Najavljeno poskupljenje svih Teslinih automobila,

poruka: 7
|
čitano: 3.626
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljeno poskupljenje svih Teslinih automobila, ".
14 godina
offline
Re: Najavljeno poskupljenje svih Teslinih automobi
Dead kaže...

Uhh moram požurit i kupit tri komada.

 Daj trzni i meni jedan usput, ako ti nije bed

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najavljeno poskupljenje svih Teslinih automobila,

možda zatvaraju fizičke dućane jer im se previše vlasnika tesala zabija u njih, pretjerano se pouzdavši u samovozeću značajku. u psihički im se dućan ne mogu zabiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najavljeno poskupljenje svih Teslinih automobi
Dead kaže...

Uhh moram požurit i kupit tri komada.

 Tri ista? Aj pričekaj kad proizvede one električne kamione ili bar roadstera koji leti. Šteta davat novce na te stare modele. To svi u selu voze.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Najavljeno poskupljenje svih Teslinih automobi
overhaul kaže...

 Tri ista?

 s3xy?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 0:52 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Najavljeno poskupljenje svih Teslinih automobila,

uzel bi model s da je 2.2 tdi. ovak niš, sori. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najavljeno poskupljenje svih Teslinih automobi
Dead kaže...

 Ali onda ne bi moga uć u Hamburg Red Light District u Reeperbahn.

 hm ... da odem u-bahnom pa pješice ili ...? koja agonija odabira! mislim da je veći problem otamo se poslije vratiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najavljeno poskupljenje svih Teslinih automobila,

Stravično neozbiljno, u dva mjeseca su promijenili cijene deset puta, kupcima na nekim tržištima su pljunuli u lice jer su preko noći drastično spustili cijene bez prethodne najave, valjda da ne bi ljudi odlučili pričekati, stalno mijenjaju prodaju autopilota i što on donosi u paketu. Iako su električni auti budućnost, ovo definitvno nije primjer kako se to treba izvoditi.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice