Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napreduje

poruka: 11
|
čitano: 4.237
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napreduje ".
5 godina
offline
Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napreduje

Cudi me da nema vise firmi koje se bave ovakvim istrazivanjima, ovo je buducnost

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napreduje

Nisam pozeljan da sudjelujem u ovakvim temama, no nesto me vuce da moram srat...

 

Svakako ce nam ovo donijet vise zla nego dobra... 

 

TD rainstorm in 3,2,1....

Truth in engineering.
 
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napreduje

Ja sam za tehnologiju.

 

Treba ti neki izracun? Imas ga na dohvat "misli". Neka informacija? nema vadjenja mobitela I surfanja, sve za 0.02 sekunde u glavi. Znanje jezika? Prevodjenje? Nema zaboravljanja, podaci i misli su mi u cloudu, na dohvat...

 

Sad, treba to rijesiti kako treba, kontrola, privatnost, zloupotreba, blablabla...

 

 

Ali po meni je to revolucija.

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napred
Streaming turbo-folka direkt u mozak
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napred
CalvinRi kaže...

Ja sam za tehnologiju.

 

Treba ti neki izracun? Imas ga na dohvat "misli". Neka informacija? nema vadjenja mobitela I surfanja, sve za 0.02 sekunde u glavi. Znanje jezika? Prevodjenje? Nema zaboravljanja, podaci i misli su mi u cloudu, na dohvat...

 

Sad, treba to rijesiti kako treba, kontrola, privatnost, zloupotreba, blablabla...

 

 

Ali po meni je to revolucija.

 Revolucija je, ali nije to nešto dobro. Naoko je, ali razmisli... Ako to jednog dana bude rasprostranjeno tj. pristupačno većini - ljudi će se ulijeniti i zapustiti. Tada nema potrebe za trudom. Jer sve ti je dostupno. U konačnici neće to dobro utjecati na ljudsku vrstu. A to što kažeš glede sigurnosti je samo dodatna briga i sigurno će se zloupotrebljavati tako nešto. Jedino da je to omogućiti specifičnim strukama - liječnicima recimo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2020 16:53 (Izzy).
15 godina
neaktivan
offline
Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napreduje

Taj smjer kretanja čovječanstva je nemoguće zaustaviti iz ove tačke. Osim ako se desi neka katastrofa koja će sve vratiti na početak. Bilo je dosta SF filmova na tu temu i oni se vjerovatno ne mogu nazvati proročanskim jer ako se vidi dosadašnja putanja, svako može da predvidi nastavak te putanje. To je jako primamljivo i korporacijama i običnim ljudma. Samo što će ovisnost ljudi o korporacijama da se razvije do krajnosti, kao i neravnopravnost ljudi.

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napreduje

Jel to ova Bugova populacija stari? Svaka tema o novoj tehnologiji i puni forumi negativnosti. Svdijelo vam se doba kad ste bili mali u susjedstvu koji je sve znao, a sad ispadate iz igre zbog nekog novog klinca pa bi rado zaustavili napredak? Mozda radije da popratite klinca sto radi i nastavite biti u trendu?

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napred
Pa, da, starimo. Svi starimo, a kako starimo, tako učimo i neke životne lekcije, poput one da kombiju s natpisom "free candies" ne treba vjerovati, bez obzira koliko nam se ideja besplatnih slatkiša sviđala.

I ne bih to nazvao protivljenjem napretku, već oprezom prema negativnim stranama iste i potencijalnim zloupotrebama. Kad tehnologija uhvati maha, najčešće je za to kasno.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napred
MrBlc kaže...
Pa, da, starimo. Svi starimo, a kako starimo, tako učimo i neke životne lekcije, poput one da kombiju s natpisom "free candies" ne treba vjerovati, bez obzira koliko nam se ideja besplatnih slatkiša sviđala.

I ne bih to nazvao protivljenjem napretku, već oprezom prema negativnim stranama iste i potencijalnim zloupotrebama. Kad tehnologija uhvati maha, najčešće je za to kasno.

 I tako si pricao i prije 20 godina? Nisi. I bio si napredan, sad si zaostao. Bolje se opusti jer ces na kraju biti kao vecina hrvatske populacije (stara ili zaostala?).

15 godina
odjavljen
offline
Re: Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napred
Prije 20 godina sam bio mulac koji nije razmišljao ni o tome što bi moglo krenuti po zlu ako skinem kočnice s bicikla, a kamo li o mogućim zlouporabama tehnologije koja je tad izgledala kao teški SF i nešto za što je mala šansa da doživim u svom životnom vijeku.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Re: Muskov Neuralink će uskoro otkriti kako napred
Što više tehnologija napreduje, to su ljudi tuplji, kako emotivno tako i intelektualno. Kako reče kolega sad smo u točki kad nema nazad. Online škole, online prijatelji, online znanje ...idiocracy is smiling...
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice