NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro

poruka: 10
|
čitano: 4.046
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro".
15 godina
offline
NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro

cum tojfl i hvalospjevima. davno, davno (daleko, daleko u galaksiji) radio sam na stojedinici i tamo prvi put na ludaru nataknuo akg. otad sam probao svašta ali nema mi do njih, u bilo kojem obliku. a nisu uvijek toliko skupe. je li nad zbilja tak dobar (bolji?) koliko košta? ili je to u uhu (i džepu) slušatelja? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 14:06 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro
Ajar kaže...

cum tojfl i hvalospjevima. davno, davno (daleko, daleko u galaksiji) radio sam na stojedinici i tamo prvi put na ludaru nataknuo akg. otad sam probao svašta ali nema mi do njih, u bilo kojem obliku. a nisu uvijek toliko skupe. je li nad zbilja tak dobar (bolji?) koliko košta? ili je to u uhu (i džepu) slušatelja? 

 

Zbilja odlične slušalice. Jedne od onih koje čovjek nakon testa želi zadržati, ali ne može si racionalizirati trošak, jer već ima pet drugih slušalica 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 17:32 (Davor).
16 godina
odjavljen
offline
NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro

Dosta su skupe, da. Ja bas gledam da si uzmem neke postene slusalice - imam neke nakaradne sony slusalice. Em su ruzne i neudobne, em nabijaju bas do besvijesti. Ali stvarno ne znam kako bih zeni saopcio da uzimam slusalice za 300 eura...

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro
Ne razumijem sta uopce imas saopcavati zeni da uzimas slusalice? Uzmes i zdravo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro
Friday kaže...

Dosta su skupe, da. Ja bas gledam da si uzmem neke postene slusalice - imam neke nakaradne sony slusalice. Em su ruzne i neudobne, em nabijaju bas do besvijesti. Ali stvarno ne znam kako bih zeni saopcio da uzimam slusalice za 300 eura...

A ti kupi one od 200 ...nadje se i tu postenih..pogotovo od Beyer-a ili Shure  

 

Btw , nikako mi nisu sjele te Viso . Headband pogotovo. Ok , zvucno su pristojne ali ipak sam se radije odlucio za P7 ..za znatno manje love . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 10:23 (unimatrix001).
16 godina
odjavljen
offline
Re: NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro
Davor kaže...
Ajar kaže...

cum tojfl i hvalospjevima. davno, davno (daleko, daleko u galaksiji) radio sam na stojedinici i tamo prvi put na ludaru nataknuo akg. otad sam probao svašta ali nema mi do njih, u bilo kojem obliku. a nisu uvijek toliko skupe. je li nad zbilja tak dobar (bolji?) koliko košta? ili je to u uhu (i džepu) slušatelja? 

 

Zbilja odlične slušalice. Jedne od onih koje čovjek nakon testa želi zadržati, ali ne može si racionalizirati trošak, jer već ima pet drugih slušalica 

 Ah..ako nisi vezan pupcanom vrpcom za tih 5 uvijek se mozes rijesiti jednih u korist novih...ako su ti bolje od nekih koje vec posjedujes . Mislim da ce mozda netko i na forumu radije kupiti od tebe jer pretpostavljamo da cuvas svoju opremu :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
16 godina
odjavljen
offline
Re: NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro
Romano kaže...
Ne razumijem sta uopce imas saopcavati zeni da uzimas slusalice? Uzmes i zdravo.

 

Zato sto nisam od onih koji sa cackalicom u ustima u birtiji gledaju hoce im proci tiket ili ne. Znas, ono - odrasli ljudi koji gaje osjecaj odgovornosti prema obitelji? Ne?

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro
Friday kaže...
Romano kaže...
Ne razumijem sta uopce imas saopcavati zeni da uzimas slusalice? Uzmes i zdravo.

 

Zato sto nisam od onih koji sa cackalicom u ustima u birtiji gledaju hoce im proci tiket ili ne. Znas, ono - odrasli ljudi koji gaje osjecaj odgovornosti prema obitelji? Ne?

 haha, prije bih rekao papučar koji mora tražiti odobrenje od žene. Odgovornost prema obitelji i slušalice od 300 € , svasta.

16 godina
odjavljen
offline
Re: NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro
Romano kaže...

 haha, prije bih rekao papučar koji mora tražiti odobrenje od žene. Odgovornost prema obitelji i slušalice od 300 € , svasta.

 

Mda...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: NAD Viso HP 50 - Radi malo, radi dobro
Friday kaže...
Romano kaže...

 haha, prije bih rekao papučar koji mora tražiti odobrenje od žene. Odgovornost prema obitelji i slušalice od 300 € , svasta.

 

Mda...

 

Baš :-D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice