Mogućnost rotacije početnog zaslona stiže i na sta

poruka: 6
|
čitano: 2.595
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mogućnost rotacije početnog zaslona stiže i na sta".
16 godina
offline
Mogućnost rotacije početnog zaslona stiže i na sta

Jedna od stvari koja mi je uvijek onako pomalo smetala na mom s7e je sto nema opciju rotiranja pocetnog ekrana.

Stara xperia od prije 5 godina je to imala ali eto mora i Samsung uvesti neku staru opciju i prikazati kao nesto novo.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Mogućnost rotacije početnog zaslona stiže i na sta

Jao kakav moćan feature vrijedan jedino S9-tke. Možda je mali offtopic, ali meni puno više fali na androidu što ne mogu pisati poruke u landscape modu. Odnosno, mogu - ali onda ne vidim chat i poruke koje dolaze u međuvremenu. Whyyyyyyy??!! To je jedina stvar koja mi stvarno fali, a radila je najnormalnije na Lumijama. Jedva čekam dan kad skuže da bi to mogli ubaciti kao novi feature u moru drugih beskorisnih.

 

I još jedan veći offtopic: žao mi je što je Microsoft zakasnio s mobitelima... neću 930-tku prežaliti nikada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mogućnost rotacije početnog zaslona stiže i na sta

hudibitek

 

Koristim Lumiu 535 i sve si kontam kupiti ili ne novu 640 za 600 kuna...

Ježim se, pomalo, od flashanja, nadogradnji, novog Android slatkiša kojeg ljudi čekaju... Želim, kad kupim novi mob, da radi a ne da ja radim oko njega.

 

Sorry ak je offtopic... :/

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Mogućnost rotacije početnog zaslona stiže i na sta

Kao vlasnik jos uvijek ispravne Lumie 1020 moram vam reci da je Android fakat napredovao do te mjere da i na slabijim i jeftinim uredjajima radi poprilicno dobro i fluidno tako da su Lumie i citav WP poprilicno pregazeni u svakom smislu.

Bio je to odlican koncept i MS je isao u dobrom smjeru ali jednostavno nedostatak podrske u aplikacijama je def pokopao WP.

 

Moj savjet za tih 600 kuna kupi si neki android telefon, preporodit ces se barem sto se tice podrske za aplikacije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mogućnost rotacije početnog zaslona stiže i na sta

De zamisli koja vijest. Jel postoji još koji mobitel osim samsunga koji to nema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mogućnost rotacije početnog zaslona stiže i na
hudibitek kaže...

 Možda je mali offtopic, ali meni puno više fali na androidu što ne mogu pisati poruke u landscape modu. Odnosno, mogu - ali onda ne vidim chat i poruke koje dolaze u međuvremenu. Whyyyyyyy??!! To je jedina stvar koja mi stvarno fali, a radila je najnormalnije na Lumijama. Jedva čekam dan kad skuže da bi to mogli ubaciti kao novi feature u moru drugih beskorisnih.

 

 Da, totalno glupo. 

A riješi se lako ako imaš rootani mobitel, kroz xposed framework.

Ne znam zakaj ne ostave mogućnost izbora, treba pisati pritužbu googleu, da bude to standardni feature u androidu.

 

 

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice