Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove školske

poruka: 14
|
čitano: 5.522
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove školske ".
9 godina
neaktivan
offline
Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove školske

Šta će mu tastatura za školu, ja sam išao sa par kopiranih knjiga i sa pet šest bilježnica.

Moj PC  
18 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove školske

Ja mislio da je Ajar napisao clanak kad sam vidio link na clanak na naslovnici

Freak Show Inc.
 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove škol
Friday kaže...

Ja mislio da je Ajar napisao clanak kad sam vidio link na clanak na naslovnici

 i meni se tako učinilo no posljednjih dan-dva se svega sjećam a toga nema. možda mjesečarim (defaultno sam sam sebi sumnjiv). no reakcija na ponudu je primjerena. mislim kakve veze sve navedeno u napisu ima s nastavom i školom? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2019 15:19 (Ajar).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove škol
Ajar kaže...
Friday kaže...

Ja mislio da je Ajar napisao clanak kad sam vidio link na clanak na naslovnici

 i meni se tako učinilo no posljednjih dan-dva se svega sjećam a toga nema. možda mjesečarim. no reakcija na ponudu je primjerena. mislim kakve veze sve navedeno u napisu ima s nastavom i školom? 

 To smo preuzeli od zapada, Back to school fore gdje je samo bitno da se troše novci.

16 godina
offline
Re: Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove škol
hanteed kaže...

Šta će mu tastatura za školu, ja sam išao sa par kopiranih knjiga i sa pet šest bilježnica.

Iznenadio bi se što se sve djeci kupuje da bolje uče.

www.petvolta.com
14 godina
offline
Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove školske

što se kupuje ?

 

daš mu kebu i pošalješ ga do rakite po prut debljine palca...

 

uspjeh zajamčen!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove školske

Hrpa groznih i preskupih preporuka... odnosno lose zamaskiran placeni clanak...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
17 1 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove školske

Monitor je skuplji od svih dostupnih na nabavi. https://www.nabava.net/monitori/aoc-c24g1-monitor-cijena-mva-va-236-24-16-9-70335891

 

Lijepa reklama.

 

Osim toga, stiže isti takav ali s IPS matricom umjesto VA (C24G2) pa ovaj možete zaobići :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2019 11:22 (SebaOS).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove školske

Dečki, nije valjda da podmećete i insinuirate nešto bugovcima, neke skivene namjere???

 

 

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove škol
Friday kaže...

Ja mislio da je Ajar napisao clanak kad sam vidio link na clanak na naslovnici

 zavidim Ajaru što je izašao na naslovnici Bola, i ja bih želio isto ali nekako sumnjam da će Bug izdati tekst o belosvetskom debilu...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
5 godina
offline
Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove školske

Bilo je u sancti dobrih laptopa kada je akcija krenula. Neki su odmah isto popodne i nestali sa zaliha. 15 cx0021nm sa svim popustima me na kraju izasao oko 4200 kuna za jednokratno placanje. Bas rodjaka mislila uzeti ryzena 3500u, a ja slucajno naletio na njega. Ipak ce joj simsi 4 kudikamo bolje raditi na 1050ici nego na vegici 8, a isto bi na kraju kostali.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2019 12:26 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove škol
Piše da je HP-ov primter 257 kn, ulaskom na link vidi se da je 349 kn. Dobra neka navlakuša. Sva sreća pa postoje jeftinije.hr k nabava.net. Hvala vam na inspiraciji za printer
 
1 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove škol
Ajar kaže...
Friday kaže...

Ja mislio da je Ajar napisao clanak kad sam vidio link na clanak na naslovnici

 i meni se tako učinilo no posljednjih dan-dva se svega sjećam a toga nema. možda mjesečarim. no reakcija na ponudu je primjerena. mislim kakve veze sve navedeno u napisu ima s nastavom i školom? 

 Zar ne krsi Bug kakav copyright objavljuci tvoju sliku, treba to tuziti ne moze to tako.

14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje iz domaćih IT trgovina uoči nove škol
tdlc kaže...
Piše da je HP-ov primter 257 kn, ulaskom na link vidi se da je 349 kn. Dobra neka navlakuša. Sva sreća pa postoje jeftinije.hr k nabava.net. Hvala vam na inspiraciji za printer

 

Cijene se mijenjaju na dnevnoj bazi. Još u petak je bio 257 kn. Jednostavno, nenamjerna greška... Ažurirat ćemo.

Vinko Krištić | BUG Marketing
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice