Je li moguće vratiti nazad obrisanu datoteku na SS

poruka: 3
|
čitano: 1.730
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li moguće vratiti nazad obrisanu datoteku na SS".
15 godina
offline
Je li moguće vratiti nazad obrisanu datoteku na SS

"Nema zamjene za backup"

A taman sam mislio u recycle-bin-u držati sve važne datoteke, c c c...

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Je li moguće vratiti nazad obrisanu datoteku n
Keso kaže...

"Nema zamjene za backup"

A taman sam mislio u recycle-bin-u držati sve važne datoteke, c c c...

Šališ se, ali doista ima ljudi koji nešto namjerno obrišu u Recycle Bin i računaju na to da će im to tamo i ostati. Ono, kao neka privremena mapa. A onda, kad se nakon nekog vremena sjete da oni ipak bi tu datoteku, a ona se u međuvremenu obriše, čude se kako je više nema i ispituju ljude po forumima kako doći do nje. A onda je već možebitno kasno. Sto ljudi, sto ćudi.

7 godina
protjeran
offline
Re: Je li moguće vratiti nazad obrisanu datoteku n
Keso kaže...

"Nema zamjene za backup"

A taman sam mislio u recycle-bin-u držati sve važne datoteke, c c c...

 

mbaksa kaže...

Šališ se, ali doista ima ljudi koji nešto namjerno obrišu u Recycle Bin i računaju na to da će im to tamo i ostati. Ono, kao neka privremena mapa. A onda, kad se nakon nekog vremena sjete da oni ipak bi tu datoteku, a ona se u međuvremenu obriše, čude se kako je više nema i ispituju ljude po forumima kako doći do nje. A onda je već možebitno kasno. Sto ljudi, sto ćudi.

 

Iskreno, jednu korisnicu sam zelio zadavit.

Imamo mrezni backup, svaki od korisnika ima 2TB mreznog prostora za backup i arhivu.

I desi joj se kvar racunala, imamo mjesecni backup za lokalne diskove i dnevne za mrezne diskove,

pa to sve skupa na trake - i nista, restoreamo joj racunalo na novi disk, jer stari disk je umro,

i kaze ona nakon par dana da joj fali "20ak Word i Excell" datoteka, ne moze mi reci imena datoteka,

"privatne su", makar nije dozvoljeno imati privatne datoteke na poslu, kao sto su privatni dokumenti,

fotografije itd.

 

Na kraju je ispalo da je to ona "skrivala" u kantu, jer tu nitko ne vidi i nikom ne smeta.

Sve u svemu, datoteke nije dobila, nego samo opomenu da privatne datoteke ne smije koristiti na radnom racunalu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice