Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

poruka: 60
|
čitano: 10.574
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta".
14 godina
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

A mozda završi i u ćuzi zato je tako agresivan. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

ni meni nije bio omiljen ali on u svojih 4 godina nije izazavao niti jedan rat dok je voljeni obama izazvao par ratova

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
20 19 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
A baiden bi mogao izazvati u bosni rat
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 15:31 (dreadmoore).
12 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
blackalbum kaže...

ni meni nije bio omiljen ali on u svojih 4 godina nije izazavao niti jedan rat dok je voljeni obama izazvao par ratova

 Nije da mi je važno, ali ja se ne mogu sjetiti niti jednog rata kojeg je Obama započeo.

14 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Pa zapoćeo je jedan jedini borbu protiv ISIL-a, a završio je ratove što mu je zapoćeo prethodnik.Rat u Iraku i Libiji.Zahvaljujuči američkoj politici mi danas imamo probleme sa emigrantima.
14 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
blackalbum kaže...

ni meni nije bio omiljen ali on u svojih 4 godina nije izazavao niti jedan rat dok je voljeni obama izazvao par ratova

 ajde nabroji te ratove koje je obama mama izazvao

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 16:38 (Ezio).
16 godina
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

Nije ni trebao izazvati rat, kads se već desetljećima vode ratovi zahvaljujući njima. Dosta da ih podržavaju. A jel trump, biden, obama. Isti tuki ko i kod nas. Politička smetlarijada.

 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

Obama i ratovi

 

EDIT:

Clanak 2

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 17:21 (Zemljanin).
 
8 0 hvala 4
16 godina
online
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

Kakva sprdačina. Twitter je ispao smeće što ne tretira ovu budalu kao ostale budale, pozivajući se na javni interes - kao, to što im on debelo promiče platformu, nije utjecalo na odluku.

Svemir.
 
8 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

što je alternativa? ostaviti svijet da se gomba u lokalnim i manje lokalnim sukobima i nikakvim mogućnostima da se ostvari pariški sporazum? ili se zauzeti za svjetsku vladu sa tonama naizgled nepremostivih zapreka? globalizam je jedina šansa svijeta s nadom u jednakije raspodijele sredstava i suprotnošću od svega što je propagirao trump, svijet treba ujedinjenje ukoliko od njega želimo napraviti išta što neće biti grobnica za kompletno čovječanstvo, sve ostalo je iluzija, imo

 
11 4 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Već kad trebaš birati između dva 💩, izaberi ono tvrdo, a ne proliv kojeg moraš minivašom ispirat.
U ovom slučaju bolji je Trump. Šteta što je budala pa se nije znao umotati u celofan ko njegov protivnik fosil.
 
4 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
nemrem_stara_mi_sere kaže...

što je alternativa? ostaviti svijet da se gomba u lokalnim i manje lokalnim sukobima i nikakvim mogućnostima da se ostvari pariški sporazum? ili se zauzeti za svjetsku vladu sa tonama naizgled nepremostivih zapreka? globalizam je jedina šansa svijeta s nadom u jednakije raspodijele sredstava i suprotnošću od svega što je propagirao trump, svijet treba ujedinjenje ukoliko od njega želimo napraviti išta što neće biti grobnica za kompletno čovječanstvo, sve ostalo je iluzija, imo

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

3 godine
protjeran
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...
nemrem_stara_mi_sere kaže...

što je alternativa? ostaviti svijet da se gomba u lokalnim i manje lokalnim sukobima i nikakvim mogućnostima da se ostvari pariški sporazum? ili se zauzeti za svjetsku vladu sa tonama naizgled nepremostivih zapreka? globalizam je jedina šansa svijeta s nadom u jednakije raspodijele sredstava i suprotnošću od svega što je propagirao trump, svijet treba ujedinjenje ukoliko od njega želimo napraviti išta što neće biti grobnica za kompletno čovječanstvo, sve ostalo je iluzija, imo

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 nadam se da ćeš imati dovoljno vremena živjeti i umrijeti okružen ljudima koje voliš u svom selu podalje od svjetskih zbivanja...

11 godina
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

Globalizam 2030.

 

https://twitter.com/i/status/799632174043561984

 

Nećeš imati ništa i bit ćeš sretan radi toga.

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
DeniZg kaže...

Globalizam 2030.

 

https://twitter.com/i/status/799632174043561984

 

Nećeš imati ništa i bit ćeš sretan radi toga.

 

 

  pokušavam predvidjeti budućnost ali u kojem god obliku bila želio bih u njoj sudjelovati svojim glasom na demokratskim izborima u kojima će moj glas biti bitan globalno, to želim i djeci svijeta koja će to pravo nadam se ostvarivati u borbi za bolju budućnost androida a ne u tribalističkim katakombama izmrvljenih dijelova nenastanjivih ostataka onog veličanstvenog svijeta koji je mogao biti za sve pa čak i androide, nadam se da si me shvatio...

 

meni je bitna danas brazilska prašuma više od bilo kakve domaće hdzevštine, ne meni nego mojoj djeci i ukoliko čovječanstvo ne može namiriti jadnika koji bi tu prašumu krčio kako bi namirio vlastite životne potrebe onda to čovječanstvo zaslužuje to što mu se dešava, nama čovječanstvu se mora omogućiti odlučivati o svjetskim problemima koji se tiču nas i naše djece jer je sve povezano, i to je globalizam između ostalog, moja odluka koja se tiče mog doma, mog svijeta, imo

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 20:03 (nemrem_stara_mi_sere).
15 godina
online
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...
nemrem_stara_mi_sere kaže...

što je alternativa? ostaviti svijet da se gomba u lokalnim i manje lokalnim sukobima i nikakvim mogućnostima da se ostvari pariški sporazum? ili se zauzeti za svjetsku vladu sa tonama naizgled nepremostivih zapreka? globalizam je jedina šansa svijeta s nadom u jednakije raspodijele sredstava i suprotnošću od svega što je propagirao trump, svijet treba ujedinjenje ukoliko od njega želimo napraviti išta što neće biti grobnica za kompletno čovječanstvo, sve ostalo je iluzija, imo

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Tocno iz ove tri recenice shvacam da moras prestat citat .info stranice i to sto citas, te malo krenes proucavat ekonomska istrazivanja i papere o internacionalnoj makroekonomiji te njenoj povijesti. Previse toga trpas u pojam globalizam. Sto si hrvatsko ili EU koristio kako bi napisao ovaj post na Internetu? Vozis hrvatski auto?

Gdje bi Irska i Kina bile danas da nema globalizma/globalizacije? Obozavam kad ljudi koji zagovaraju free market (kao ja) ali i tupe konzervativne ideje; ne shvacaju da nema kapitalizma bez globalizma. Kapital ide tamo gdje je najproduktivniji, a bilo sto na putu globalizacije ce kociti bas tu drzavu...

 

Mali narodi moraju iskoristiti svoje primarne atribute do maksimale, a za sve ostalo jednostavno trejdati. Inace ide prirodna selekcija. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...
nemrem_stara_mi_sere kaže...

što je alternativa? ostaviti svijet da se gomba u lokalnim i manje lokalnim sukobima i nikakvim mogućnostima da se ostvari pariški sporazum? ili se zauzeti za svjetsku vladu sa tonama naizgled nepremostivih zapreka? globalizam je jedina šansa svijeta s nadom u jednakije raspodijele sredstava i suprotnošću od svega što je propagirao trump, svijet treba ujedinjenje ukoliko od njega želimo napraviti išta što neće biti grobnica za kompletno čovječanstvo, sve ostalo je iluzija, imo

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Jadni mi kad nam EU pošalje onih 20 milijardi za oporavak... 

15 godina
online
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
MdN kaže...
Aldo kaže...
nemrem_stara_mi_sere kaže...

što je alternativa? ostaviti svijet da se gomba u lokalnim i manje lokalnim sukobima i nikakvim mogućnostima da se ostvari pariški sporazum? ili se zauzeti za svjetsku vladu sa tonama naizgled nepremostivih zapreka? globalizam je jedina šansa svijeta s nadom u jednakije raspodijele sredstava i suprotnošću od svega što je propagirao trump, svijet treba ujedinjenje ukoliko od njega želimo napraviti išta što neće biti grobnica za kompletno čovječanstvo, sve ostalo je iluzija, imo

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Jadni mi kad nam EU pošalje onih 20 milijardi za oporavak... 

 Nemoj, sad ce Trumpovci to procitat i mislit da to nije blizu socijalizma...ali obavezno zdravstveno je 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Ah...
Nista onda. Ako mu blokaju account morat cu izvaditi Pythonovce. Ovako samo bacis pogled sto on blebece i smijes se cijeli dan.
Smijanje je zdravo!
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Aldo kaže...

 Globalizam je veliko zlo i smrt za male narode. Početak kraja ove civilizacije. Ma kakva mrtva nada za poštenu raspodjelu sredstava? Koliko imaš godina? 15? 

 Globalizam ti je omogućio pisanje ovakvih pizdarija na internetu. Slobodno kreni u borbu protiv ovog zla i drži se isključivo hrvatskih dostignuća i granica.

15 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Najjači su mi ovi antiglobalisti. Pa fino se ogradite od ostatka svijeta, mlatnite kakvu (ili par njih) ženku toljagom i s njom u pećinu. Tamo možete živjeti od bobica i ribolova u lokalnom potoku - antiglobalno.
I da, pred zimu možete umlatiti kakvog migranata za zimnicu, jer to ne bi bio kanibalizam, ipak je on iz drugog plemena.
morrisoN
 
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Dex.pwn kaže...
Već kad trebaš birati između dva 💩, izaberi ono tvrdo, a ne proliv kojeg moraš minivašom ispirat.
U ovom slučaju bolji je Trump. Šteta što je budala pa se nije znao umotati u celofan ko njegov protivnik fosil.

 



Jesi ti kad čuo za The Doomsday Clock?
https://thebulletin.org/doomsday-clock/current-time/

Za knjigu Opasan slučaj Donalda Trumpa?
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Dangerous_Case_of_Donald_Trump

Za peticije inače politički neutralnih znanstvenih ustanova i udruga protiv izbora Donalda Trumpa?
https://secure.ucsusa.org/onlineactions/_K2sDrboQ0Wz4KWmUaping2
https://www.change.org/p/president-trump-bring-science-to-the-white-house
https://www.signherenow.org/petition/trust-scientists/foe/
https://www.washingtonpost.com/news/speaking-of-science/wp/2016/11/30/scientists-are-really-really-worried-about-donald-trump/

Za gomilanje civilnih žrtava zbog vojnih ukaza vrhovnog zapovjednika USAF Donalda Trumpa?
https://theintercept.com/2019/10/02/trump-impeachment-civilian-casualties-war/

Za DDT štetočinu?
https://www.washingtonpost.com/graphics/2020/climate-environment/trump-climate-environment-protections/

 

itd...

 


Pa jbmu mtr, da je Benito Musolini ove 4 godine bio na čelu SAD, ne bi znao nit mogao toliko zajebati čitav planet.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 8:35 (Al Crane).
5 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
blackalbum kaže...

ni meni nije bio omiljen ali on u svojih 4 godina nije izazavao niti jedan rat dok je voljeni obama izazvao par ratova

 
U godinu dana njegovog predsjednikovanja pobijeno je više civila nego u svih 8 Obaminih.
https://theintercept.com/2019/10/02/trump-impeachment-civilian-casualties-war/

Pomilovao je ratne zločince.
https://www.nytimes.com/2019/11/15/us/trump-pardons.html

Prodao više nego ikoji američki predsjednik oružja i nuklearnu tehnologiju Saudijskoj Arabiji, totalitarnom muslimanskom ekstremističkom režimu i kreatorima Islamske države.
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-49106989
https://abcnews.go.com/Politics/trump-administration-approved-nuclear-deals-saudi-arabia-khashoggi/story?id=63492793


jbt, jel vi trumpalisti u životu pročitate išta drugo osim Večernjaka? 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
5 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
dreadmoore kaže...
A baiden bi mogao izazvati u bosni rat

 

dreadmoore kaže...
Pa zapoćeo je jedan jedini borbu protiv ISIL-a, a završio je ratove što mu je zapoćeo prethodnik.Rat u Iraku i Libiji.Zahvaljujuči američkoj politici mi danas imamo probleme sa emigrantima.

 
Reci da si se šalio. 
Upravo je Biden forsirao intervenciju NATOa na ovim prostorima koja je prekinula sve ratove, a Trump je kao rukavica i prsti sa tvorcem ISIL-a Saudijskom Arabijom zbog čega su protestirali i neki njegovi vojni zapovjednici.
https://edition.cnn.com/2019/10/15/politics/us-troops-syria-anger/index.html

Jedna slika vrijedi 1 000 riječi.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 9:08 (Al Crane).
11 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Obama: Afghanistan, Iraq, Pakistan, Somalia, Yemen, Libya and Syria.

Trump:Sa Amerikom, Europom, Rusijom i Kinom. Mozda ne bombama i puškama, ali politicki definitivno. Ugl, da je Trump bio kako spada, danas bi bio predsjednik. Pametnom dosta.
3 godine
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Čini se da je sada pronašao facebook :D

@Endymon - to su bili sve ratovi protiv ISILa, AlQuaidae i sličnih terorističkih organizacija, ne država i njihovih režima.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 9:37 (Gallu).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Ova slika gore je dokaz da su svi ultradesničari isti, bilo da gledamo globalno, bilo ovdje, balkanski, lokalno.

Jedini način da vladaju je da plaše svoj plebs drugim i drugačijim, da podižu ograde, zidove, ruše mostove, ....
morrisoN
15 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
Endymon kaže...
Obama: Afghanistan, Iraq, Pakistan, Somalia, Yemen, Libya and Syria.

Trump:Sa Amerikom, Europom, Rusijom i Kinom. Mozda ne bombama i puškama, ali politicki definitivno. Ugl, da je Trump bio kako spada, danas bi bio predsjednik. Pametnom dosta.

 -ne.. recimo da ga je pobijedila korona-kriza-pandemija.. tj on je vlast i uvjek je narod protiv vlasti u nekoj krizi, jer kome prigovarati ako ne vlasti, neovisno tko je na vlasti, pozicija-opozicija, tj lakše je tad biti opozicija i tako demagoški skupljati bodove.

-da nema tog negativnog, uz medijsku kampanju koja je većinom protiv + ostatak svijeta, dovoljno bi mu bilo cca +1% glasova i pobijedio bi trumpek.. tj ne biramo mi-ostatak po svojim željama-interesima nego ameri i da nema pandemije trumpek bi bio u plusu +10%.. neovisno što mislimo o njemu. Bez ove sinergije ne bi izgubio, tj klasično razlika između glasanja 'za' ili 'protiv'.. ovo je protiv krize a trenutno je vlast bio trumpek (i još je) tj praktični-oportunizam .. inače biden nema šanse, ovako pak može pobijediti bilo tko s druge strane kao mickeymouse pa i biden koji ne mora ništa, samo ostati živ do ustoličenja za koji mjesec :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će osta

pošto se zna da njegov acc ima zbog sigurnosti poseban tretman i nema username & pass..već posebnim protokolima o njemu brine tim ljudi iz Twittera... mislim da su oni ti koji su načeli par boca viskija i ubili se kada su stigli rezultati iz Pensilvanije.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Najkontroverzniji američki tviteraš uskoro će
morrisoN kaže...
Najjači su mi ovi antiglobalisti. Pa fino se ogradite od ostatka svijeta, mlatnite kakvu (ili par njih) ženku toljagom i s njom u pećinu. Tamo možete živjeti od bobica i ribolova u lokalnom potoku - antiglobalno.
I da, pred zimu možete umlatiti kakvog migranata za zimnicu, jer to ne bi bio kanibalizam, ipak je on iz drugog plemena.

e to ti je zdrav život ekološki čist gluten /GMO free ! tome treba težiti a ne mcdonaldsima,wifi-ju,zračenjima  mobilnih telefona,sijalica ... kojekavim G-ovima i ostalom

Samo što priroda pokloni i naravno pokoji vanzemaljac  smuti genetskim eksperimentima !

waaagh ;
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice