Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično man

poruka: 12
|
čitano: 6.002
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično man".
15 godina
offline
Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično man

i što je tu čudno? jutros sam kupio kruh za ojro i pol a ne vrijedi više od 70 cenata (osobna procjena, ne i vljasnika aljbanca). tako je praktički u svemu. samo, bez kruha teško, a tviteri i to - koji će mi to q?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
15 0 hvala 1
8 godina
offline
Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično man

Sto je uopce novac danas i koja mu je vrijednost?

 
2 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično

Daj otkaz pa ces vidjeti uskoro kolika mu je vrijednost kad ostanes bez njega.

Linux, Arch Linux.
14 godina
offline
Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično man

Otkad sam pročitao knjigu bivšeg grčkog premijera Varufakisa (zaboravio mu prevedeni naslov), shvatio sam kako funkcionira suvremeno gospodarstvo. U središtu nije ni kupac ni proizvod, nego – banke. One su te koje doslovce upisuju nule na iznose koje "imaju" na računima. Toplo preporučujem. Knjiga nije za establishment bankare.

 

Da sam na mjestu zaposlenika, ne bih ni u ludilu prodavao. Musk to govori jer želi povećati udio jer planira puno toga s Twitterom. Moja je procjena da će Twitter vrijediti $250b u dogledno vrijeme. Ako netko ima od vas koju dionicu, ja bih je kupio od vas. Ako može na 36 rata.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično
BarbaVeli kaže...

Otkad sam pročitao knjigu bivšeg grčkog premijera Varufakisa 

 Bivši grčki premijer je idiot. 

15 godina
offline
Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično man

To je normalno, kupio je sustav, bugovci bi rekli - naslov - koji 20 godina nije uspio biti dohodovan i kaotično ga je nastavio voditi. 

 
1 1 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično
BarbaVeli kaže...

Otkad sam pročitao knjigu bivšeg grčkog premijera Varufakisa (zaboravio mu prevedeni naslov), shvatio sam kako funkcionira suvremeno gospodarstvo. U središtu nije ni kupac ni proizvod, nego – banke. One su te koje doslovce upisuju nule na iznose koje "imaju" na računima. Toplo preporučujem. Knjiga nije za establishment bankare.

 

Da sam na mjestu zaposlenika, ne bih ni u ludilu prodavao. Musk to govori jer želi povećati udio jer planira puno toga s Twitterom. Moja je procjena da će Twitter vrijediti $250b u dogledno vrijeme. Ako netko ima od vas koju dionicu, ja bih je kupio od vas. Ako može na 36 rata.

 Kao establishment bankar ne preporucujem knjigu jer je glupa, kao i premijer. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično
BarbaVeli kaže...

Otkad sam pročitao knjigu bivšeg grčkog premijera Varufakisa (zaboravio mu prevedeni naslov), shvatio sam kako funkcionira suvremeno gospodarstvo. U središtu nije ni kupac ni proizvod, nego – banke. One su te koje doslovce upisuju nule na iznose koje "imaju" na računima. Toplo preporučujem. Knjiga nije za establishment bankare.

 

 ako ti je to dobra knjiga a i autor imam jos jedno fantasticno stivo za tebe

https://ezop-antikvarijat.hr/wp-content/uploads/2019/05/36517.jpg

 

11 godina
offline
Re: Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično
BarbaVeli kaže...

Otkad sam pročitao knjigu bivšeg grčkog premijera Varufakisa (zaboravio mu prevedeni naslov), shvatio sam kako funkcionira suvremeno gospodarstvo. U središtu nije ni kupac ni proizvod, nego – banke. One su te koje doslovce upisuju nule na iznose koje "imaju" na računima. Toplo preporučujem. Knjiga nije za establishment bankare.

 

Da sam na mjestu zaposlenika, ne bih ni u ludilu prodavao. Musk to govori jer želi povećati udio jer planira puno toga s Twitterom. Moja je procjena da će Twitter vrijediti $250b u dogledno vrijeme. Ako netko ima od vas koju dionicu, ja bih je kupio od vas. Ako može na 36 rata.

Ako je bivši grčki premijer tako pametan zašto je bivši? 

42
16 godina
moderator
offline
Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično man

Varufakis nije bivši grčki (ni bilo čiji drugi) premijer.

This space for rent!
 
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično
Premijer je Vadafakis.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Musk procjenjuje vrijednost Twittera drastično man

Twitter je i dalje ne velika platforma naspram nekih drugih... a i sumnjam da će rasti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2023 9:17 (PICART).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice