Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrvatsko

poruka: 11
|
čitano: 5.510
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrvatsko".
10 godina
neaktivan
offline
Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrvatsko

Sutra: Nabavka novih aviona reloaded

Prekosutra: Return of MiGs

Zakosutra: The Last MiG

sve ti znas, ali nista ne kontas
 
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrvatsko

Nabavit ćemo zrakoplove koje politika odluči. Ne koje piloti i stručnjaci kažu da su najbolji omjer cijene i naših potreba.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrva
DuxCro kaže...

Nabavit ćemo zrakoplove koje politika odluči. Ne koje piloti i stručnjaci kažu da su najbolji omjer cijene i naših potreba.

uglazbljenim riječima dočarano: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
offline
Re: Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrva
ne pitajte što država može učiniti za vas...nego što vi možete učiniti za nju...drage hrvatice i hrvati u životu svakog iskrenog domoljuba dođe trenutak da se pokaže i dokaže to domoljublje...kao što su mnogi to dokazali 1991...gubeći svoje živote i zdravlje...međutim u ovom trenutku nitko od vas neće očekivati takav oblik žrtve...ovog trenutka radi se samo o financijskom žrtvovanju... PDV od 35-40% nikog neće poslati u grob ili učiniti invalidom...ali zato naše plavo nebo bit će sigurno od svih prijetnji kupnjom najboljih novih zrakoplova...a svima oni ostalima koji nisu sanjali Hrvatsku...široko im polje...sve za Hrvatsku...Hrvatsku nizašto
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrva
Tehnički, dovoljan ti je i 1%.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrva
Imamo priliku kupiti najbolji višenamjenski avion na svijetu Rafale za duplo manje novca od f16. Dakle izbor bi trebao biti očit.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrva
Kako znaš da je duplo manje? Mislim da je TCO tu negdje.
14 godina
offline
Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrvatsko

Volio bih da na forumu postave malu anketu kako bi vidjeli kako razmišljaju BUG-ovci, koji bi avion bio najprikladniji za Hrvatsku.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrva
učo kaže...

Volio bih da na forumu postave malu anketu kako bi vidjeli kako razmišljaju BUG-ovci, koji bi avion bio najprikladniji za Hrvatsku.

 fokker Dr.I. svijet je pun snoopyja koji ga žele oboriti napasti no crveni barun (freiherr = frajer) ne posustaje tek tako. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 4:46 (Ajar).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrva
učo kaže...

Volio bih da na forumu postave malu anketu kako bi vidjeli kako razmišljaju BUG-ovci, koji bi avion bio najprikladniji za Hrvatsku.

 Imaš tu na str 2

16 godina
offline
Re: Nabavka borbenih aviona – što se sve nudi Hrva
Ne sjecam se kad sam s gustom procitao neku temu kao ovu od Drage Galica. Mozda bijase Doom recenzija od prije 20 godina. Taman je pao mracak, culo se udaranje kapljica kise u prozor i krckanje vatre u kaminu. Izvaljen u fotelju i sa casom vina krenem citati clanak. Kad ono, zena vice iz sobe da joj se seksa. Ne pada mi napamet dok ne procitam sve o avijonima od A do X.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice