Najavljen Total War: Warhammer III

poruka: 18
|
čitano: 6.724
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljen Total War: Warhammer III".
8 godina
offline
Najavljen Total War: Warhammer III

This is Kislev !

 

waaagh ;
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 9:48 (warhammer).
 
3 0 hvala 2
11 godina
offline
Najavljen Total War: Warhammer III

Epic trailer!

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Najavljen Total War: Warhammer III

igrao sam i prvi i drugi i bili su mi super, ali oba sam samo prešao jednom onu glavnu kampanju, tako da iskreno nisam baš ni skužio nekakvu priču, tj. nije mi ostala u pamćenju, a sad koliko vidim ovo će biti nešto novo, kao nastavak priče, pa mi nije točno jasno što misle, a pogledat ću malo lore videa na youtubeu

 

u svakom slučaju sam zainteresiran, mogao bi se baš malo bacit na dvojku da odigram sa onim sjevernjacima koji mogu uhvatiti čudovišta pa da se bori za njih, oni su mi super

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
Cansee kaže...

igrao sam i prvi i drugi i bili su mi super, ali oba sam samo prešao jednom onu glavnu kampanju, tako da iskreno nisam baš ni skužio nekakvu priču, tj. nije mi ostala u pamćenju, a sad koliko vidim ovo će biti nešto novo, kao nastavak priče, pa mi nije točno jasno što misle, a pogledat ću malo lore videa na youtubeu

 

u svakom slučaju sam zainteresiran, mogao bi se baš malo bacit na dvojku da odigram sa onim sjevernjacima koji mogu uhvatiti čudovišta pa da se bori za njih, oni su mi super

 Norsca?

9 godina
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
Denis kaže...
Cansee kaže...

igrao sam i prvi i drugi i bili su mi super, ali oba sam samo prešao jednom onu glavnu kampanju, tako da iskreno nisam baš ni skužio nekakvu priču, tj. nije mi ostala u pamćenju, a sad koliko vidim ovo će biti nešto novo, kao nastavak priče, pa mi nije točno jasno što misle, a pogledat ću malo lore videa na youtubeu

 

u svakom slučaju sam zainteresiran, mogao bi se baš malo bacit na dvojku da odigram sa onim sjevernjacima koji mogu uhvatiti čudovišta pa da se bori za njih, oni su mi super

 Norsca?

 

e oni da. Oni su Chaos rasa ako se ne varam, jel?

16 godina
moderator
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
Cansee kaže...
Denis kaže...
Cansee kaže...

igrao sam i prvi i drugi i bili su mi super, ali oba sam samo prešao jednom onu glavnu kampanju, tako da iskreno nisam baš ni skužio nekakvu priču, tj. nije mi ostala u pamćenju, a sad koliko vidim ovo će biti nešto novo, kao nastavak priče, pa mi nije točno jasno što misle, a pogledat ću malo lore videa na youtubeu

 

u svakom slučaju sam zainteresiran, mogao bi se baš malo bacit na dvojku da odigram sa onim sjevernjacima koji mogu uhvatiti čudovišta pa da se bori za njih, oni su mi super

 Norsca?

 

e oni da. Oni su Chaos rasa ako se ne varam, jel?

 Da, nisu bili ni dostupni za igranje dok ih nisu dodali u formi DLC-a. 

13 godina
offline
Najavljen Total War: Warhammer III

Taman sam spucao preko 2000 sati u dvojku (te kojih dodatnih 600+ u jogurt verziji) i ako CA ne zasere nešto posebno očekujem barem još toliko od trice.

 

 

Trailer je po običaju vrhunski, a mene je osobno najviše iznenadilo to što je Cathay u početnim rasama s obzirom da nikad nisu imali svoje vojske u tabletopu.
Ako je suditi po Vampire Coastu, CA i GW bi trebali napraviti vrhunski posao sa Cathay-om a s obzirom da nemaju neki super definirani lore i vojske u tabletopu što znači da si devovi mogu zaista dati mašti na volju kako će izgledati i funkcionirati.

 

4 zasebne rase za svakog Chaos goda su za mene bile očekivane (pogotovo ako je lore u pitanju) iako ima ljudi kojima se to ne sviđa i koji veoma točno ukazuju na činjenicu da je na tabletopu to bila jedna fakcija sa demonima od sve jednog Chaos glavonje te ako se sve moguće jedinice razdijele u 4 zasebne fakcije to bi značilo da će svaka fakcija imati jako mali broj jedinica.

Kako će to CA u suradnji ca GW riješiti ostaje za vidjeti, ali ostaje i pitanje koliko će sam gameplay biti različit između te 4 fakcije i da li to može opravdati to što ih CA svrstava u 4 potpuno različite fakcije. Npr. High Elves, Dark Elves i Wood Elves imaju dovoljno različit gameplay da ih se može lako strpati u 3 zasebne fakcije a i sam lore je voma detaljan u tome da ih prikaže kao veoma različite kulture iako su oni sami pripadnici iste rase.

 

KISLEV.........zar je itko mislio da je moguće imati Chaos Demone a ne imati order fakciju koja stoji na prvoj crti obrane? Nimalo iznenađen njihovom najavom i veoma se radujem igranju sa njima 


Nekidan sam završio Belegar legendary kampanju gdje sam osvojio cijelu mapu i trenutno Moral Empires u dvici ima 353 naselja. Sama kampanja trice bi navodno trebala imati duplo veću mapu od trenutačne Eyes of the vortex kampanje u dvici pa je za pretpostaviti da će Moral Empires za tricu biti zaista OGROMNA mapa pošto je Cathay uključen a između njih i Old Worlda se tu može nagurati još pokoja fakcija (Chaos Dwarves, Ogre Kindoms) te naravno uvijek postoji mogućnost za Araby, Dogs of War te naravno Ind.

 

Naravno, nadam se i poboljšanju performansi pošto se WH2 vuče kao krepana mačka i na najjačim kantama a to je pogotovo očito ako je 80 jedinica istovremeno u bitci (max 2 vojske sa svake strane) te bi bilo krajnje vrijeme da CA poboljša opsade.

 

Također, nadam se da će CA poboljšati sam AI te samim time drugačije implementirati težine.

AI u dvici jednostavno ima takve čitove da na najtežim postavkama melee jednostavno nije opcija (zabavno je gledati kada Choseni bivaju satrveni od strane T1 goblina )  a i ostaje činjenica da npr. undead te chaos korupcije ne rade AI-u apsolutno nikakavu štetu (legendary težina im daje 80%  imunitet na bilo kakvu štetu od korupcija) te postoje tu još more drugih stvari koje će sigurno izluditi igrače koji nisu do sada igrali total war igre a kupiti će tricu.

 

 

Uglavnom, velika su očekivanja za WH3 a ne vidim neki veliki razlog da CA zasere treću igru u serijalu pa zapravo jedva čekam da stvar izađe

Battlelog: [G] pijana_carapa
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 17:10 (Granzon).
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
Granzon kaže...

Taman sam spucao preko 2000 sati u dvojku (te kojih dodatnih 600+ u jogurt verziji) i ako CA ne zasere nešto posebno očekujem barem još toliko od trice.

 

 

Trailer je po običaju vrhunski, a mene je osobno najviše iznenadilo to što je Cathay u početnim rasama s obzirom da nikad nisu imali svoje vojske u tabletopu.
Ako je suditi po Vampire Coastu, CA i GW bi trebali napraviti vrhunski posao sa Cathay-om a s obzirom da nemaju neki super definirani lore i vojske u tabletopu što znači da si devovi mogu zaista dati mašti na volju kako će izgledati i funkcionirati.

 

4 zasebne rase za svakog Chaos goda su za mene bile očekivane (pogotovo ako je lore u pitanju) iako ima ljudi kojima se to ne sviđa i koji veoma točno ukazuju na činjenicu da je na tabletopu to bila jedna fakcija sa demonima od sve jednog Chaos glavonje te ako se sve moguće jedinice razdijele u 4 zasebne fakcije to bi značilo da će svaka fakcija imati jako mali broj jedinica.

Kako će to CA u suradnji ca GW riješiti ostaje za vidjeti, ali ostaje i pitanje koliko će sam gameplay biti različit između te 4 fakcije i da li to može opravdati to što ih CA svrstava u 4 potpuno različite fakcije. Npr. High Elves, Dark Elves i Wood Elves imaju dovoljno različit gameplay da ih se može lako strpati u 3 zasebne fakcije a i sam lore je voma detaljan u tome da ih prikaže kao veoma različite kulture iako su oni sami pripadnici iste rase.

 

KISLEV.........zar je itko mislio da je moguće imati Chaos Demone a ne imati order fakciju koja stoji na prvoj crti obrane? Nimalo iznenađen njihovom najavom i veoma se radujem igranju sa njima 


Nekidan sam završio Belegar legendary kampanju gdje sam osvojio cijelu mapu i trenutno Moral Empires u dvici ima 353 naselja. Sama kampanja trice bi navodno trebala imati duplo veću mapu od trenutačne Eyes of the vortex kampanje u dvici pa je za pretpostaviti da će Moral Empires za tricu biti zaista OGROMNA mapa pošto je Cathay uključen a između njih i Old Worlda se tu može nagurati još pokoja fakcija (Chaos Dwarves, Ogre Kindoms) te naravno uvijek postoji mogućnost za Araby, Dogs of War te naravno Ind.

 

Naravno, nadam se i poboljšanju performansi pošto se WH2 vuče kao krepana mačka i na najjačim kantama a to je pogotovo očito ako je 80 jedinica istovremeno u bitci (max 2 vojske sa svake strane) te bi bilo krajnje vrijeme da CA poboljša opsade.

 

Također, nadam se da će CA poboljšati sam AI te samim time drugačije implementirati težine.

AI u dvici jednostavno ima takve čitove da na najtežim postavkama melee jednostavno nije opcija (zabavno je gledati kada Choseni bivaju satrveni od strane T1 goblina )  a i ostaje činjenica da npr. undead te chaos korupcije ne rade AI-u apsolutno nikakavu štetu (legendary težina im daje 80%  imunitet na bilo kakvu štetu od korupcija) te postoje tu još more drugih stvari koje će sigurno izluditi igrače koji nisu do sada igrali total war igre a kupiti će tricu.

 

 

Uglavnom, velika su očekivanja za WH3 a ne vidim neki veliki razlog da CA zasere treću igru u serijalu pa zapravo jedva čekam da stvar izađe

 Imaš video gdje ekipa iz Game Workshopa objašnjava da su zapravo stvorili Kislev za CA kao posebnu vojsku, iako inače ne postoje na tabletopu osim u obliku specijalnih postrojbi imperijalne vojske. 

11 godina
neaktivan
offline
Najavljen Total War: Warhammer III

Neka prepuste povijesne stvari nekom drugome jer sve im nevalja rtw2 modirana je onako ali orginal je uzasan u svim dlcovima...  Steta nakon fenomalnog rome tw medievala tw pa cak ispravljenog napoleona i odlicnog shoguna sve iza mi je bezveze...  Warhammer nisam igrao ne privlaci me ni najmanje... 

Dovoljno mi je da vidim 3 kraljevstva ili tron britanije moze i troja... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
Denis kaže...

 Imaš video gdje ekipa iz Game Workshopa objašnjava da su zapravo stvorili Kislev za CA kao posebnu vojsku, iako inače ne postoje na tabletopu osim u obliku specijalnih postrojbi imperijalne vojske. 

 

Znam da je Kislev na TT-u bio predstavljen samo kao dio Imperije ali čim je GW krenuo sa ponovnim pokretanjem Old Worlda prošle godine a i pojavile se skice ice guarda bilo je za očekivati da će Kislev dobiti vlastiti identitet i vlastite jedinice a i bio je neki blog od prije par mjeseci di je CA već lagano signalizirao Kislev sa malom igrom riječi

 

 

Naravno treba uzeti i činjenicu da 4 velika zločesta matora trebaju nekakvog protivnika u samoj kampanji WH3 koja će biti napravljena za igrače koji su kupili samo WH3 i koja sukladno tome neće uključivati Empire tako da i bez tih početnih glasina, jedini razumni odabir je Kislev a i CA je već izumio potpuno novog Legendary Lorda sa Cylostrom Direfin.

 

 

Btw. ne mogu tvrditi sa 100% sigurnošću, ali s obzirom da je GW masakrirao stari fantasy setting sa End timeom i prešao na AoS, sama obnova Old Worlda bi se mogla jako lako povezati sa popularnošću Total War Warhammer serijala i kapitala koje je CA uspio zaraditi.

 

Lijepo je vidjeti i to što WH3 neće uključivati End Time jertaj jeperiod vjerojatno najomraženiji dio nekog fantasy settinga kojeg sam ikad vidio u bilo kojem obliku........ i to potpuno zasluženo.

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
Cansee kaže...
Denis kaže...
Cansee kaže...

igrao sam i prvi i drugi i bili su mi super, ali oba sam samo prešao jednom onu glavnu kampanju, tako da iskreno nisam baš ni skužio nekakvu priču, tj. nije mi ostala u pamćenju, a sad koliko vidim ovo će biti nešto novo, kao nastavak priče, pa mi nije točno jasno što misle, a pogledat ću malo lore videa na youtubeu

 

u svakom slučaju sam zainteresiran, mogao bi se baš malo bacit na dvojku da odigram sa onim sjevernjacima koji mogu uhvatiti čudovišta pa da se bori za njih, oni su mi super

 Norsca?

 

e oni da. Oni su Chaos rasa ako se ne varam, jel?

 Tehnički nisu i jesu hehe. Više su kao warriors of chaos.

 

Obožavaju Chaos bogove, ali nisu dio Chaos i Chaos undivided rostera koji su zasebna frakcija.

 

Tkđ više od par keka sati na oba dijela.

 

Ajmo redom  :

 

Kislev : poznati iz table topa - Ruski jahači međeda, winged Polish Hussars i Ice Magic (Boris je mrtav iz trailera na žalost, tu je Katarina)

 

Chaos Divided :

 

Khorne : Skarbrand (novi LL)

Tzeench : Khairos ide kod njega

Slaanesh : Sigvald ide kod njega

Deda Nurgle : Great Unclean One 

 

Mljac

 

Chaos Undivided : 

 

Ovaj Čiča

 

https://warhammerfantasy.fandom.com/wiki/Be%27lakor

 

Cathay 

 

Pucaju na Kinesko tržište, jako malo ima o tome. Tu su sve morali novo izmišljati.

 

Dakle Monkey King, Jade statues and emperor, Dragons (oni kineski) Constructs (kao i kod Tomb kingsa) itd.

 

 

Toplo se nadam optimizaciji i Siege overhaulu jer ako vidim bloodlettera kako vadi ljestve iz guzice i penje se na zidić ubit ću se.

 

Tko treba kakve knjige neka mi se javi.

 

Imam sve.  Čitam ih od 90-tih i White Dwarfa.

 

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 22:49 (DarthMarkus).
12 godina
offline
Najavljen Total War: Warhammer III

Nahajpan sam do yaya.

 

Jedino što sam očekivao je Chaos Dwarfs ili Ogre Kingdoms prije Cathaya.

 

Oprez - pazite ako preorder radite da kupite igru na istoj platfomi gdje su vam prva dva dijela jer vam neće raditi u suprotnom tj. neće se povezati.

 

Dakle  - Steam - Steam

 

Epic - Epic

 

Granzon kaže...

Taman sam spucao preko 2000 sati u dvojku (te kojih dodatnih 600+ u jogurt verziji) i ako CA ne zasere nešto posebno očekujem barem još toliko od trice.

 

 

Trailer je po običaju vrhunski, a mene je osobno najviše iznenadilo to što je Cathay u početnim rasama s obzirom da nikad nisu imali svoje vojske u tabletopu.
Ako je suditi po Vampire Coastu, CA i GW bi trebali napraviti vrhunski posao sa Cathay-om a s obzirom da nemaju neki super definirani lore i vojske u tabletopu što znači da si devovi mogu zaista dati mašti na volju kako će izgledati i funkcionirati.

 

4 zasebne rase za svakog Chaos goda su za mene bile očekivane (pogotovo ako je lore u pitanju) iako ima ljudi kojima se to ne sviđa i koji veoma točno ukazuju na činjenicu da je na tabletopu to bila jedna fakcija sa demonima od sve jednog Chaos glavonje te ako se sve moguće jedinice razdijele u 4 zasebne fakcije to bi značilo da će svaka fakcija imati jako mali broj jedinica.

Kako će to CA u suradnji ca GW riješiti ostaje za vidjeti, ali ostaje i pitanje koliko će sam gameplay biti različit između te 4 fakcije i da li to može opravdati to što ih CA svrstava u 4 potpuno različite fakcije. Npr. High Elves, Dark Elves i Wood Elves imaju dovoljno različit gameplay da ih se može lako strpati u 3 zasebne fakcije a i sam lore je voma detaljan u tome da ih prikaže kao veoma različite kulture iako su oni sami pripadnici iste rase.

 

KISLEV.........zar je itko mislio da je moguće imati Chaos Demone a ne imati order fakciju koja stoji na prvoj crti obrane? Nimalo iznenađen njihovom najavom i veoma se radujem igranju sa njima 


Nekidan sam završio Belegar legendary kampanju gdje sam osvojio cijelu mapu i trenutno Moral Empires u dvici ima 353 naselja. Sama kampanja trice bi navodno trebala imati duplo veću mapu od trenutačne Eyes of the vortex kampanje u dvici pa je za pretpostaviti da će Moral Empires za tricu biti zaista OGROMNA mapa pošto je Cathay uključen a između njih i Old Worlda se tu može nagurati još pokoja fakcija (Chaos Dwarves, Ogre Kindoms) te naravno uvijek postoji mogućnost za Araby, Dogs of War te naravno Ind.

 

Naravno, nadam se i poboljšanju performansi pošto se WH2 vuče kao krepana mačka i na najjačim kantama a to je pogotovo očito ako je 80 jedinica istovremeno u bitci (max 2 vojske sa svake strane) te bi bilo krajnje vrijeme da CA poboljša opsade.

 

Također, nadam se da će CA poboljšati sam AI te samim time drugačije implementirati težine.

AI u dvici jednostavno ima takve čitove da na najtežim postavkama melee jednostavno nije opcija (zabavno je gledati kada Choseni bivaju satrveni od strane T1 goblina )  a i ostaje činjenica da npr. undead te chaos korupcije ne rade AI-u apsolutno nikakavu štetu (legendary težina im daje 80%  imunitet na bilo kakvu štetu od korupcija) te postoje tu još more drugih stvari koje će sigurno izluditi igrače koji nisu do sada igrali total war igre a kupiti će tricu.

 

 

Uglavnom, velika su očekivanja za WH3 a ne vidim neki veliki razlog da CA zasere treću igru u serijalu pa zapravo jedva čekam da stvar izađe 

 Poljubio bih te u oko zbog ovog.

 

Složio pilu sa 3080 i 5800 Rižom, tunao memoriju i na kraju imam dropove kao sa 6700k i 1080ti.

 

Ja sam odustao od Legendery težine, jednostavno AI cheata. Nema upkeep, instantno respawna doomstackove i LLove, a o Leadershipu ni ne bih trošio riječi.

 

Hard i Very Hard i uživancija.

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 22:59 (DarthMarkus).
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
DarthMarkus kaže...

Nahajpan sam do yaya.

 

Jedino što sam očekivao je Chaos Dwarfs ili Ogre Kingdoms prije Cathaya.

 

Oprez - pazite ako preorder radite da kupite igru na istoj platfomi gdje su vam prva dva dijela jer vam neće raditi u suprotnom tj. neće se povezati.

 

Dakle  - Steam - Steam

 

Epic - Epic

 

 

 

iako sam 95% uvjeren da ću igru kupiti, preorderat mi ne pada napamet, previše sam se opekao sa cyberpunkom. 

 

s obzirom da si veliki poznavatelj kompletnog lorea koliko vidim, jel možeš dati neku preporuku gdje da se malo više informiramo o stvarima koje treba znati prije izlaska?

13 godina
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
Horatio_Hornblower kaže...

Neka prepuste povijesne stvari nekom drugome jer sve im nevalja rtw2 modirana je onako ali orginal je uzasan u svim dlcovima...  Steta nakon fenomalnog rome tw medievala tw pa cak ispravljenog napoleona i odlicnog shoguna sve iza mi je bezveze...  Warhammer nisam igrao ne privlaci me ni najmanje... 

Dovoljno mi je da vidim 3 kraljevstva ili tron britanije moze i troja... 

 Probaj Wh2, nisi prvi koji je rekao da je bezveze

 

Ali za ozbiljno, ja se nakon Warhammera niti ne mogu vratiti na bilo što povijesno...jednostavno sama raznolikost rasa i totalno drugačiji gameplay među njima + magija mi je učinila većinu povijesnih naslova totalno dosadnim i bezličnim. Istina, opsade su........valjda najlošiji dio igre ali sve ostalo je jako zabavno.

 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
Cansee kaže...
DarthMarkus kaže...

Nahajpan sam do yaya.

 

Jedino što sam očekivao je Chaos Dwarfs ili Ogre Kingdoms prije Cathaya.

 

Oprez - pazite ako preorder radite da kupite igru na istoj platfomi gdje su vam prva dva dijela jer vam neće raditi u suprotnom tj. neće se povezati.

 

Dakle  - Steam - Steam

 

Epic - Epic

 

 

 

iako sam 95% uvjeren da ću igru kupiti, preorderat mi ne pada napamet, previše sam se opekao sa cyberpunkom. 

 

s obzirom da si veliki poznavatelj kompletnog lorea koliko vidim, jel možeš dati neku preporuku gdje da se malo više informiramo o stvarima koje treba znati prije izlaska?

 Uh. To je sad malo problem budući da je Kislev dio Empirea pa moraš čitati sve da bi ušao u srž. Dakle, rulebookove 2nd edition Realm of the Ice Queen i 6ed .

 

Ako hoćeš ući u lore od Kisleva, onda ideš malo čitati o Magnusu i Asavaru Kulu koji je sravnio Praag. Čak mislim da ti je onaj akcijski RPG Chaos Bane na tu tematiku. Imaš foru kad je Grimgor pokušao osvojit Kislev pa ga je Katarina zajebala sa snježnom olujom koju je na kraju pokušao iznenaditi haha. 

 

Ako hoćeš ući u Chaos domenu koji je glavna tematika tu imaš TONU toga. Ali baš tonu. + Chaos je Chaos i u 40k i u fantasyiju

 

Ovo ti je topla preopruka, super kanal

 

Odlično priča i navodi odakle :

 

https://www.youtube.com/channel/UC-N1P_RnOigH1FEOjiT8TWQ

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 23:20 (DarthMarkus).
12 godina
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
Granzon kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Neka prepuste povijesne stvari nekom drugome jer sve im nevalja rtw2 modirana je onako ali orginal je uzasan u svim dlcovima...  Steta nakon fenomalnog rome tw medievala tw pa cak ispravljenog napoleona i odlicnog shoguna sve iza mi je bezveze...  Warhammer nisam igrao ne privlaci me ni najmanje... 

Dovoljno mi je da vidim 3 kraljevstva ili tron britanije moze i troja... 

 Probaj Wh2, nisi prvi koji je rekao da je bezveze

 

Ali za ozbiljno, ja se nakon Warhammera niti ne mogu vratiti na bilo što povijesno...jednostavno sama raznolikost rasa i totalno drugačiji gameplay među njima + magija mi je učinila većinu povijesnih naslova totalno dosadnim i bezličnim. Istina, opsade su........valjda najlošiji dio igre ali sve ostalo je jako zabavno.

 

 

 Neki dan sam složio Skinks doomstackove bez upkeepa. 1 na 1 deru Loremastere hehe

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
13 godina
offline
Re: Najavljen Total War: Warhammer III
DarthMarkus kaže...

 

 Neki dan sam složio Skinks doomstackove bez upkeepa. 1 na 1 deru Loremastere hehe

 

 

 

Količina stvari koje je moguće napraviti u ovoj igri je zaista impresivna i neizmjerno zabavna, ali ako ćemo biti iskreni.... Skaveni (doduše sa Ikkit dlc-om) su valjda nešto najsmiješnije, otrovnije i ogavnije u pozitivnom smislu što se ikad dogodilo serijalu. Mislim, ne možeš reći NE liku koji ima onakav smijeh i pokoju nuklearnu bombu u džepu

 

Doduše, meni su najdraži patuljci, ali oni nažalost trebaju malo još poticaja i pokoji buff da bi se mogli nositi sa WH2 rasama po pitanju doomstackova i jebeno im nedostaju njihove rune, ali će valjda CA ubaciti i to jer trenutno Greenskinovi ih po njihovim običaju čupaju iz guzice a i  drveća imaju opciju da si upgradaju jedinice.......nekad me CA zaista iznenadi

Ja jedva čekam da CA ubaci njihove Chaos rođake.....hmmmm ništa kao poludjeli Dawi koji može koristiti magiju i ima još impresivniji oružani arsenal od štakora....biti će ovo jako dobar Warhammer.

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
offline
Najavljen Total War: Warhammer III

Chaos Dwarfsi bi trebali biti najzaniljiviji od svega do sada samo zbog artiljerije i stvarno zle naravi. Ne znam kako će riješiti magiju i petrifikaciju od koje pate al dobro.

 

Ja se toplo nadam Dogs of War DLC-u.

 

Pored Cheese Mastera (Legend of Total Wara)i njegovih exploita, ovoga lika mogu preopručiti. Australac isto. Nije baš riječit ali je čudo koja sranja otkriva.

 

Dakle, Mercy the Mad- relativno mlad kanal

 

https://www.youtube.com/channel/UC5G6YiWt_9VsdyVhbHfWKow

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice