Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi pop

poruka: 11
|
čitano: 4.979
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi pop".
14 godina
offline
Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi pop

E da su političari svojim djelovanjem zadnjih 10-20 godina nešto pametno napravili, tim roditeljima plaće bi rasle kao i ostalim u članicama EU, pa im nebi trebali tu nekakvi popusti.. ovako kad ti je samo rumunjska još iza tebe ni ti popusti ti neće puno pomoći.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
domaća digit. kart. koja donosi pop Ćira i pop Spi

 plan Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade koji stoji iza ovog čitavog projekta, jest tijekom vremena povećavati broj partnera i time i popusta te pogodnosti.

 

Ovaj projekt je šamar svima koji tvrde da u ovome uredu se baš ništa ne poduzima po pitanju demografije i nataliteta i kako porezni novci idu u vjetar.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 12:33 (ante_etna).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi
Yep. Ako ova aplikacija ne uvjeri ljude da ostanu u RH, ništa neće
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi pop

Ajd bar da su nam (mlađima, jelte) dali da plaćamo vatikan karticom na svim mjestima, to bi već bilo nekaj, a ne ovako...

 

Kruha i igala...
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi pop

1.7 milijuna kuna poreznih obveznika će se sigurno nadoknaditi kroz tu aplikaciju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi pop

Rođo isprogramir'o aplikaciju?

 

Jel financirano iz europskih fondova? Taj dio mi je uvijek najbolji, trošenje fondova na pizdarije i kaj pokazuje koliko su ljudi iz kancelarije u diskonekciji sa realnošću.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi pop

iz većine komentara iščitujem nepovjerenje u nepresušnu mudrost voljenog vođe plen kovid-ića i narodne partije (koja je dobila izbore od djeda bežićnjaka). stid vas može biti. i sram isto. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi pop

Upravo je instalirao i baš ne radi. 

hrckuhar.com - mjesto najboljih recepata
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi
demograafije su puna usta onima koji ili nemaju djece ili imaju max 1-2
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi pop

Polako ovo je tek početak.

Idemo korak po korak.

Sljedeći projekti: Državni kafići, državni restorani, državne trgovine, državni hoteli, državni vodoinstalateri, državne agencije za nekretnine, državni noćni klubovi...

 

Konkurencija izravni korisnik državnog proračuna pa da te vidim, ti otvori biznis u HR.

Pa sljedi konfiskacija i konačna pobjeda.

Na kraju možemo vratit i primanje u pionire. Tako da ih od malena dresiramo. (mislim samo čemo to nazvat nekako drugačije)

 

Ček, jel smo se mi ono kao nešto borili protiv komunizma 80-ih i 90-ih? 🤔

Jel se ovo kosi sa nekim EU pravima o konkurentnosti i ravnopravnom tržištu?

Alo BUG jel ovo bila besplatna reklama za aplikaciju?

Hoćete li jednako postupit i sa bilo kojom aplikacijom za popuste ali od privatne firme?

Hoćete li izvještavat o broju novih korisnika, broju instalacija, ostvarenom prometu...?

 

I onda pioniri narastu, shvate tko im je solio pamet da bi ih samo iskoristio i opet krene sve u krug.

Samo je pitanje gdje je granica pucanja 2080, 2090 ili ranije?

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 6:18 (Noel).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mudrica - domaća digitalna kartica koja donosi pop

Ova aplikacija je pokušaj države da nešto napravi, neke pogodnosti za obitelji s više djece, no mi roditelji smo se već organizirali i napravili udrugu Obitelji 3 plus (obitelji3plus.hr), i naravno imamo svoju aplikaciju. I da, udruga je izuzetno aktivna, organiziramo razne radionice, predavanja, čak i u ovo doba korone. I naravno, tu je i obiteljska kartica u vidu aplikacije koju je moguće skinuti s google play trgovine. A pogodnosti nisu nikako simbolične - zadnja pogodnost koju smo uveli je da imamo popust na struju preko HEPI operatera, a tu su i popusti na kupnje automobila za višečlane obitelji, restorani, poznate trgovine, hotelski smještaj,... Pa evo, da ne reklamiram previše :), volio bih vidjeti da i naša aplikacija bude app dana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 19:11 (guslac).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice