Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Facebook

poruka: 12
|
čitano: 10.028
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Facebook".
16 godina
offline
Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Facebook

Ja koliko god razmisljao, nemogu nac bolje rijeci od "Bravo majstore" !!!

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
8 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Face
Dobro je ugovorio
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Facebook

Dobro da ga nije vratio prije nego ga je i dobio...

 
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Facebook

Kriminalac kokošar. Ideš zavoditi stare i neupućene ljude, te od njih tražiti pare. Kolko točno?

200 evra?

 

Luzerčino, to zaradiš fizikalnom za sedam dana. Klošarčina!

 

A, i ekipa kaj ovo podržava, me ne čudi, jer kakav narod, takva vlast. Nije samo vlast kriminalna, nego i narod. 

Na vlast nisu došli vojnom huntom, nego na izborima. Okej, bila je Kontrarevolucija '91, al to je nešto drugo.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
3 2 hvala 0
8 godina
offline
Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Facebook

Ne branim prevaranta ali ako trebaš kredit odeš u banku a ne dr*aš po ebenom fejsu. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Facebook

odmah marića zamijeniti ovim snalažljivim intelektualcem opće prakse iz utvrde hadezeja - gospića. uz prigodne napjeve i ličko rukovanje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Face
"Savjetujemo da građani prvo provjere da li je tvrtka ili osoba koja se oglašava na popisu kreditnih posrednika Ministarstva financija, te da dobro prouče sadržaj oglasa i uvjete pod kojima se pruža pozajmica"

To je nemoguće provjeriti preko Facebooka. Kako znam da je banka na Facebooku, ustvari banka? Ili da je osoba ustvari osoba?

Ovo nije tolika blamaža za slučaj koliko za Facebook.

Jel ima Facebook nešto kao WeChat official account? Nema.





Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 8:33 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Facebook

Problem je što banke traže hrpu papira, mehanizme osiguranja, a kod ovog momka je sve išlo glatko jer je on preuzeo papirologiju na sebe. Nije trebala čak ni kopija osobne nego samo 1.400 kn u originalu i samo pričekaš dok se ne javi Godot Finance Ltd.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Facebook

Prevarantova greška (na sreću oštečenog) je da se zaletio i ukupno pokupio više od 1000 kn , te tako probio granicu iznad koje policija reagira...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Face
dtdtdt kaže...

Ne branim prevaranta ali ako trebaš kredit odeš u banku a ne dr*aš po ebenom fejsu. 

 A vjerovatno je i ovaj što je "dizo kredit" na svim mogućim crnim listama tako da ne može dobiti kredit u banci pa onda ide "zavaljat" i ovog pa osto zavaljan.

10 godina
offline
Re: Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Face
Predstavio se kao zaposlenik koje banke? Zasto je to namjerno izostavljeno iz vijesti?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Muškarac iz Gospića ugovorio kredit preko Face
trolaslavonska kaže...
Predstavio se kao zaposlenik koje banke? Zasto je to namjerno izostavljeno iz vijesti?

 A zbog čega je bitno koju banku je glumio? :) Neku od onih koje se reklamiraju jednostavnim i brzim kreditima da bude uvjerljiviji.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice