Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godine

poruka: 9
|
čitano: 5.129
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godine".
15 godina
offline
Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godine

Nikakvo čudo za disney+ s obzirom na njihovu globalnu dostupnost.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godine

Ne mogu razumijeti toliku zaluđenosti sa MCU. U početku su mi filmovi bili ok, ali sada su prezasitili eter u nastojanju cijeđenja love. Do te mjere da mi se nakon Endgamea malo gadi. Loki je bio ok, ali ništa više od toga. Wheel of time se previše bacio u binarnu karakterizaciju likova (svi su ili izrazito dobri ili zli), a negativci nemaju nikakvu svrsihodu motivaciju osim da budu zli. Witchera još nisam pogledao tako da ga ne mogu komentirati, ali prema dojmovima drugih ljudi imam ogromna očekivanja. Najveće iznenađenje je Arcane i ima moju bezrezervnu preporuku. Stoji rame uz rame sa legendarnim serijama kao što su Breaking Bad i The Wire.

Moj PC  
2 1 hvala 0
Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godine

Wandavision mi je bila prilično solidna serija, posebice zbog načina snimanja - što se tiče same priče, zanimljivija je dok se ne otkriju neke stvari, kasnije mi je bila onako ne baš maštovita.

 

Upravo gledam drugu sezonu Witchera na Netflixu i prema onome što sam sad doživio djeluje mi mnogo kvalitetnije od prve sezone, dosta veći budžet.

 

Arcane sam pogledao do kraja i bezveze mi je iskreno, prava vizualna poslastica ali ako niste "gejmer" nisam siguran da li će vam išta od onog prikazanog značiti. Priče baš i nema, sve je na brzaka, nema jakog razvoja likova, uglavnom zvek zvek i tako to. Nisam se oduševio, ali budući da je rađena po popularnoj mutliplayer strategiji, što sam mogao očekivati?

 

Rick and Morty - pogledao sve sezone, eh više manje sve isto svake sezone, fore im postaju već viđene. Futurama vrati se, nedostaješ nam mnogo.

 

 

Ostale serije nisam pogledao, ili bolje rečeno krenuo sam ih gledati i odustao nakon 2 epizode (Loki, What If).

 

Budem se opet natjerao krenuti "wheel of time" gledati, iako sam zaspao odmah na prvoj epizodi, već 2 puta.


 

 

Eto to su moja mišljenja.

 

 

Hvala i lijepi pozdrav.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.12.2021 16:25 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godi
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Futurama vrati se, nedostaješ nam mnogo.

 

Ne znem da li si već gledao ovo: Disenchantment

Isto je Groeningova tvorevina i dosta liči na Futuramu samo je radnja smještena u srednjevijekovno fantasy okruženje.

9 godina
offline
Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godine

Ne znam tko bi piratizirao The Falcon and the Winter Soldier, lici na neku parodiju. Em su slabasni, em se ne znaju tuci, plus onaj brodic dvije epizode popravljaju.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godine

pa kad već čovjek nema televizor i kojekakve pretplate, što će?! snađemo se kako znamo ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godi
Svima je promakla serija You, svojevrsni mini- Dexter
K
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godine

Plenković preporučuje "Don't look up"

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ovo su najčešće piratizirane serije 2021. godi
Neflix kaže...

Plenković preporučuje "Don't look up"

Up ? What is up ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2021 0:32 (Santana).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice