Najbolje igre 2020. - Danny: Apokalipsa, demoni i

poruka: 5
|
čitano: 2.630
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolje igre 2020. - Danny: Apokalipsa, demoni i ".
15 godina
offline
Najbolje igre 2020. - Danny: Apokalipsa, demoni i

Taj Xbox Game Pass izgleda primamljivo, pogotovo jer ima 3 varijante: PC, CONSOLE i ULTIMATE.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Najbolje igre 2020. - Danny: Apokalipsa, demoni i

Kako dobiti xbox pass za PC u Hrvatskoj?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolje igre 2020. - Danny: Apokalipsa, demoni i

Nema ovdje MSFS 2020? Šteta, to bi trebalo uvrstiti. A za Anno 1800 svaka čast.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najbolje igre 2020. - Danny: Apokalipsa, demon
Jesse kaže...

Taj Xbox Game Pass izgleda primamljivo, pogotovo jer ima 3 varijante: PC, CONSOLE i ULTIMATE.

A još uvijek vrijedi da se ovaj obični za console "pretvori" u Ultimate za naknadu od 1$. I onda recimo ovu za PC možeš shareati nekome tko ti je u "family" i istovremeno igrate.

 

 

formula1live kaže...

Kako dobiti xbox pass za PC u Hrvatskoj?

Ovisi koliko si spreman "kemijati". Mislim da ako samo prebaciš regiju na UK unutar M'soft accounta možeš uzeti normalno preko storea. Moguće da treba platiti paypalom, ali to nisam siguran. Tako sam ja jer i inače njime plaćam kad god mogu.

 

Druga, kompliciranija opcija koju je dosta nas iskoristilo je kupiti godinu dana jeftinog brazilskog gamepass-a za konzolu (treba VPN za aktivaciju keya) i onda ga za 1$ pretvoriš u Ultimate. Možeš maksimalno "napuniti" 3 godine pretplate na taj način prije pretvaranja u Ultimate. Kad sam ja kupovao prošle godine koštalo je cca 230kn za jednu godinu. 700kn kroz tri godine, sitnica realno. Ne vjerujem da se nešto puno promijenilo. Ima u Xbox temi postupak. Kao i uvijek kad se radi tako nešto postoji doza rizika, ali nisam primijetio da je itko u temi ostao kratkih rukava. Čak i oni kojima iz nekog razloga key nije bio prihvaćen ili nisu mogli pretvoriti u Ultimate su sve riješili preko M'soft supporta.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Najbolje igre 2020. - Danny: Apokalipsa, demoni i

Zanimljivo je da ja osobno ne mogu kupiti game pass na PC a na konzoli mogu. Na PC mi javi da usluga nije dostupna u mojoj regiji. Konzola to očito manje prati. 
Koristim isti account na oba uređaja i hrvatsku karticu.

 

Nakon što na konzoli aktiviram pretplatu, uredno game pass koristim na PC-ju i konzoli. Tu više nema problema.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice