Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

poruka: 51
|
čitano: 10.637
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T".
15 godina
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

samo vi nega dajte u zg-holding kao direktora razvoja i svi će tramvaji biti na struju, zagreb će dobiti podzemnu a tek fontane ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

Neka ga.

 

Ni med tajkunof ni pravice.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

A kaj se čudite, dati će sve od sebe da ga maknu, jer realno čovjek im smeta.

Treba srušiti dionice još malo, pa da netko treći to otkupi, možda neki moderni Edison.

Prokleta banda.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
1 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
Ajar kaže...

samo vi nega dajte u zg-holding kao direktora razvoja i svi će tramvaji biti na struju, zagreb će dobiti podzemnu a tek fontane ... 

Utvaram si kolega da bi ste i vi bili idealan kandidat za gradonačelnika Zagreba, a i za ovrhovoditelja Tesle ako dođe do pokretanja postupka ?!?! 

Stvarno, zašto se ne javite na natječaju?!?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

Ako ovo nije potvrda onoga "blefer" onda ne znam što je.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
ATJLučko kaže...

Utvaram si kolega da bi ste i vi bili idealan kandidat za gradonačelnika Zagreba, a i za ovrhovoditelja Tesle ako dođe do pokretanja postupka ?!?! 

Stvarno, zašto se ne javite na natječaju?!?! 

 jer sam rođen u zg (peti naraštaj) i ovo više nema veze s mojim gradom no da bi ponovo postalo, valjalo bi svu tu bandićevu gamad otjerati (uglavnom natrag preko jugoistočne granice), zabraniti izrijekom svako novo doseljavanje, nepotizam kažnjavati prekršajno/kazneno preseliti glavni grad drugdje (Varaždin? Osijek? samo ne na jug), prepoloviti prirez i uvesti austrougarski red (bečka škola). pljenidbe/ovrhe me ne zanimaju. liječi se uzrok, a ne posljedica. nažalost, prestar sam da sve to stignem u ovom životu (odn. mogao bih ali bi sve završilo prilično krvavo). zato djelujem lokalno razmišljajući globalno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
Ajar kaže...
....

 Ta bitka je odavno izgubljena. Teško se bilo boriti protiv toga i dok nije bilo demokracije, a sad je nemoguće. Sistem koji daje jednako pravo odlučivanja neobrazovanoj osobi s IQ-om 70 i doktoru znanosti neminovno dovodi do stanja kakvo je danas, pa i goreg.

16 godina
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

Za takve 'bizmismene' imaju i poseban izraz u Ameriki:

 

CON ARTIST

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
Shorteri su ljudi koji se klade da će ti izgoriti kuća ili da ćeš dobiti rak. Ako se to ipak ne dogodi, tuže te jer su zbog tebe izgubili novac.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
BlueMax kaže...
Ajar kaže...
....

 Ta bitka je odavno izgubljena. Teško se bilo boriti protiv toga i dok nije bilo demokracije, a sad je nemoguće. Sistem koji daje jednako pravo odlučivanja neobrazovanoj osobi s IQ-om 70 i doktoru znanosti neminovno dovodi do stanja kakvo je danas, pa i goreg.

 The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter.

Winston Churchill

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci

Istina je da Zagreb danas nema puno veze sa Zagrebom od prije rata. Poseljacio se maksimalno sa neukim i primitivnim drustvom koje se doselilo, a koje se nije stiglo integrirati u drustvo, a niti se na integraciji radilo. Sjecam se pocetkom rata kako se doselilo hrpa krkana na novo izgradjeni i lijepo uredjeni kvart Malesnica. Stanove su dobili dzabe ili za sitnu lovu, preko rodjackih veza. Ubrzo nakon toga je postalo "normalno" da vidis tipa u yasa hlacicama, potkosulji iz koje strse dlake na sve strane i naravno mercedes znakom na kljucevima, kako se sece na lijepo uredjenoj setnici. Teske narodnjake su u Zagrebu prije rata slusali samo seljacine, a klincima nije bilo ni na kraj pameti da ih slusaju.

I eto tako voljom gradjana Bandic je izabran puno puta, te je stanje danas takvo kakvo je. I dalje ljudi pricaju, pa vidi ga koliko toga je napravio, a nitko se ne pita s cijim novcem, ciji, kreditima i da li mu je jedina motivacija zapravo to sto od svakog posla koji se napravi, on ima zaradu.

Musk je kao muljator jos spermic u odnosu na Bandica i ostalu bagru.

8 godina
online
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
Bluemax:

Nije problem u glasaču, on je bez obzira na stupanj obrazovanja, intelektualne sposobnosti ili bilo kaj drugo u informacijskom deficitu prema kandidatu. Kandidat je unaprijed pripremljen i odabran od strane ljudi koji doista imaju moć tako da se izbor svodi na ono što je bio i u komunizmu - moźeš birati koga god hoćeš dok je to kandidat partije, odnosno osoba koja odgovara ljudima koji imaju stvarnu moć. Čak i ako se zalomi netko bez podrške, male su šanse da učini bilo što na štetu elita. Administracija se može promijeniti, može biti manje sitne korupcije koju građanin doživljava na svakodnevnoj razini, ali u globalu, moćnici stvarno biraju, a građani samo potvrđuju. Imali smo Tuđmana, Račana, Mesića, imamo Plenkovića. Tko su ti ljudi, neobrazovani čobani s Dinare?
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 20:52 (Feudalac).
12 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
Jarvan kaže...

A kaj se čudite, dati će sve od sebe da ga maknu, jer realno čovjek im smeta.

Treba srušiti dionice još malo, pa da netko treći to otkupi, možda neki moderni Edison.

Prokleta banda.

Amerikanac će ti sve oprostiti ali uspjeh nikada, to je onaj poznati američki jal.

 

(je l' tako nekako ide mantra?)

5 godina
neaktivan
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

Baš zbog tog tvita? A da nije možda zbog onog "Who do you think *owns* the media?"

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

Što više saznam o ovom Musku, to mi je više antipatičan. Čini mi se da je totalni sroljo koji se pretvara da je stručnjak u svemu i voli jako solit pamet. 

Twitch-Duxcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

Na kraju dana, kaj je napravio tako da sada tisuće ljudi koji neznaju praktički kak se zovu, kenjaju da je ovakav/onakav?

 

Izjavio da će možda otkupiti nešto dionica?

Uh, koji lopov ... zamisli.

 

Kamoli sreće da su hrvatski muljatori otkupili pošteno išta našega, a ne za 1kn, i sad guštaju po otočjima. Ajmo razapeti čovjeka koji je ipak stvorio nešto u životu, radi faking tvita da će potrošiti SVOJE novce.

Aj nemojmo biti licemjeri i kenjatori.

 

Hrpa lešinara samo čeka, na bilo kakav znak bilo čega, da se mogu uloviti ko pijavice i sisati lovu dok ima.

 

Nije genije ko Tesla, ali nije ni lopov ko Edison.

Poslovni je čovjek, koji svima može krojiti gaće po pitanju pameti, ima i ovce i novce.

 

Kaj nije čudno da prvo kaj im je palo na pamet je, MAKNUTI ga s pozicije koja ugrožava lopove ako lopov nije na njoj?

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 13:32 (Jarvan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
Jarvan kaže...
 

Kamoli sreće da su hrvatski muljatori otkupili pošteno išta našega, a ne za 1kn, i sad guštaju po otočjima. Ajmo razapeti čovjeka koji je ipak stvorio nešto u životu, radi faking tvita da će potrošiti SVOJE novce.

Prvi problem je u tome što ne bi trošio svoje novce, već tuđe. Jasno je rekao da želi imati 20% Tesle, a analitičari pokušavaju shvatiti tko bi mogao biti stvarni investitor.

 

U ekonomiji kakva je američka (gdje je vrijednost tvrtke više vezana uz stanje, a manje na stvarnu materijalnu vrijednost) ovakve izjave su jako opasne, igranje s cijenom dionica na takav način je zabranjeno.

15 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
WS ga zeli maknuti,jer tvrtka ima neke veoma jake igrace koji su ulozili u tvrrku,a razlog nije inovacija nego profit.
Musku nije do ekstra profita jer inace nebi radio gluposti koje radi,a tvrtka realno moze duplo zaradjivati i to igraci znaju...

#drzi_se_elon
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

Iz komentara je jasno zašto je Hrvatska ovako usrana država.

42
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
DuxCro kaže...

Što više saznam o ovom Musku, to mi je više antipatičan. Čini mi se da je totalni sroljo koji se pretvara da je stručnjak u svemu i voli jako solit pamet. 

 Meni je sve simpatičiniji. Ima svoju viziju budućnost i radi na onome što ga veseli i na čemu želi zaraditi.

7 godina
protjeran
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
dd.inc kaže...

Istina je da Zagreb danas nema puno veze sa Zagrebom od prije rata. Poseljacio se maksimalno sa neukim i primitivnim drustvom koje se doselilo, a koje se nije stiglo integrirati u drustvo, a niti se na integraciji radilo. Sjecam se pocetkom rata kako se doselilo hrpa krkana na novo izgradjeni i lijepo uredjeni kvart Malesnica. Stanove su dobili dzabe ili za sitnu lovu, preko rodjackih veza. Ubrzo nakon toga je postalo "normalno" da vidis tipa u yasa hlacicama, potkosulji iz koje strse dlake na sve strane i naravno mercedes znakom na kljucevima, kako se sece na lijepo uredjenoj setnici. Teske narodnjake su u Zagrebu prije rata slusali samo seljacine, a klincima nije bilo ni na kraj pameti da ih slusaju.

I eto tako voljom gradjana Bandic je izabran puno puta, te je stanje danas takvo kakvo je. I dalje ljudi pricaju, pa vidi ga koliko toga je napravio, a nitko se ne pita s cijim novcem, ciji, kreditima i da li mu je jedina motivacija zapravo to sto od svakog posla koji se napravi, on ima zaradu.

Musk je kao muljator jos spermic u odnosu na Bandica i ostalu bagru.

 Manje vise ista prica i sa Splitom.

6 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
Kakve veze ima naobrazba sa demokracijom...za tuđmana ne možemo reci da nije imao naobrazbu ili da mu je IQ bio manji od 70...pa sad uživamo plodove njegove poljoprivrede...imali smo i bravara koji je mnoge stvari ipak bolje izveo...Nije me briga niti za jednog...da nebi mi netko nešto simulirao
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
dd.inc kaže...

Istina je da Zagreb danas nema puno veze sa Zagrebom od prije rata. Poseljacio se maksimalno sa neukim i primitivnim drustvom koje se doselilo, a koje se nije stiglo integrirati u drustvo, a niti se na integraciji radilo. Sjecam se pocetkom rata kako se doselilo hrpa krkana na novo izgradjeni i lijepo uredjeni kvart Malesnica. Stanove su dobili dzabe ili za sitnu lovu, preko rodjackih veza. Ubrzo nakon toga je postalo "normalno" da vidis tipa u yasa hlacicama, potkosulji iz koje strse dlake na sve strane i naravno mercedes znakom na kljucevima, kako se sece na lijepo uredjenoj setnici. Teske narodnjake su u Zagrebu prije rata slusali samo seljacine, a klincima nije bilo ni na kraj pameti da ih slusaju.

I eto tako voljom gradjana Bandic je izabran puno puta, te je stanje danas takvo kakvo je. I dalje ljudi pricaju, pa vidi ga koliko toga je napravio, a nitko se ne pita s cijim novcem, ciji, kreditima i da li mu je jedina motivacija zapravo to sto od svakog posla koji se napravi, on ima zaradu.

Musk je kao muljator jos spermic u odnosu na Bandica i ostalu bagru.

 Samo mala korekcija:
Stanove na Malešnici su dobivali HRVI, besplatno sa mogućnošću otkupa za bimbo pare.
To znam jer sam i ja trebao dobiti isti (kao fetivi zgpčan), i to tek nakon x godina čekanja i agresivnog bunta zašto me preskaču. Naravno da su me i tad preveslali, skraćeno: dobio sam još jednu decimalu na mjesto na listi čekanja. A poslije, tko je jamio, jamio je.

Slažem se, Musk bi se super uklopio u ovo društvo. Makar, obzirom na Vasu, Plentru i konkurenciju, to bi bilo fantastično dobro za nas. Prodaj maglu ali tako da ne piliš granu (bankomat?) o kojoj ovisiš.

15 godina
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T

Gdje je sad ona ekipa koja je tvrdila da ce proci nekaznjeno?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
Nisam bas skuzio da su invalidi, osim u glavi 😀
16 godina
online
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
HCMAA kaže...
Kakve veze ima naobrazba sa demokracijom...za tuđmana ne možemo reci da nije imao naobrazbu ili da mu je IQ bio manji od 70...pa sad uživamo plodove njegove poljoprivrede...imali smo i bravara koji je mnoge stvari ipak bolje izveo...Nije me briga niti za jednog...da nebi mi netko nešto simulirao

Kakve veze njih dvojica imaju s IQ glasača?

6 godina
protjeran
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
Mitch kaže...

Gdje je sad ona ekipa koja je tvrdila da ce proci nekaznjeno?

 Još ga nisu kaznili.

16 godina
offline
Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaciji T
You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: Musk zaradio tužbu zbog tvitanja o privatizaci

#onokad je Net.hr brži od Buga

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice