Nadolazeći Samsungovi sklopivi mobiteli navodno do

poruka: 7
|
čitano: 3.944
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadolazeći Samsungovi sklopivi mobiteli navodno do".
4 godine
neaktivan
offline
Nadolazeći Samsungovi sklopivi mobiteli navodno do

Hoće moći fotografirati Mars?

 
3 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Nadolazeći Samsungovi sklopivi mobiteli navodno do

Z

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nadolazeći Samsungovi sklopivi mobiteli navodn
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Z

 

 

 eto zgode za učenje: Z (naziv: "zemlji") u tom obliku postoji samo u latinici (u ćirilici je 3). u korejskom pismu (hangul) ne postoji.

 

suvremenim zaostalim rvat'nama moglo bi ti zanimljivo i kako tzv. glagoljski trozubac (naziva "šta") zapravo se u latinici piše kao ... (psihološka stanka namijenjena poticanju uzbuđenja) ... šč. svaka sličnost samo je. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2023 11:40 (Ajar).
13 godina
offline
Nadolazeći Samsungovi sklopivi mobiteli navodno do

Dokle god nebude slicne ili iste cijene kao Ultra model, ne bude se prodavao u puno komada.

 

Previse kompromisa za tako visoku cijenu.

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nadolazeći Samsungovi sklopivi mobiteli navodno do

Samsungovi manageri pomno prate naše forumaše koji će im objasniti što krivo rade.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2023 14:37 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nadolazeći Samsungovi sklopivi mobiteli navodn
Bitanga kaže...

Samsungovi manageri pomno prate naše forumaše koji će im objasniti što krivo rade.

 Netrebas bit jako pametan da zakljucis da mobitel od 1800 eura (launch price) kojem ekran nakon godinu dana pukne na pola ima vrlo visoku cijenu.

 

Uz to ima prosjecan battery life, upitno koristan prednji ekran, kamere koje nisu na top razini, tezak je i glomazan...

 

I ko je rekao da nesto krivo rade? Cinjenica je da se foldable mobiteli ne prodaju u velikom broju komada jer su a) pre skupi b) imaju hrpu kompromisa

It s just cornflakes...
15 godina
offline
Re: Nadolazeći Samsungovi sklopivi mobiteli navodn
Qudek kaže...
Bitanga kaže...

Samsungovi manageri pomno prate naše forumaše koji će im objasniti što krivo rade.

 Netrebas bit jako pametan da zakljucis da mobitel od 1800 eura (launch price) kojem ekran nakon godinu dana pukne na pola ima vrlo visoku cijenu.

 

Uz to ima prosjecan battery life, upitno koristan prednji ekran, kamere koje nisu na top razini, tezak je i glomazan...

 

I ko je rekao da nesto krivo rade? Cinjenica je da se foldable mobiteli ne prodaju u velikom broju komada jer su a) pre skupi b) imaju hrpu kompromisa

 

Foldable mobiteli su budućnost, a kao i kod svake tehnologije ona je u početku skupa da bi kasnije mogla biti jeftina. Ne može se preskočiti taj korak nikako.

Nisu niti namijenjeni za široku masu još uvijek nego za early-adoptere.

 

Po meni bi ih samo trebalo natjerati da priznaju garanciju 2 godine na te ekrane s obzirom na cijenu. Ne znam kako se uspjevaju izvući iz toga, a očito je da je stvar "materijalnih nedostataka" jer inače ne bi ekrani tako propadali.

To bi ih trebalo stisnuti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice