Najopsežniji kalkulator koji procjenjuje rizik od

poruka: 35
|
čitano: 6.552
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najopsežniji kalkulator koji procjenjuje rizik od ".
2 godine
offline
Najopsežniji kalkulator koji procjenjuje rizik od

Wilson !

Zamolio sam te da mi se ne obraćaš, i da me ne spominješ, jer si mi na ignore !

Molim još jednom, bez flejmanja.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Najopsežniji kalkulator koji procjenjuje rizik
Zechina kaže...

Znači korona je u stvari prehlada?

A respiratorni virusi napadaju samo otvorene rane?

 

Procitaj to sto sam napisao, pa onda svoj odgovor jos jednom.. pa jos jednom... pa opet. I nakon par dana mozda shvatis. Ako ne, ne brini, stize ti jos novije cjepivo*

 

* ovaj put s jos manje nuspojava - obecao Papak

8 godina
offline
Re: Najopsežniji kalkulator koji procjenjuje rizik

 

8 godina
offline
Najopsežniji kalkulator koji procjenjuje rizik od

Sa 80+% potpuno vakcinisanih odraslih Šveđani i Danci koji su izgradili  bogata,sređena,pravična duštva ispadoše glupi narodi u odnosu na ove naše  pametnjakoviće .

 

Zanimiljiva je slučajnost  spominjanja populacije koja zbog zdravstvenog stanja ne može primiti vakcine sa istim masovnim spominjanjem anivaxerskih spamera u zadnih tjedan dana .Uvijek su to supruga,suprug,otac,majka gotovo nikad osoba sa takvim problemom iz prvog lica ne govori o tome .Evo vam sugestija pa malo napravite promjene u izražavanju.

waaagh ;
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Najopsežniji kalkulator koji procjenjuje rizik od

Tema se zove; 



Najopsežniji kalkulator koji procjenjuje rizik od zaraze Covidom-19 za svaku osobu posebno

*Mrežni alat oslanja se na najnovije podatke kako bi što preciznije izračunao koliki je rizik da 'pokupite' virus u brojnim konkretnim scenarijima

 

Supermoderator Drago je zaključao temu "Hoćete li se cijepiti protiv C19" baš zbog bespotrebnog svađanja, vrijeđanja, omalovažavanja medicinske znanstvene struke, omalovažavanja forumaša i jedne i druge "strane" gledanja na Covid, a vidimo da ova trema pokušava biti nastavk ugašene, što je samo po sebi trolanje.

 

Držite se teme.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice