Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u Dru

poruka: 12
|
čitano: 10.431
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u Dru".
9 godina
offline
Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u Dru

Nisu ni ovi ošli dalje od ustaša i partizana. 

 
3 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u Dru

Da je malo muda i hrabrosti pa nas staviti u čizme Wehrmachta, Japanaca, Kineza, YU partizana...Ali ne ajmo opet na zapadno bojište...

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2021 14:20 (VonMackensen).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u
VonMackensen kaže...

Da je malo muda i hrabrosti pa nas staviti u čizme Wehrmachta, Japanaca, Kineza, YU partizana...Ali ne ajmo opet na zapadno bojište...

Stvarno gadan faktor kraj ovih ostalih navedenih. Jedino ak ubace mod "po šumama i gorama"

 

 

9 godina
offline
Re: Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u
hudibitek kaže...

Stvarno gadan faktor kraj ovih ostalih navedenih. Jedino ak ubace mod "po šumama i gorama"

 

 

 

Vidi se da ne znaš što su Mirko i Slavko izvodili "po šumama i gorama".

Ono "Mirko, pazi metak!" i "Hvala, Slavko." nadmašuje američke ratne filmove i vesterne B kategorije gdje tip iz pištolja opali 29 puta bez punjenja oružja (ja brojao dvaput, da ne bude greške).   

12 godina
offline
Re: Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u
Mislim da će ih novi BF potopiti. Ww2 je prožvakan do besvijesti osim u HR gdje krkani žive od toga.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u
Bolje i svabe/japance tamaniti po stoti puta nego ova moderna pederska sranja.
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u
DarthMarkus kaže...
Mislim da će ih novi BF potopiti. Ww2 je prožvakan do besvijesti osim u HR gdje krkani žive od toga.

 Nisi ti svjestan kolko mogu EA/Dice sjebat stvar.

 

Ovi nece nist sjebat, bit ce to prosjecna COD igra kakvu svi ocekuju i kakvu svi kupuju svake godine...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u
Santana kaže...
DarthMarkus kaže...
Mislim da će ih novi BF potopiti. Ww2 je prožvakan do besvijesti osim u HR gdje krkani žive od toga.

 Nisi ti svjestan kolko mogu EA/Dice sjebat stvar.

 

Ovi nece nist sjebat, bit ce to prosjecna COD igra kakvu svi ocekuju i kakvu svi kupuju svake godine...

 Da buraz, ali sad je bf na toj bazi. Nekako sumnjam da bi se igrači prebacili sa jednog ww2 u drugi ww2 koji je recimo više arkadni.

 

Ja još peglam bf1. Fantazija mi je ko prvog dana.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
15 godina
offline
Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u Dru

eh, da je rušiti most na neretvi, ošištati tifusarku milenu dravić ili s prsanom postavljati mine na pruge u gorskom kotaru ili poput dimnjačara praviti 3,14zdarije digićima. možda s walterom braniti sarajevo. ima materijala. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u

ili jednostavno - s drugom Titom na čelu kolone - NAPRIJED !

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2021 18:38 (Stric_Jura).
2 godine
protjeran
offline
Re: Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u
Ajar kaže...

eh, da je rušiti most na neretvi, ošištati tifusarku milenu dravić ili s prsanom postavljati mine na pruge u gorskom kotaru ili poput dimnjačara praviti 3,14zdarije digićima. možda s walterom braniti sarajevo. ima materijala. 

 Naravno da ima. YU partizani su bili najefikasniji pokret otpora u Europi. Dalo bi se složiti par jebenica misija, bez ikakve političke propagande naravno. 

10 godina
offline
Najavljen Call of Duty: Vanguard, vraćamo se u Dru

Zna li netko kad se danas može igrati? Naručio sam ultimate edition i skinio betu. Pise danas, ali kad točno, u koliko sati? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice