Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje

poruka: 14
|
čitano: 4.558
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje".
16 godina
offline
Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje

[...] ili da krivicu snosi vozačica koja je u tom trenutku sjedila za njegovim upravljačem i nije baš pretjerano obraćala pažnju na zbivanja na cesti.

 

Komentari na žensko voženje in 3....2....

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje
ihushov post od 450 redova i ukupno 2 proreda coming in 3, 2, 1...
-
12 godina
offline
Re: Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje

Pozdrav dado! 

 

Za upraljačem je bio muškarac.

 

Lp

vicious
14 godina
offline
Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje

Za upravljačem je bio poznati američki recenzent mobitela

PSN - darklydexter
Moj PC  
15 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje

za timunom je bija mladić u ubermarketu i spazio pored sebe zanosnu plavušu, kad mu je AI dobacio: zgazi je!

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 16:54 (Gorstak79).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje

Ružno je za reći, ali vjerojatno je ova obitelj i tako prekrižila tu sirotu narkomanku, pa im ova para za odštetu bude ko zgoditak na lutriji :(
E sad, dali je Uber ili Volvo krivi što je velik dio kontrolnih senzora bio offline?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje
overhaul kaže...

Ružno je za reći, ali vjerojatno je ova obitelj i tako prekrižila tu sirotu narkomanku, pa im ova para za odštetu bude ko zgoditak na lutriji :(
E sad, dali je Uber ili Volvo krivi što je velik dio kontrolnih senzora bio offline?

Volvo tvrdi da su njihovi sustavi bili ugašeni, što je i logično jer bi istovremeni rad dva sustava mogao uzrokovati konflikt.

 

Što se tiče same nagodbe, Uber je vjerojatno spreman poprilično platiti za spriječiti povlačenje po sudovima i zbog samog negativnog publiciteta, ali i zbog mogućnosti da obitelj traži da daju uvid u sustav nezavisnom vještaku čime bi u spisima moglo završiti dosta tehnologije za koju još nisu podnijeli patentnu prijavu.

 

Međutim, to i dalje ne isključuje kaznenu postupak po službenoj dužnosti.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Re: Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje
MrBlc kaže...

 

Međutim, to i dalje ne isključuje kaznenu postupak po službenoj dužnosti.

 Ma da, ali službena dužnost je odmah po događaju spominjala da je "bilo nemoguće spaziti na vrijeme pješakinju". Tako da će vjerojatno policijska ispostava dobiti neku donaciju patrolnih vozila, i to bude to... 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje

Lokalne vlasti su u (tajnom) dogovoru za Uberom od samog početka, pa čisto sumnjam da će bit nešto. Jedino možda, ako se FBI ili neka druga vanjska agencija ne uključi.

 

https://www.theguardian.com/technology/2018/mar/28/uber-arizona-secret-self-driving-program-governor-doug-ducey

In June of 2015, Uber opened a customer support centre in Phoenix that would bring 300 jobs to the city. Two months later, Ducey held a joint press conference with Uber to announce a $25,000 gift by the company to the University of Arizona’s College of Optical Sciences. Uber said that it would base a fleet of mapping cars at the university, and collaborate with academics on laser-ranging lidars

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje
overhaul kaže...

 Ma da, ali službena dužnost je odmah po događaju spominjala da je "bilo nemoguće spaziti na vrijeme pješakinju". Tako da će vjerojatno policijska ispostava dobiti neku donaciju patrolnih vozila, i to bude to... 

Čini mi se da pritisak javnosti radi svoje.

 

Da se razumijemo, tko čita moje postove na drugim temema, vjerojatno se čudi o čemu sad pišem. Prvi ću skočiti protiv prejudiciranja, ali ću se prvi dignuti na noge i protiv guranja pod tepih.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje

Uber im je ponudio doživotnu besplatnu vožnju Uberom. 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje
SupremeCommander kaže...

Uber im je ponudio doživotnu besplatnu vožnju Uberom. 

 

 

you just won internet 4 today :D

15 godina
offline
Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje

- opet neobičan zaključak.. iz podnaslova: '' ... ipak neće završiti na sudu.''..

- hoće, ovo je samo nagodba za privatnu tužbu, službena će uskoro.. ili ćemo imati ubergate.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nagodba Ubera s obitelji poginule pješakinje

kak je krenulo, uskoro bumo se svi hitali pod te aute, e ne bismo li se nagodili i malo popravili likvidnost. a sve za znanost (ispitivanje senzora, jasno). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice