Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiže i

poruka: 13
|
čitano: 5.413
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiže i ".
16 godina
offline
Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiže i

Spreman sam opet mjesec dana kasnije imati PTSP od bitke koja se nikad nije desila. Inače odigram svake godine, jednostavno još nisam igrao nešto gdje su virtualni prijatelji kao pravi. Ove neću, ali na proljeće taman kad se navolim malo Cyberpunka. Nadam se da će i zvuk dobiti remaster, slobodno ubace i ray tracing za RTX i RX serije iz oba tabora.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiže i

Baš sam mislio igrat opet. A niš... Sad čekam Legendarni Edition.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiž

nadajmo se da ce za novi mass effect prica bit puno bolja nego sto je bila u slucaju andromede. doduse, u kakvom je stanju bioware, ne ocekujem nista dobro od njih.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiž
Obi Wan kaže...

nadajmo se da ce za novi mass effect prica bit puno bolja nego sto je bila u slucaju andromede. doduse, u kakvom je stanju bioware, ne ocekujem nista dobro od njih.

 Baš, koliko god mi je Witcher 3 odličan, ništa mi nije stiglo priču/likove od ME-a. Međutim previše bitnih ljudi je otišlo tako da su očekivanja umjerena. Samo da bude bolji od Andromede.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Re: Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiž
Lovac kaže...
Obi Wan kaže...

nadajmo se da ce za novi mass effect prica bit puno bolja nego sto je bila u slucaju andromede. doduse, u kakvom je stanju bioware, ne ocekujem nista dobro od njih.

 Baš, koliko god mi je Witcher 3 odličan, ništa mi nije stiglo priču/likove od ME-a. Međutim previše bitnih ljudi je otišlo tako da su očekivanja umjerena. Samo da bude bolji od Andromede.

meni je, nazalost, kraj trice ubio cijelu trilogiju u pojam jer je sve ono sto sam radio sa likovima, prenosi saved games i brinuo o svim detaljima palo u vodu u zadnjih 10 minuta. i mislio sam ponovno odigrat cijelu trilogiju al kad se sjetim kraja dode mi zlo.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiž

Pa trica je daleko lošija od jedinice i dvojke.

9 godina
offline
Re: Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiž
Potpis kao kuća na ovo. Kraj ME3 je valjda najgori kraj u povijesti loših krajeva. Kad se samo sjetim utučenog vremena u ME i entuzijazma za novom igrom. A Andromeda je samo zakucala zadnji čavao u lijes.

Caseyu Hudsonu se poserem u čarapu, korporativni smrad je ubio ME svemir, a neka si mami izdaje remaster.
13 godina
offline
Re: Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiž
U globalu meni jako drag serijal. Dvojka mi je i dalje među najdražim igrama, ali ako je samo remaster nisam baš zainteresiran. Jedinica bi trebala podosta QoL dodataka, a problem trojke je već spomenut.

Ako dođe na EA play ću isprobati, ali kupovati ne planiram. Andromedu još nisam probao jer stvarno ne pamtim da je itko rekao nešto pozitivno o toj igri. Slijedom toga, a i zadnjih "uspjeha" Biowarea nisam baš zainteresiran za nastavak. Vjerojatno će biti još jedan Live Service bullshit. Možda ubace sve što su planirali u Anthem.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiž
Pridružujem se u vezi kraja. Imali su sve, likove, svijet, priču...i onda sve upropaste u zadnjih 10 minuta. Kraj je osakatio cijeli serijal, ne moš napravit pošten nastavak, neki prequel nema smisla kad znas kamo to sve vodi. Cuvao sam save na 5 različitih usb sticka da ga slučajno ne izgubim, pazio na svaki detalj, vagao odluke kad na kraju čorak, mogo sam i preskočit dvije igre...šteta, a onu andromedu ko da su amateri sklepali u jedno popodne
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiže i

Jedna potencijalno loša vijest (sry, našao na 9gag-u); Casey Hudson i Mark Darrah odlaze, navodno su izgubili strast i žele nove, kreativnije projekte. Ovo mi smrdi da EA opet radi mučke s novim ME i DA igrama jer obojica su vodila sve bitne igre počevši od Baldur's Gate-a preko SW: KOTOR do ME Trilogije/Dragon Age-a.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiž

E jbg. Ovo me nimalo ne veseli i lagano mi ubija nade koliko ce se dobro odraditi posao na remasteru.

 

Jedna od stvari kojoj se najvise nadam je ta da ce na ME2 ukinut umjetno odvajanje igre na dva dijela koji su ubacili zbog limitacije prostora na diskovima posto su i konzolasi trebali uzivati u ovome. U originalnoj ideju, Illusive Man je trebao Shepu dati odmah sve dosjee i mi bi si onda trebali sami birati kojim redoslijedom cemo ih recruitati. Kako disk nema neogranicen kapacitet, jedan dio dosjea su ubacili na prvi, a drugi dio na drugi disk i zato je igra "podijeljena" na dva dijela.

Ako to maknu, onda bi moglo biti puno zanimljivijih misija za recruitanje i loyalty misija bez toga da moramo ugroziti neke clanove posade koje ce Collectori oteti.

16 godina
offline
Re: Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiž
Grozni_Zabac kaže...

E jbg. Ovo me nimalo ne veseli i lagano mi ubija nade koliko ce se dobro odraditi posao na remasteru.

 

Jedna od stvari kojoj se najvise nadam je ta da ce na ME2 ukinut umjetno odvajanje igre na dva dijela koji su ubacili zbog limitacije prostora na diskovima posto su i konzolasi trebali uzivati u ovome. U originalnoj ideju, Illusive Man je trebao Shepu dati odmah sve dosjee i mi bi si onda trebali sami birati kojim redoslijedom cemo ih recruitati. Kako disk nema neogranicen kapacitet, jedan dio dosjea su ubacili na prvi, a drugi dio na drugi disk i zato je igra "podijeljena" na dva dijela.

Ako to maknu, onda bi moglo biti puno zanimljivijih misija za recruitanje i loyalty misija bez toga da moramo ugroziti neke clanove posade koje ce Collectori oteti.

 Ovo je znalo biti gadno, recimo Legion dođe kasno, a ako nemaš sve ostale loyalty misije gotove, netko će sigurno stradati u Collector bazi dok ti porješavaš loyalty.

Još malo infa, šuška se iz neprovjerenih izvora da je forsiranje SJW politike odbilo neke ljude još ranije, a da je i ovom dvojcu dosta.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Re: Najavljen Mass Effect: Legendary Edition, stiž
Lovac kaže...

Jedna potencijalno loša vijest (sry, našao na 9gag-u); Casey Hudson i Mark Darrah odlaze, navodno su izgubili strast i žele nove, kreativnije projekte. Ovo mi smrdi da EA opet radi mučke s novim ME i DA igrama jer obojica su vodila sve bitne igre počevši od Baldur's Gate-a preko SW: KOTOR do ME Trilogije/Dragon Age-a.

tocno sto sam ja napisao prije skoro mjesec dana... nemojte se previse nadat icemu od bioware-a.

It is not who you are, it is who you know.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice