Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

poruka: 32
|
čitano: 11.153
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60".
11 godina
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

Kraj je sa  jeftinim kinezima, za taj novac je bolje nabaviti iphon.

 
17 4 hvala 0
15 godina
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

Android telefoni su odlicni dizajnom i mogucnostima ali IOS je razlog zasto sam i dalje na iphoneu 

be Cool
Moj PC  
3 4 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

Xiaomi je uvijek nudio puno za malu cijenu i bio najisplativiji tj. best buy, ali ove cijene su u rangu Samsunga.

Koliko para toliko i muzike, jebiga.

Moj PC  
12 0 hvala 0
9 godina
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

...već za 600 Eura. Stvarno povoljno. Ono, sve razmišljam hoću li kupiti 3 ili 4 komada. 

 
37 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
Nek prvo rijese problem zamagljivanja lece fotoaparata na niskim temperaturama pa nek onda stave cijenu....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
Horned Reaer kaže...

Android telefoni su odlicni dizajnom i mogucnostima ali IOS je razlog zasto sam i dalje na iphoneu 

Pokušao sam s iPhoneom, prešao s Galaxy S20+ prije 3-4mjeseca na iPhone 13 max pro, al prednaručio sam sad Samsung S22 Ultra.

Jednostavno se ne mogu naviknuti na taj software, upravo iOS je razlog zašto se vraćam. Fali mi allways on, fale mi push notifikacije gMaila, općenito notifikacije su riješene dosta lošije u odnosu na android. Zatim face-unlock, u uvjetima gdje moraš nositi masku je katastrofa, uđeš u trgovinu zamagle ti se naočale, naravno unlock ne radi. Po meni je fingerprint puno bolje riješenje od face-unlocka.

Jedino gdje kapu skidam je baterija. baterija na 13 Max Pro je najbolja baterija na smartphoneu do sada, dva puna dana mi izdrži bez problema, ako ga manje koristim i tri, nevjerojatno. 

15 godina
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

ima još starijih modela (i još uvijek više nego dovoljno dobrih, npr. serija 9 6/64 ili 6/128 sa snapdragonom) za do 200 ojara. novo ne mora biti toliko (ako uopće) bolje, koliko je skuplje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
Volos kaže...
Horned Reaer kaže...

Android telefoni su odlicni dizajnom i mogucnostima ali IOS je razlog zasto sam i dalje na iphoneu 

Pokušao sam s iPhoneom, prešao s Galaxy S20+ prije 3-4mjeseca na iPhone 13 max pro, al prednaručio sam sad Samsung S22 Ultra.

Jednostavno se ne mogu naviknuti na taj software, upravo iOS je razlog zašto se vraćam. Fali mi allways on, fale mi push notifikacije gMaila, općenito notifikacije su riješene dosta lošije u odnosu na android. Zatim face-unlock, u uvjetima gdje moraš nositi masku je katastrofa, uđeš u trgovinu zamagle ti se naočale, naravno unlock ne radi. Po meni je fingerprint puno bolje riješenje od face-unlocka.

Jedino gdje kapu skidam je baterija. baterija na 13 Max Pro je najbolja baterija na smartphoneu do sada, dva puna dana mi izdrži bez problema, ako ga manje koristim i tri, nevjerojatno. 

 Naravno da ti baterija traje dva-tri dana kada ne možeš unlockati facom ekran kada nosiš masku i naočale. 

16 godina
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

I tako će ubrzo na Youtubu se pojaviti movie:
"The rise and fall of Xiaomi phones..."

Zabrijali su da su došli do razine kada mogu imati ravnopravne cijene sa Samsungom i Apple-om. Očito sad moraju kredite vraćati koje su imali kada su prodavali telefone ispod cijene.
No 600 EUR je 200 EUR preskupo za njihov početni telefon (Redmi i Poco nisu pravi Xiaomi telefoni, iako su pod imenom Xiaomi).
Da ne spomenem 1200 EUR za top model. Da je od zlata, možda bi realno toliko vrijedio.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2022 13:49 (gkelekov).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

kakvih 600€ 

 

Ja sam na Redmi note seriji, za telefon dajem cca 300€, u prosjeku svakih 2-3 god. Samo jednom sam se opekao sa skupljim telefonom...kad padne razbije se isto kao i onaj duplo jeftiniji 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
11 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

Mi8 lite za 1150kn uzeo prije 2 i pol godine. That escalated quickly :D

 

Sretno im bilo s tim cijenama, ja se ne mičem od 200e ranga

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
ElektričnaOvca kaže...

Mi8 lite za 1150kn uzeo prije 2 i pol godine. That escalated quickly :D

 

Sretno im bilo s tim cijenama, ja se ne mičem od 200e ranga

 E da ili recimo maksimalno do 2000kn, to je i više nego dosta SoC hardvera za svakog normalnog korisnika.

 

Ali ljudovi su pohlepni, pa kupuju ili razbacuju lovu na Mob hardver koji im uopče i ne treba.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
14 godina
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

Super zena mi izvali 3000kn za poco f3 kao poklon za bozic i onda oni izbace mb koji cekam vec 3g. Mobitel ispod 155mm.

 

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

Dok ne srede taj svoj MIUI neće dobiti ni lipe od mene. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
pqweasdyxc kaže...

Dok ne srede taj svoj MIUI neće dobiti ni lipe od mene. 

 Kupio curi prije godinu dana redmi 9 pro i fakat cemo uskoro joj uzimati drugi mob koji nije Xiaomi jer imje software bas bugovit. 

 

Nisam to ocekivao od Xiomija jer iako nikada nisam imao njihov mob, imao sam drugih gadgeta sa kojima sam prezadovoljan. 

12 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
pqweasdyxc kaže...

Dok ne srede taj svoj MIUI neće dobiti ni lipe od mene. 

 EU MIUI mi je uvijek lijepo radio na MAX 3.

11 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
pqweasdyxc kaže...

Dok ne srede taj svoj MIUI neće dobiti ni lipe od mene. 

 imam šaomije vec duzi niz godina i uvijek sam bio pre zadovoljan sa miuiem.

Probao sam aosp, lineage i ostale i uvijek bih se vratio miuiu nekom rootanom i odbloatanom....

 

 

sto ti ne valja sa miuiem ? (debloatanim)

9 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
LudaRajcica kaže...

sto ti ne valja sa miuiem ? (debloatanim)

 Imao sam Xiaomi od MIUI 9 do MIUI 11, kasnije sam probao neke mid rangere na 12+ i ne sviđa mi se. I dalje ima bugova, animacije nisu uvijek smooth, sučelje je konfuzno organizirano, ne izgleda lijepo, scrollanje ima čudnu inerciju, bloat koji se može maknuti, ali ne zna to svatko, oglasi koji se mogu isključiti, ali automatski su uključeni, sistemske aplikacije su loše...

 

Zašto više nitko ne radi light skinove čistog androida? Znam da je OxygenOS bio dobar do najnovije verzije i to je to. 

2 godine
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
Dr. Vicko kaže...

 Kupio curi prije godinu dana redmi 9 pro i fakat cemo uskoro joj uzimati drugi mob koji nije Xiaomi jer imje software bas bugovit. 

 

Nisam to ocekivao od Xiomija jer iako nikada nisam imao njihov mob, imao sam drugih gadgeta sa kojima sam prezadovoljan. 

 imam isti mobitel godinu i pol dana i prezdovoljan sam s njim, osim što kod razgovora se sugovornik dosta čuje van telefona..

nikakvo smeće, bloatware, sve 10čč

 

što je tebi točno bugovito, jer ću pomisliti da trolaš..

▓ Razlika između patnje i sreće jest samo u različitom rasporedu atoma u prostoru.
9 godina
protjeran
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
I ja imam Redmi Note 9 pro i radi k'o urica. Nikakvih bugova i slično...
16 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
Zaporožac kaže...
Dr. Vicko kaže...

 Kupio curi prije godinu dana redmi 9 pro i fakat cemo uskoro joj uzimati drugi mob koji nije Xiaomi jer imje software bas bugovit. 

 

Nisam to ocekivao od Xiomija jer iako nikada nisam imao njihov mob, imao sam drugih gadgeta sa kojima sam prezadovoljan. 

 imam isti mobitel godinu i pol dana i prezdovoljan sam s njim, osim što kod razgovora se sugovornik dosta čuje van telefona..

nikakvo smeće, bloatware, sve 10čč

 

što je tebi točno bugovito, jer ću pomisliti da trolaš..

 Ja ga ne koristim ali njoj se mob zna cesto sam od sebe ugasiti.

Veoma cesto je nedostupna iako je mob ukljucen uredno.

Zna zatrzati prilikom pokretanja osnovnih stvari kao npr phone aplikacije ili prilikom multitaskinga izmedju aplikacija.  

 

Trol nisam jer kao sto sam rekao imao sam Xiaomi gadgeta (nadzorne kamere, narukvice, satovi, mami sam uzeo Xiaomi telefon i ona se ne zali za sada) sa kojima sam bio prezadovoljan ali eto sa ovim mobitelom nismo zadovoljni. 

Ja sam sada na Samsungu, presao sa Huaweija i iskreno moje misljenje je da je Huawei imao najbolje izvedenu verziju Androida, steta sto su im ukinuli Google podrsku. 

Obzirom da nisam ni ja odusevljen sa Samsung izvedbom androida, a cura sa Xiaomi mozda cemo probati i Jabuku jedno vrijeme. 

 

Nekada dok sam bio balavac ovakve stvari mi nisu bile toliko bitne, imalo se vremena na pretek za zahebavati sa software bugovima, custom launcherima, aplikacijama i itd. ali bgmi trenutno mind set je da cu radje zrtvovati bolji SoC i hardware za glatko i jednostavno izveden software.

3 godine
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
Zaporožac kaže...
Dr. Vicko kaže...

 Kupio curi prije godinu dana redmi 9 pro i fakat cemo uskoro joj uzimati drugi mob koji nije Xiaomi jer imje software bas bugovit. 

 

Nisam to ocekivao od Xiomija jer iako nikada nisam imao njihov mob, imao sam drugih gadgeta sa kojima sam prezadovoljan. 

 imam isti mobitel godinu i pol dana i prezdovoljan sam s njim, osim što kod razgovora se sugovornik dosta čuje van telefona..

nikakvo smeće, bloatware, sve 10čč

 

što je tebi točno bugovito, jer ću pomisliti da trolaš..

 I ja ih imam 2.5 g i to 5 komada i da bugoviti su, raznih problema sam imao s 9 pro verzijom! Sad dali je i novi nakrcan Samsung bugovit neznam jer nisam usporedno imao isti, no prije Xiaomia sam imao 5 Samsung mobitela i na prste jedne ruke mogu nabrojati probleme. J7 2016 verziju u 3g nisam niti jednom morao resetirati!

Nemoj druge bezveze zvati trolom kad si i sam takav Anđeo bez falinge trolčina s multiacountom

2 godine
neaktivan
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

Moja iskustva sa kineskim mobitelima su uglavnom odlična... 

Imao meizu i flyme nikad greške iako čitajući ima tona ljudi sto im se ne sviđa...  Meni osobno najbolji mobiteli iz kine po ok cijeni su bili... 

Xiaomi slično iako znao je biti neka sitnica ali restart telefona i sve radi... 

Huawei sam imao 2015 pa nemogu uspoređivati ali sjećam se da je njegov skin bio buggy... 

Za sve koliko sam platio opravdalo je te novce... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

Brate mili drago mi je da sam u Telemachu uzeo Poco F3...za kakvih 2500 kn

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
Meni nikako nejde u glavu to software vs hardware.. Kako jebb win rade odmah s bilokojom konfom a kod mb se mora ustimavat software redmi vs poco modeli. Eto da me jebes ne kuzim.
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
Zaporožac kaže...
Boris grozni kaže...

 I ja ih imam 2.5 g i to 5 komada i da bugoviti su, raznih problema sam imao s 9 pro verzijom! Sad dali je i novi nakrcan Samsung bugovit neznam jer nisam usporedno imao isti, no prije Xiaomia sam imao 5 Samsung mobitela i na prste jedne ruke mogu nabrojati probleme. J7 2016 verziju u 3g nisam niti jednom morao resetirati!

Nemoj druge bezveze zvati trolom kad si i sam takav Anđeo bez falinge trolčina s multiacountom

 ti si onaj ekspert za televizore, kojemu je grunding od 3 tisuće kuna s IPS panelom, vrhunac televizijske tehnologije..

tamo, na temi o televizorima si predmet sprdnje...

 

ili si trolčina, lažov, ili si glup.

 Što fali IPS televizoru od 3000kn, nije ga platio 30000 ili?

Imam šaomi brate 10-tku i više manje sam zadovoljan tu i tamo zašteka ništa strašno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 10:57 (Kobajagi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
gumifufna kaže...

Xiaomi je uvijek nudio puno za malu cijenu i bio najisplativiji tj. best buy, ali ove cijene su u rangu Samsunga.

Koliko para toliko i muzike, jebiga.

Badava im ta cijena kad za istu lovu možeš dobit vrhunskog Samsunga i Android bez bugova.

pqweasdyxc kaže...
LudaRajcica kaže...

sto ti ne valja sa miuiem ? (debloatanim)

 Imao sam Xiaomi od MIUI 9 do MIUI 11, kasnije sam probao neke mid rangere na 12+ i ne sviđa mi se. I dalje ima bugova, animacije nisu uvijek smooth, sučelje je konfuzno organizirano, ne izgleda lijepo, scrollanje ima čudnu inerciju, bloat koji se može maknuti, ali ne zna to svatko, oglasi koji se mogu isključiti, ali automatski su uključeni, sistemske aplikacije su loše...

 

Zašto više nitko ne radi light skinove čistog androida? Znam da je OxygenOS bio dobar do najnovije verzije i to je to. 

Sonyjeve Xperije dolaze s čistim Androidom i tu i tamo kojom bloatware aplikacijom. Prije iste imao sam LG i HTC; opet bih uzeo Xperiju jer su mobiteli stvarno kvalitetni. Jedino što su im trenutni modeli iznad mog budžeta; kupujem isključivo mid-range uređaje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 11:17 (Marko :D).
2 godine
offline
Re: Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već z
Kobajagi kaže...

 Što fali IPS televizoru od 3000kn, nije ga platio 30000 ili?

Imam šaomi brate 10-tku i više manje sam zadovoljan tu i tamo zašteka ništa strašno.

nije problem u tome što si netko može kupiti, koliko ima novaca, nego je počeo svima pametovati kako njegov IPS nema manji kontrast od VA panela, njegov tv nema ni malo bloominga, crna mu je totalno crna u mraku i ostale budalaštine.... maltene OLED za 3 t kn.. i s time je davio mjesec dana, cijelu zajednicu tamo.

 

što se tiče telefona, većinom su telefoni znali "zaštekati" i to od prvog siemensa kojega sam dobio na poklon 1998. i prvog smartphone Samsug Galaxy S kojega sam kupio 2010 za 44ookn.. (na 12 rata) pa na dalje...

To je za mene bio svemirski brod...

▓ Razlika između patnje i sreće jest samo u različitom rasporedu atoma u prostoru.
12 godina
neaktivan
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

Enivej, poanta je da se Xiaomi (i njegov miui) gledao kao best buy i praštao mu se nedostatak uglađenosti i reklame (iako ih se može isključiti) jer se smatralo da je to dio poslovne politike/značajno niže cijene. Sada to više nije slučaj (barem sa onime što je prije bila Mi serija), te možemo slobodnije pljuvati po nedostacima 😁

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
5 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Najjeftiniji telefon iz Xiaomi 12 serije već za 60

Koliko platiš toliko smiješ pljuvat... 

Ako si platio do 1000 kn nista

1000 do 2000 slabo

Preko 2000 ima da mu jbm ma***r za svaki bug, trzanje i slično... 

 
5 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice