Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

poruka: 16
|
čitano: 4.812
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom".
10 godina
offline
Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

Bravo decki, svaka cast :)

 
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

Uvijek kad kupujem nešto kod nas prvo idem na tu stranicu, nezaobilazna je.

Koja je fora s ovim prijevodima?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
10 0 hvala 0
5 godina
offline
Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

Stranica je super, bez nje nema shoppinga IT opreme. Bilo bi super da su malo jaci i na drugim proizvodima

 
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

Redizajn je dobro došao, ali imam par zamjerki.

 

  1. na tražilici na podstranicama ne možeš nešto upisati i lupiti enter nego moraš odabrati iz ponuđenog izbornika, što je glupo jer kad tražiš nešto općenito on ti nudi u tom izborniku točne modele i proizvođače
  2. trebali bi malo poraditi na "edukaciji" klijenata jer ih ima tamo jako puno za koje izbaci da je proizvod raspoloživ pa kad odeš na web trgovca ispadne da nije raspoloživo, primjer je Conrad koji je totalno u banani, znam da to nije do nabave, ali nije bit imati što više trgovaca u ponudi već i da su rezultati precizni i pouzdani
  3. nisam stigao pogledati kako radi lista želja na novoj stranici, ali na staroj je bila loša, nisi mogao zadati i spremiti nešto općenito tipa "laptop 14" OLED" i to spremiti pa da ti šalje notifikacije
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

Pozdrav,

 

hvala na pohvalama.

 

Nismo stigli riješiti sve iz liste todo-ova prije puštanja u pogon redizajnirane verziju, no svakako je u planu još dorada.

 

vrinho   (javio sam kolegama da to isprave, rekao bi da je program automatski pokupio naziv proizvoda iz eGarner trgovine)

 

encoding istina u IT-u i tehnici bi rekao da solidno imamo sve pokriveno, na ostalim kategorijama se trudimo, tu situacija dosta ovisi i o zainteresiranosti trgovina za uključivanje na naše stranice

 

mzopg

1. pretpostavljam da govoriš o autocompleteu na tražilici pojedinačne kategorije? To nam je u todo listi kao jedna od ideja (struktura indexa za pretraživanje nam trenutno ne omogućava laku implementaciju toga)
2. informacije o raspoloživosti je muka koju sa trgovinama mučimo godinama (s nekima više, s nekima manje) 
3. ovo je isto jedna od ideja iz todo liste, vidjet ćemo kad i kako točno ćemo ju implementirati (trenutno je lista želja u principu svojevrsni konfigurator u koji se mogu ubacivati samo dostupni proizvodi)

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2021 15:35 (jmaslac2).
 
24 0 hvala 14
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom
jmaslac2 kaže...

Pozdrav,

 

hvala na pohvalama.

 

Nismo stigli riješiti sve iz liste todo-ova prije puštanja u pogon redizajnirane verziju, no svakako je u planu još dorada.

 

vrinho   (javio sam kolegama da to isprave, rekao bi da je program automatski pokupio naziv proizvoda iz eGarner trgovine)

 

encoding istina u IT-u i tehnici bi rekao da solidno imamo sve pokriveno, na ostalim kategorijama se trudimo, tu situacija dosta ovisi i o zainteresiranosti trgovina za uključivanje na naše stranice

 

mzopg

1. pretpostavljam da govoriš o autocompleteu na tražilici pojedinačne kategorije? To nam je u todo listi kao jedna od ideja (struktura indexa za pretraživanje nam trenutno ne omogućava laku implementaciju toga)
2. informacije o raspoloživosti je muka koju sa trgovinama mučimo godinama (s nekima više, s nekima manje) 
3. ovo je isto jedna od ideja iz todo liste, vidjet ćemo kad i kako točno ćemo ju implementirati (trenutno je lista želja u principu svojevrsni konfigurator u koji se mogu ubacivati samo dostupni proizvodi)

 Pozdrav, super da ste na forumu, a i pohvale za portal koji redovito koristim. Kritike su konstruktivne, kako bi bili još bolji. 

 

1. mislim na autocomplete, koji ne radi isto na početnoj kao i na stranici s rezultatima. Primjer, na početnoj utipkam "oled tv 75" lupim enter i dobijem listu rezultata, ali onda na toj stranici utipkam "oled tv 90", lupim enter i ništa, mogu samo odabrati neki od ponuđenih iz autocomplete liste, a tamo mi nudi samo desetak modela, ne mogu dobiti listu svih modela bez obzira na proizvođača. Onda se moram vratiti na početnu pa opet pretraživati.

 

2. vjerujem

 

3. bilo bi super da se može posložiti po uvjetima pretraživanja, nešto kao što njuškalo ima, tipa odaberem ključne riječi, kategoriju i ostalo što me zanima i onda to spremim i za to primam notifikacije. Često tražim uređaj prema nekakvim karakteristikama, a nije mi bitno je li to LG ili Samsung ili netko treći.

 

10 godina
neaktivan
offline
Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

Nabava je najbolja za usporedbu cijena.

 

Osim nabave u Hrvatskoj postoji

https://www.jeftinije.hr/

https://www.shopmania.hr/

ali ne izbacuju dobre rezultate kao nabava.

 

U njemackoj je dobar 

https://www.idealo.de/

a u Sloveniji

https://www.ceneje.si/

Ceska ima heureku itd.

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

Koliko mi je novaca ta stranica uštedila 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom
gocc01 kaže...

Koliko mi je novaca ta stranica uštedila 

Kao i tonu vremena koje je također novac, na neki način. Svaka čast!

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
6 godina
offline
Re: Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom
Nabava.net ekipa, može li update aplikacije da se možemo prijaviti s personaliziranim Gmail adresama?

imeprezime+web@gmail.com ne funkcionira u aplikaciji, a na webu radi OK.
2 godine
offline
Re: Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

jel se postovi mogu brisati na bug.hr forumu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2021 12:28 (šime e).
2 godine
offline
Re: Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom
robogo kaže...
Nabava.net ekipa, može li update aplikacije da se možemo prijaviti s personaliziranim Gmail adresama?

imeprezime+web@gmail.com ne funkcionira u aplikaciji, a na webu radi OK.

 

koja je točno korist od korištenja "personaliziranih" gmail adresa?

10 godina
offline
Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

Nabava pokazuje drugacije cijene nego ducan tako da moram ulazit u svaki ducan i provjeravat i to traje godinama. Takoder pokazuje nedostupne komponente tako da se izgubi dosta vremena na klikanje i provjeravanje ducana. Puno je jednostavnije direktno posjetiti par ducana u kojima kupujem nego preko nabave.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

Bili ste super ali nekako u zadnje vrijeme cijene su bas neazurirane vjerojatno to ovisi o dućanu ali i dućanu i vama je u interesu da cijena bude ispravna... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom
Koristi ima hrpa.

Jedna koja mi prva pada na pamet je da mogu grupirati i labelirati sve mailove jedne kategorije na jedno mjesto neovisno o pošiljatelju.

Ali ovo nije tema za to.
13 godina
offline
Re: Nabava.net slavi 20 godina novim redizajnom

Pozdrav jmaslac2

 

Također, pohvale za stranicu i s moje strane. No, imam dva prijedloga za istu. 

 

1. Poboljšati filtriranje rezultata

– U nekim kategorijama, filtriranje bi trebalo sadržavati više opcija. Recimo, kategorija Routeri. Iako routeri danas nude mnoštvo različitih opcija, trenutno ih se može filtrirati samo po brzini i neke četiri opcije koje baš i nemaju smisla.

 

2. Poboljšati kategoriziranje ponuda proizvoda

– Primjer; pretraga Archer AX20 izbacuje kao da se radi o devet različitih proizvoda, a zapravo se radi o samo jednom modelu routera. Sve te ponude bi trebale biti pod jednim proizvodom; tako bi i povijest cijena bila točnija.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2021 18:00 (Marko :D).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice