Najbolje igre 2020. - Grdi: Od svih stvari na tom

poruka: 5
|
čitano: 2.509
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolje igre 2020. - Grdi: Od svih stvari na tom".
8 godina
offline
Najbolje igre 2020. - Grdi: Od svih stvari na tom

WOW je bio i ostao fenomen,nikad nisam igrao,u periodu izlaska  igrao sam aktivno EVE 

Za zaigrati  fenomen zvani WoW imam želju,vremena nemam !

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolje igre 2020. - Grdi: Od svih stvari na tom

Wasteland 3 je za mene igra godine.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najbolje igre 2020. - Grdi: Od svih stvari na
Sint1 kaže...

Wasteland 3 je za mene igra godine.

 Daj kratki osvrt, please. Dvojka mi je bila onako, na tragu, al nije to bilo to. Par put sam započinjao, nikako se udubiti.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 20:46 (Lovac).
16 godina
offline
Re: Najbolje igre 2020. - Grdi: Od svih stvari na
Za autora teksta. I sam igram wow od prvih dana, i priznao sam si da ću vjerojatno igrati do kad ne ugase servere. I imam sistem koji funkcionira. Kad izađe ekspanzija kupiš 6 mjeseci subscription (taman ti nakon 5 mjeseci i nešto i dosadi) i onda godinu dana ne igraš, i vratiš se na zadnjih 6 mjeseci ekspanzije. I tako igraš godinu dana, godinu dana pauze i repeat, sve vidiš, niš ne propustiš, i izbjegneš onu najdosadniju sredinu ekspanzije. Pa eto, probaj tako. Meni najbolje funkcionira.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje igre 2020. - Grdi: Od svih stvari na tom

Jel netko igrao RIFT, Guild Wars 2 i WOW, pa da napravi neku usporedbu? Ono koja je po čemu bolja i koja je sveukupno najbolja.

Igrao sam dosta Rift, pa kad je izašao GW2, počeo igrati a WOW sam samo probao. No sve 3 igre su mi jako slične i ne znam jel bi se upuštao u ovaj zadnji WOW, malo sam na knap s vremenom a imam osjećaj da ako bi se upustio u WOW, da bi me progutao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice