Najprodavaniji naslovi na Steamu (30.08. - 05.09.)

poruka: 6
|
čitano: 1.739
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najprodavaniji naslovi na Steamu (30.08. - 05.09.)".
16 godina
odjavljen
offline
Najprodavaniji naslovi na Steamu (30.08. - 05.09.)

Nisam igrao BF5 vec sto godina. Poceo opet prije par dana i bas uzivam...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najprodavaniji naslovi na Steamu (30.08. - 05.

Već sam mislio da ćeš nakon ovoga ""Nisam igrao BFS..." napisati - iskoristio sam priliku i kupio ga za šest eura!

...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Najprodavaniji naslovi na Steamu (30.08. - 05.
Miro kaže...

Već sam mislio da ćeš nakon ovoga ""Nisam igrao BFS..." napisati - iskoristio sam priliku i kupio ga za šest eura!

 

Ma no, ja sam kupio dok je bio 70 - tako mi se vise isplati...

Freak Show Inc.
16 godina
moderator
offline
Re: Najprodavaniji naslovi na Steamu (30.08. - 05.
Friday kaže...
Miro kaže...

Već sam mislio da ćeš nakon ovoga ""Nisam igrao BFS..." napisati - iskoristio sam priliku i kupio ga za šest eura!

 

Ma no, ja sam kupio dok je bio 70 - tako mi se vise isplati...

 Ha, ha - zvuči tako poznato...

 

Baš sam sad išao pogledati - još uvijek ga imam instaliranog, čak me to začudilo jer ga odavno nisam pokrenuo (a obično takve igre maknem s diska). Ali od kada je BF serijala uvijek bih barem najnovijeg zadržao instaliranog, ali nikada prije nisam napravio tako dugu pauzu nepokretanja.

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 20:43 (Miro).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Najprodavaniji naslovi na Steamu (30.08. - 05.
Miro kaže...
 

Baš sam sad išao pogledati - još uvijek ga imam instaliranog, čak me to začudilo jer ga odavno nisam pokrenuo (a obično takve igre maknem s diska). Ali od kada je BF serijala uvijek bih barem najnovijeg zadržao instaliranog, ali nikada prije nisam napravio tako dugu pauzu nepokretanja.

 

Jel uzimas i ovaj novi futuristicki?

Freak Show Inc.
16 godina
moderator
offline
Re: Najprodavaniji naslovi na Steamu (30.08. - 05.
Za sada mi nije u planu... U zadnje vrijeme daleko se više igram na iPadu nego li na PC-u.

Ali tko zna, kad najava postane stvarnost, možda me hajpanje povuće, pa nastavim niz (ne sjećam se da sam ijedan nastavak BF-a propustio do sada).
...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice