Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zrakop

poruka: 10
|
čitano: 2.343
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zrakop".
13 godina
offline
Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zrakop

Amelia Earhart i njen avion su završili u Delta kvadrantu. Nema smisla trošit novce na potragu ;)

Moj PC  
25 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zr

Ukrao si mi misao mrki_man  hahaha :D 

6 godina
neaktivan
offline
Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zrakop

Možda je već dosad namakla kvantno-mlazni pogon pa će brzo doć kući, samo da ne povuče borg sa sobom.

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zrakop

trebali su još '37. dati oglas u novine - amelija, vrati se, sve ti je oprošteno! novac iz blagajne aviokluba maznuo je onaj joseph kuschevich. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2019 14:16 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zrakop

Ovaj slučaj je odavno riješen!

 

Amelia je u Delta kvadrantu naše galaksije... Što nitko nije gledao tu epizodu Star Treka? 

 

https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Amelia_Earhart

 

edit.

 

Vidim sad prvi post  

 

   

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2019 16:01 (lllnuclearlll).
Moj PC  
4 0 hvala 2
8 godina
offline
Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zrakop

Meni nije jasno, mogli bi nači avion  od Amelie Earhart a nebi mogli nači Mh370 koji je nestao . Avion koji je puno večih dimenzija i poznat je i sastav aviona u potpunosti.

 

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zr

za avion od Amelie se zna bar otprilike gdje je, za MH370 se ne zna niti otprilike mjesto pada.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2019 17:27 (jozef).
8 godina
offline
Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zrakop
Nije u pitanju veličina aviona nego poznavanje približnog mjesta pada. Ocean je tako velik da je u njemu svaka olupina sitna.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zr
Ajar kaže...

trebali su još '37. dati oglas u novine - amelija, vrati se, sve ti je oprošteno! novac iz blagajne aviokluba maznuo je onaj joseph kuschevich. 

Vratila bi se da su joj skuvali paštašutu...

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
12 godina
offline
Re: Moderna tehnologija mogla bi pomoći pronaći zr
U pravu si danen.

Oceani su uistinu veliki. Nekada sam se penjao po glavnom jarbolu zbog održavanja. Cca 3600km2 mi je bilo vidljivo i nigdje ničega. I tako 16 dana preko Tihog oceana. Brod je bio brz.

Stanju aviona je isto tako bitno. To je nekakav duraluminij i blokovi motora su vjerojatno od željeza. Više od 80g u moru trebalo bi ostaviti tragove, tj izbrisati ih.

vicious
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice