Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

poruka: 19
|
čitano: 4.680
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti ".
13 godina
online
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

Kaj se to na mobitelima igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

Znaći bit će i porasta broja pogrbljenih kičmi. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobilne igre po prihodima će ove godine premaš
dax-lax kaže...

Kaj se to na mobitelima igra?

Djeca ti to opako rokaju a sve igre su ti mamipare. Jedna igra tipa ima 200 podigara i svaka ti doše 35kn a završi ju dijete u 10 min. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilne igre po prihodima će ove godine premaš
dax-lax kaže...

Kaj se to na mobitelima igra?

 Smeće s mikrotransakcijama u velikoj većini pogotovo ovo što je donjelo ovu zaradu.

7 godina
offline
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

nekvalitetno smeće puno reklama i mikrotransakcija.

Žalosno je da postoje ljudi koji to skidaju i plaćaju.

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

Jedno vrijeme sam igrao The Walking Dead na mobitelu kao free 2 play igru i pozvala me je ekipa iz Amerike u tim. Bilo nas je 30-tak i redovno smo komunicirali kroz chat i line. Među raznim eventima bilo je i klasičnog ratovanja među ekipama na serveru i čudo jedno koliko ljudi troše na ovakve "kompetetivne" igre. 

Imali smo jednog opsesivnog tim leadera koji se zakačio sa dva leadera dvije top ekipe i kada u eventu izgubimo jer njihovi ulažu po par stotina $ mjesečno u svoje accounte, kupovina novih likova i koječega, popizdi i odmah u par dana potroši 200-400 $ i pokupuje sve živo kako bi bio last man standing u waru. Puno se troši na te "igrice" (to su za mene bile igrice). Suma summarum spičko je preko 1000 $ u nabrijan account u jednoj prosječnoj free 2 play mobilnoj igrici za period otprilike 1,5 godine koliko sam bio aktivan.  

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
online
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

Bit će da je do traumatske ozljede glave. Nedam takve pare za full pc / console igre, a di pak na mobu. Društvo se ukiselilo. 30-40€ za cijelu sp/mp igru dam, i to ono, ak mi je baš topčina. Za skuplje se samo nasmijem. Kakve divlje mikrotransakcije

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

Za nas "dinosaure" gaming industrije to je malo čudno, no klinci, ako roditelje nije puno briga za novce, ulažu masne pare.

Od poznanika klinac posudio karticu i u jednom danu potrošio 30 tisuća kuna, na neku f2p igru, sva sreća Google je večinu vratio na račun.

Dok drugi lik 30+ godina radi na terenu za dobru plaću i mislim da je do sad u Lords mobile uložio oko 5000 eura....

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

Izgleda da sam zaostao jer mi to nikada neće biti jasno. No, imam i ja svoje poroke u vidu audiofilskih slušalica, ali nemam para da stvarno pokupujem to sve ko debiućec. Sva sreća.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

na stranu to za mobilne igre znam da pare donose

 

nego nitko nevidi da je PC jači od konzola?gdje je ta od 2003.godine smrt PCgaminga valjda cu je za zivota i doživit

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobilne igre po prihodima će ove godine premaš
boxer kaže...

Jedno vrijeme sam igrao The Walking Dead na mobitelu kao free 2 play igru i pozvala me je ekipa iz Amerike u tim. Bilo nas je 30-tak i redovno smo komunicirali kroz chat i line. Među raznim eventima bilo je i klasičnog ratovanja među ekipama na serveru i čudo jedno koliko ljudi troše na ovakve "kompetetivne" igre. 

Imali smo jednog opsesivnog tim leadera koji se zakačio sa dva leadera dvije top ekipe i kada u eventu izgubimo jer njihovi ulažu po par stotina $ mjesečno u svoje accounte, kupovina novih likova i koječega, popizdi i odmah u par dana potroši 200-400 $ i pokupuje sve živo kako bi bio last man standing u waru. Puno se troši na te "igrice" (to su za mene bile igrice). Suma summarum spičko je preko 1000 $ u nabrijan account u jednoj prosječnoj free 2 play mobilnoj igrici za period otprilike 1,5 godine koliko sam bio aktivan.  

 To je nista, ja znam za neke ljude koji su potrosili po $15k+.(Nisu iz HR ofc)

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 16:40 (emerik).
5 godina
online
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

Ovi koji pljuju su dinosauri na koje ta industrija i ne racuna (izumrijet cete jbg). Priv sam kriv: na mobitelu igram evnetualno Sudoku, ali klinci igraju clash of clans, pubg, CoD, ...

 

Pola tih klinaca ne zna kako izgleda maticna nit bi znali ugradit GPU.

 

Ali zato trose dzeparac na skinove i boostere. Na njima lezi ova industrija

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mobilne igre po prihodima će ove godine premaš
Umjesto da se drogiraju ko sva normalna djeca...
 
11 0 hvala 0
9 godina
offline
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

nekad sam bio u stanju dati lijevo jaje za jedan inch veći monitor da bi se ugodnije igrao na njemu (između ostalog)

danas kada su ogromni monitori i tv-i praktično besplatni u odnosu na nekad, klinci bulje u te mini ekrane i dodatno zakržaljavaju mozak budalaštinama tko će imati skuplji skin i sl. retardacije...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobilne igre po prihodima će ove godine premaš
Cuo sam i ja za jednog koji je potrosio prema procijeni konkurencije blizu 50K Eura na lika u web broser online ARPG-u.
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
14 godina
offline
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

Na tržištu od osam milijardi stanovnika ima mjesta za sve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Mobilne igre po prihodima će ove godine premaš
boxer kaže...
Cuo sam i ja za jednog koji je potrosio prema procijeni konkurencije blizu 50K Eura na lika u web broser online ARPG-u.

 To ziher netko od retarda koji su pumpali lovu u Bugensang :D

 

Ne dam za pixele novce nikome više, makar piratizirao do kraja života.

Šala mala, dakako da bih kupio igru po nekoj normalnoj cijeni, ali sve što sadrži micro transakcije zaobilaziti u širokom luku.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
15 godina
offline
Re: Mobilne igre po prihodima će ove godine premaš
Da na DSOu je to bilo...
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
offline
Mobilne igre po prihodima će ove godine premašiti

A mozda sam star (42) al igram NFS NL vec 3+ godine. Al nisu se bas usrecili od mene u tih 3+ godine sto se tice tih mikrotransakcija koje to bas i nisu... (ne smatram bas mikrotransakcijom nesto od 420 kn)

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice