (Umbel).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...
zalman1 kaže...

To nije laprdanje nego utvrđivanje činjenica, svi mi pridnosimo stvaranju milijunaša i gladnih ljudi istovremeno.

 Od ovog trenutka prestani stvarati bogataše. Pokaži nam primjerom.

 Mislim da ga nisi razumio.

 

On nije nista iznio protiv bogatasa ili gladnih ljudi niti je predlagao bilo kakve korake

Covjek je iznio posve objektivni rezime trenutne globalne ekonomije i nase uloge u svemu tome.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
syncmaster245b kaže...
ridealong kaže...
zalman1 kaže...

To nije laprdanje nego utvrđivanje činjenica, svi mi pridnosimo stvaranju milijunaša i gladnih ljudi istovremeno.

 Od ovog trenutka prestani stvarati bogataše. Pokaži nam primjerom.

 Mislim da ga nisi razumio.

 

On nije nista iznio protiv bogatasa ili gladnih ljudi niti je predlagao bilo kakve korake

Covjek je iznio posve objektivni rezime trenutne globalne ekonomije i nase uloge u svemu tome.

 

 

Kome treba rezime? Neka prvi pokaže primjerom kako on može ne pridonositi stvaranju milijunaša i gladnih ljudi istovremeno. Dosta mi je rezimea.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2018 11:34 (ridealong).
15 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...

Kome treba rezime? Neka prvi pokaže primjerom kako on može ne pridonositi stvaranju milijunaša i gladnih ljudi istovremeno. Dosta mi je rezimea.

 Bez ljutnje, ali okreces pilu naopako sada.

 

U svom prvom upisu si izrazio zabrinutost za gladne ljude i spocitavao uludo trosenje novaca na, realno gledajuci, precjenjene stvari.

Upravo iz tog razloga, sam te i pitao da li ti nesto cinis po tom pitanju, s obzirom da u internetskim diskusijama ljudi cesto vole davati savjete drugima kako zivjeti zivot, a sami se ne pridrzavaju vlastitih savjeta.

 

Tvoj odgovor je bio ljudski, upravo onakav kakvog ocekujes od covjeka koji ima barem malo empatije ( za razliku od picajzle koji je odmah krenuo na noz pa je onda jos malo i izmisljao anegdote putem)

 

Medjutim, Zalman je ukazao i na neizbjeznu dvolicnost svih nas kada govorimo o siromastvu u svijetu. Jednostavno, ne mozemo spocitavati nikome kako trositi svoje novce, a da pritom jednako tako i mi sami svojim odabirom radimo gotovo istu stvar. Cak mozda i gore, jer jednostavno malih ljudi ima znatno vise, nego rasipnih milijunasa.

 

Dakle niti je ikome rekao sto treba raditi, kako trositi novce niti je izjavio da uopce da on zeli nesto uciniti po tom pitanju.

 

Rezime je ocito svima nama potrebno servirati pod nos, jer zaboravljamo, kako je zalman vec to srocio "svi mi pridnosimo stvaranju milijunaša i gladnih ljudi istovremeno"

 

Uostalom, svi znamo da ona biblijska "tko je bez grijeha neka baci kamen prvi" itekako primjenjiva kada govorimo o ovakvim stvarima.

Laki smo na osudama drugih, a ne vidimo sto sami nenamjerno radimo.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
syncmaster245b kaže...
ridealong kaže...

Kome treba rezime? Neka prvi pokaže primjerom kako on može ne pridonositi stvaranju milijunaša i gladnih ljudi istovremeno. Dosta mi je rezimea.

 Bez ljutnje, ali okreces pilu naopako sada.

 

To o pili si naučio od političara. :-)  Nema tu nikakve pile. Neka pokaže prvi primjerom. A možeš i ti. Zapravo, trebao bi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice