Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna aplik

poruka: 19
|
čitano: 8.033
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna aplik".
15 godina
offline
Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna aplik

svaki stanovnik rh trebao bi imati svoju hriptovalutu a ako to nije izvodljivo, onda barem svaka stranka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
18 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna aplik

Sve kriptovalute su bazirane na sistemu balona koji se puni dok nepukne.Nešto kao i nekad financijski inžinjering.Kad pukne ljudi ostaju bez svega a samo oni koji kontroliraju tj.oni na vrhu piramide profitiraju.Svi ostali neminovno gube.Ali ljudi s manjkom IQ-a ponukani lakom zaradom nikad neće skužiti jer će i dalje blejati.

Moj PC  
8 18 hvala 2
15 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
Ajar kaže...

svaki stanovnik rh trebao bi imati svoju hriptovalutu a ako to nije izvodljivo, onda barem svaka stranka. 

 Mi smo imali analognu verziju kad je pred izbore Kolinda dijelila Konzum bonove.

https://danica.hr/sms-poruka-glasajte-za-kolindu-dobijete-500-kn-u-konzumu-i-put-u-medugorje/

 

(Pitanje, da li bi neki Međugorski Coin svjetlio u mraku kao i Gospa?)

 

A prije toga je sam Todorić imao svoju valutu u svojoj državi. Musk je primao Bitcoine za auteke, a Trogir K-Plus bonove za plaćanje smećevoza.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/odvoz-smeca-u-trogiru-konzum-placa-vlastitim-bonovima/937371.aspx

 

I mandarina.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nijegotovo-bivsa-todoriceva-tvrtka-placa-mandarine-konzumovim-bonovima/936755.aspx

 

Eto ti kad si genije prije pravog trenutka. Da je reko da su bonovi na blokčejnu, sad bi imali i neki K-Kampus, a ne samo R-Kampus u Sv. Nedjelji!

 

------------------------------------

 

On topic - sve divno, ali zašto ime REVU - Revuto, pored popularnog Revoluta? Jel ima nastalo prije ili?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
Ne mogu, fejk imenom, usred bull runa...Garantirano - prevara.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna aplik

Ok, vidim da komentari iznad ne podrzavaju kripto uopce, ali ovo mi se cini shady zbog toga sta toliko zure da budu prvi na cardanu iako kako sami kazu cardano nema u potpunosti razvijen taj smart contract svoj sta znaci da su tu samo kako bi stekli popularnost, a ubiti nemaju onda nikakve veze sa samim blockchainom. Ovo je samo postizanje popularnost sa pricom o cryptu koji je sada popularan, a obican novi servis koji i sami kazu da ce naplacivat za pro varijantu. Reako bih ne hvala

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna aplik

Što se desilo s medvjedićem? Skupila se fina količina novaca, je li to uopće isporučeno? Web im nešto šteka, a posao je navodno cvjetao...

 

https://teddytheguardian.com

 

Croatian Teddy the Guardian Raised A $400.000 Seed Round And Generated $716.000 In Preorders

https://www.netocratic.com/teddy-guardian-seed-round-89218

 

https://www.netokracija.com/tag/teddy-the-guardian

https://www.vecernji.hr/vijesti/hrvatica-josipa-majic-je-obamina-gosca-u-keniji-1016425

 

Skužila je ekipa da mladi hipsteri i "poduzetnici" kupuju novčiće kao da su suho zlato pa im sad prodaju sve i svašta i brzinski ubiru lovu. Dovoljno je pogledati Student Coin i Merchant Token, pa se brzo skuži koja se lova vrti u tome. Ja tebi bezvrijedni novčić, a ti meni cash. 

Nadam se da nisam u pravu.

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
McFly333 kaže...

Sve kriptovalute su bazirane na sistemu balona koji se puni dok nepukne.Nešto kao i nekad financijski inžinjering.Kad pukne ljudi ostaju bez svega a samo oni koji kontroliraju tj.oni na vrhu piramide profitiraju.Svi ostali neminovno gube.Ali ljudi s manjkom IQ-a ponukani lakom zaradom nikad neće skužiti jer će i dalje blejati.

 Sve valute centralnih banaka su bazirane na sistemu printanja novca bez pokriča i bez limitirane količine tj. balonu koji se puni dok ne pukne.

 

Samo prošle godine taj se balon napunio sa 25% ukupne količine dolara otkada dolar postoji a bogati su postali još bogatiji u jeku krize. Jednako kao i 2010 godine za vrijeme pucanja nekretninskog balona.

 

Cijene u SAD-u u travnju 2021. bile su 4,2% veće nego u travnju 2020. Riječ je o najvećoj stopi inflacije od rujna 2008.

 

Kao što se vidi bitcoin se pokazao kao vrlo uspješna obrana od inflacije.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 19:08 (Noel).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
pa tko je kriv ljudima ako se misle obogatiti na brzinu pa kupuju po napuhanoj cijeni. daj ne filozofiraj sa iq-om molim te. ne treba biti pametan za uzet pare. znam šta ste svi vi "pametni" govorili za shitcoine i memecoine poput doge, safemoona itd ali činjenica je da su ljudi uzeli 10x na njima dok vi "pametni" držite svoje pune vreče "korisnih" kripta🤣 ili držite novac u bankama za crkavicu
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 14:12 (livas).
9 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
stirko55 kaže...

Ok, vidim da komentari iznad ne podrzavaju kripto uopce, ali ovo mi se cini shady zbog toga sta toliko zure da budu prvi na cardanu iako kako sami kazu cardano nema u potpunosti razvijen taj smart contract svoj sta znaci da su tu samo kako bi stekli popularnost, a ubiti nemaju onda nikakve veze sa samim blockchainom. Ovo je samo postizanje popularnost sa pricom o cryptu koji je sada popularan, a obican novi servis koji i sami kazu da ce naplacivat za pro varijantu. Reako bih ne hvala

 Pa smart contract za ovu uslugu/aplikaciju/kripto nije ni bitan barem sto se tice glavne funkcionalnosti tice (Block, Snooze or Approve). Ovo je prepaid mastercard s kojom se radi swap ADA u fiat. Ideja nije losa ostaje vidjeti kako ce u stvarnosti raditi.

Ali bez obzira sto su rekli u videou velike kompanije mogu blokirati prepaid kartice (recimo Google ne dozvoljava).

A komentari ekipe koja mrzi tehnologiju, a okuplja na informatickom forumu, su u najmanju ruku suludi.


13 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
I što nisu mogli naći drugo ime? Nego jedno koje na prvu odmah asocira na Revolut? Jadno
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
prodajem kripto kukuruz...može u kripto klipu ili u kripto zrnu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
HCMAA kaže...
prodajem kripto kukuruz...može u kripto klipu ili u kripto zrnu

 Zakasnio si kolega.

https://www.trendingtopics.eu/cerealia-swiss-startup-trades-corn-as-nft/

10 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
Evo prilike za HANFU da iznese svoje misljenje buduci da je trgovanje financijskim intstrumentima njihova domena.

Predlazem da s njima stupite u kontakt, barem za nekakav odgovor oko emisije tokena, ako ne I intervju. 👍
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 20:03 (mpapec).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna aplik

Kako ide ono sa žabama, konjima i potkovama?

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
ansha kaže...

Kako ide ono sa žabama, konjima i potkovama?

 Ima i ona..

 

Ako je u naslovu upitnik odgovor je gotovo uvijek Ne

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
15 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
McFly333 kaže...

Sve kriptovalute su bazirane na sistemu balona koji se puni dok nepukne.Nešto kao i nekad financijski inžinjering.Kad pukne ljudi ostaju bez svega a samo oni koji kontroliraju tj.oni na vrhu piramide profitiraju.Svi ostali neminovno gube.Ali ljudi s manjkom IQ-a ponukani lakom zaradom nikad neće skužiti jer će i dalje blejati.

Vrh piramide = Zarada 1000000X

Sredina piramide = Zarada 10000X

Dno piramide (večina nas koji smo u kriptu) = Zarada 100X

 

Van pirmaide = Ljudi poput tebe koji bleje po kripto vijestima i grizu se kaj nisu uložili neku paru. :)

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a

Ako svi koji su u kriptu zarađuju, tko onda gubi? mi koji smo van kripta? 

16 godina
online
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
Keops kaže...

Ako svi koji su u kriptu zarađuju, tko onda gubi? mi koji smo van kripta? 

 

Možda nije u pitanju "zero sum game"?

15 godina
offline
Re: Mogu li hrvatska kriptovaluta REVU i mobilna a
Keops kaže...

Ako svi koji su u kriptu zarađuju, tko onda gubi? mi koji smo van kripta? 

 Gube nubovi,koji prodaju stan,auto i sve pare ulože u coin koji je na all time high,i očekuju zaradu od 100000 X.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice