Moglo je to bolje

poruka: 8
|
čitano: 35.096
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moglo je to bolje".
14 godina
online
Moglo je to bolje

Da, i meni je takvo bilo prvo iskustvo. Gledao sam preko pc-a u browseru, glavni prijenos sam pustio na tv, na jedan monitor telemetriju, a na drugi monitor kameru jednog vozača, dakle gledao sam na 3 ekrana ukupno. Poslije svega sam došao do zaključka da je to besmisleno jer sve što mi treba imam na glavnom prijenosu, a takođe me živciralo što ta 3 prijenosa nisu sinkronizirani.

 

Međutim i dalje koristim f1.tv jer se ponekad desi da nemogu uživo pratiti trku pa onda poslije pustim snimak...a i zbog toga jer mogu gledati bilo gdje...takođe mogu pogledati snimke treninga i kvalifikacija kad god hoću i to za 10min jer ispreskačem ono što me nezanima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moglo je to bolje

Stotine milijuna dolara u F1, a live stream jedva da je bolji od VHS-a. Otkazao unutar probnih tjedan dana.

 

Pitao Eon konkretno, imaju li 4k live stream, ovo je odgovor:

 

 

U okviru test perioda imate mogućnost svim kanalima koje imamo u ponudi.
Nadamo se da ćete pronaći željene programe u oviru naše ponude.


 

Da, platit ću vam uslugu LOL

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moglo je to bolje

Lol, doslovno jučer sam imao chat sa njihovom tehničkom službom koji je završio otprilike "Wait, so u're seeling f1 tv pro service that doesn't work on tv?" I lik hladno kaže, da.

Davore imaš  third party  aplikaciju za tv ,a zove se f1 tv player, ali problem s njom je što je slika u prvoj polovici prošle sezone bila vrh, a sada nešto opako nije u redu. Ne znam ni sam kako bih opisao,

ali kao da ide u 15 fps pa totalno čudno izgleda. Uglavnom, negledljivo, tako da jedino preostaje gledanje na pc ili mobilnom. Castanje po meni isto ne radi vrhunski kao što radi, recimo,pc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Moglo je to bolje

Davor,
Moj odnos prema F1 sličan je tvojem. :c)

Već neko vrijeme dostupna je Android TV aplikacija. Stream je 1080p, 50fps. Barem na Shieldu i zadnjoj verziji Android TV-a za njega.

Meni generalno odgovara F1TV. Naravno da uvijek može bolje ali radi veoma stabilno i dostupna je gomila sadržaja uključujući mnoge utrke koje su obilježile povijest sporta.

......sine spe
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Moglo je to bolje
threadNo245 kaže...

Davor,
Moj odnos prema F1 sličan je tvojem. :c)

Već neko vrijeme dostupna je Android TV aplikacija. Stream je 1080p, 50fps. Barem na Shieldu i zadnjoj verziji Android TV-a za njega.

Meni generalno odgovara F1TV. Naravno da uvijek može bolje ali radi veoma stabilno i dostupna je gomila sadržaja uključujući mnoge utrke koje su obilježile povijest sporta.

 

Koji je aktualni Android TV na Shieldu? Na Braviji XF9005 (Android 9) nula bodova. A podjednako me šokiralo da aplikacije nema ni za najnoviji webOS.

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
offline
Re: Moglo je to bolje
Verzija 11 je na Shieldu. Trebalo im je tri godine da slože taj app.

Slažem se, TV platforme su trebale biti prioritet.
......sine spe
5 godina
offline
Moglo je to bolje

Prošlu godinu sam uzeo F1TV pretplatu, odgledao tu sezonu, gledao sam live obje utrke ove sezone i sve mi je radilo besprijekorno i u 1080p. F1 TV Player mi je instaliran na Xiaomi TV Stick 1080. Osobno sam dosta zadovoljan kak to sve skupa izgleda. Realno, najčešće gledam baš feed prijenosa, a neke atraktivnije poteze pogledam kasnije iz perspektive vozača.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Moglo je to bolje
neutrino kaže...

Stotine milijuna dolara u F1, a live stream jedva da je bolji od VHS-a. Otkazao unutar probnih tjedan dana.

 

Pitao Eon konkretno, imaju li 4k live stream, ovo je odgovor:

 

 

U okviru test perioda imate mogućnost svim kanalima koje imamo u ponudi.
Nadamo se da ćete pronaći željene programe u oviru naše ponude.


 

Da, platit ću vam uslugu LOL

 

 

Zašto Eon ? Ne prenosi Eon F1, prenosi SK. Da, Eon ima SK 4k program u ponudi, ali SK daje samo neke utrke u 4k iz nekog razloga. U prošloj sezoni je sigurno išla zadnja utrka live u 4k. Ove godine mislim da nije niti jedna još. 

Inače i HD prijenos na SK izgleda oslično, preko EON aplikacije na Samsung TV-u ... OK, 4k izgleda još malo spektakularnije, ali i kvaliteta HD streama je vrhunska, čak i na 65" TV-u

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice