MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WIFI -

poruka: 11
|
čitano: 3.349
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WIFI -".
15 godina
offline
MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WIFI -

MB za 6300 kn ?

😂

 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WI
15 godina
offline
MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WIFI -

"Pomalo besmislen dodatak u obliku PCIe modula s tri dodatna M.2 utora (tri su već na samoj ploči)"

Besmislen??? Autor članka očito nikad nije radio polje M.2 diskova. 6 komada je nekiima premalo. Trebalo bi biti više M.2 utora. Tko uopće kupuje SATA, sada kada M.2 košta skoro isto a 5-10x je brže? To bi trebalo ostaviti kamo spada - u ropotarnicu povijesti, pogotovo u osim skupljim modelima.

Idi i radi nešto korisno!
 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WI
Keso kaže...

"Pomalo besmislen dodatak u obliku PCIe modula s tri dodatna M.2 utora (tri su već na samoj ploči)"

Besmislen??? Autor članka očito nikad nije radio polje M.2 diskova. 6 komada je nekiima premalo. Trebalo bi biti više M.2 utora. Tko uopće kupuje SATA, sada kada M.2 koštaskoro isto a 5-10x je brže? To bi trebalo ostaviti kamo spada - u ropotarnicu povijesti, pogotovo u osim skupljim modelima.

 Ovo bi mozda trebalo ispraviti posto je M.2 samo format, ima i M.2 SATA diskova, kao i M.2 NVMe. Cisto da se ne bi netko zabunio citajuci ovo

16 godina
offline
Re: MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WI
Keso kaže...

"Pomalo besmislen dodatak u obliku PCIe modula s tri dodatna M.2 utora (tri su već na samoj ploči)"

Besmislen??? Autor članka očito nikad nije radio polje M.2 diskova. 6 komada je nekiima premalo. Trebalo bi biti više M.2 utora. Tko uopće kupuje SATA, sada kada M.2 košta skoro isto a 5-10x je brže? To bi trebalo ostaviti kamo spada - u ropotarnicu povijesti, pogotovo u osim skupljim modelima.

 Upravo tako. Meni bi recimo korisnije bilo da se izbace svi osim 1 sata konektora a doda 8-10 nvme M.2 konektora. Inače kupio bih Threaddrippera samo radi toga što ima podosta PCI-e stazica da mogu ugradit dodatne kartice kao ova što podržavaju i do dodatna 4 nvme diska.

13 godina
offline
Re: MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WI

Pa kaj nije ta Aqua limited edition, samo 999 komada napravljeno? Djeluje mi nevjerojatno da ADM uopće može do toga.

 

Nebi kupio matičnu od 6300kn taman da sam Lisa Su...

12 godina
offline
Re: MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WI
Promster kaže...

Pa kaj nije ta Aqua limited edition, samo 999 komada napravljeno? Djeluje mi nevjerojatno da ADM uopće može do toga.

 

Nebi kupio matičnu od 6300kn taman da sam Lisa Su...

 Ne znam, možda nije na lageru nego trgovac naručuje od proizvođača jer ima ih skoro svaki jači dućan u EU.

16 godina
moderator
offline
Re: MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WI
Promster kaže...

Pa kaj nije ta Aqua limited edition, samo 999 komada napravljeno? Djeluje mi nevjerojatno da ADM uopće može do toga.

 

Nebi kupio matičnu od 6300kn taman da sam Lisa Su...

 Nisam siguran, ali mislim da se ASRock na kraju predomislio i počeo prodavati i proizvoditi ploču pod normalno. Ako je to istina, onda znači da ima solidan broj ljudi koji su je spremni (pre)platiti :D

4 godine
protjeran
offline
Re: MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WI
6500kn?? Ma sitniš, puk'o bi ja to na 10,000kn minimum pa dobro oderat debile.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 10:53 (Kokobil50).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WIFI -

Kao što recenzija zen 3 CPU-a na techpowerupu kaže, nemojte bacati novce na high end X570 matične. Nema smisla.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
MSI MEG X570 Godlike i MPG X570 Gaming Edge WIFI -

kad čovjek pogleda godlike , zadnju pločicu s ps2 konektorom i jadnim brojem usb priključaka uhvati ga i sekundarna slabost uz onu primarnu uzrokovanu cijenom 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 13:30 (Louis Pluto).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice