Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama

poruka: 15
|
čitano: 8.934
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama".
11 godina
neaktivan
offline
Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama

Toplo preporucujem www.nash.io koji uz kupovinu kripta ima i SEPA uplatu/isplatu novca.

Potouno legalizirana firma u EU.

Koristim ju vec pola god.

 

Za razliku od svih navedenih mjenjacnica Nash ti ne moze blokirati tvoj kripto jer je decentralizirana mjenjacnica.

Cak da sutra Nash nestane sa lica zemlje tvoj kripto je jos uvijek tvoj, dok kod svih ostalih ti ne kontroliras kljuceve i samim time uvijek ti mogu blokirati tvoj kripto.

 

Eto zato mi je www.nash.io ispred svih ostalih i zato ga koristim.

Your keys your coin

 
3 0 hvala 1
3 godine
odjavljen
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
Nash.io ima 4 aseta s kojima mozes trgovati. Ne znam jel se zezas, ali to je jako siromasno.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
veliki pero kaže...
Nash.io ima 4 aseta s kojima mozes trgovati. Ne znam jel se zezas, ali to je jako siromasno.

 

Istina, imaju BTC, ETH, NOIA, LTC i NEO od nekih poznatijih.

Jos su mladi, polako uvode nove, ali koliko sam upratio to ide dosta teze jer su decentralizirani, i puno je teze tehnoloski izvedivo nego u centraliziranim burzama pa treba duze vremena.

A uskoro bi trebao doci AAVE i jos 10-tak DeFi coiniva, bas su tako najajavili.

 

Ali tko zeli te najosnovnije coinive preporucavam mu nash.io iz razliga sto imaju super fiat uplatu/isplatu i kao sto sam vec rekao jer su decentralizirani.

Meni to puno znaci da mi nitko ne moze zablokirati moje kriptovalute, uvijek su moje i nitko nema pristoup njima za razliku od svih ostalih mjenjacnica.

 

 

3 godine
odjavljen
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
Ok, dobro je sto napreduju i budem pogledao s vremena na vrijeme. Ali ako zelis neku ozibljniju lovu Coinbase, Binance i Crypto.com imaju ogroman broj cryptoa.

Nisam dosad imao nikakvih problema s njima.

A clanak je dobro napisan.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
veliki pero kaže...
Ok, dobro je sto napreduju i budem pogledao s vremena na vrijeme. Ali ako zelis neku ozibljniju lovu Coinbase, Binance i Crypto.com imaju ogroman broj cryptoa.

Nisam dosad imao nikakvih problema s njima.

A clanak je dobro napisan.

 

Znam, koristim i binance jer ima svaki shitcoin koji postoji :), Coinbase je vec li-la, imaju samo one najpoznatije kad sam ih zadnji put koristio.

Crypto.com nisam koristio jos, ikako sam verificirao account.

 

Nash je tehnoloski napredniji od svih gore navedenih, oni su jedini u svijetu napraviti decentralizirano trejdanje BTC-a bez da oni imaju ikakvu kontrolu nad tvojim BTC-om.

Jos su mladi, ali razvijaju se i nadam se da ce uspjeti jer poenta kripta je novisnost, a kad koristis CB, Binance, Crypto.com taj kripto je na njihovom walletu kojeg oni kontroliraju, na Nashu je tvoj kripto na tvom walletu kojeg jedino ti kontroliras.

 

Tko zeli samo kupiti Bitcoin, Etherium, Neo, LINK onda definitivno neka ide na nash, a za sve ostalo Binance :) ili crypto.com koji ste preporucili.

 

15 godina
offline
Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama

A ako želiš prodati bitcoin i podići gotovinu, što je najbolje?

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama

Trenutno koristim Metamask wallet na androidu za shitcoine (uniswap), te Rainbow na iOS-u. Uskoro će Rainbow i na android.

 

Za kupovinu ostalih shitcoina na BSC-u koristim Rubic Exchange. (prebacivanje s Eth blockchaina na BSC, a zatim kupovina preko pancakeswapa). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
Keso kaže...

A ako želiš prodati bitcoin i podići gotovinu, što je najbolje?

 

 

probaj bitcoin store https://bitcoin-store.hr

meni odlicno funcionira za gotovinu

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 23:12 (TheBug).
3 godine
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
Za trgovanje kriptom je najbolji Kraken. Trgujete kao sa dionicama uz real time grafove. Također podržava sepa uplate, imate wallete za razne kripto itd. Prilagođen je euru. Visoka sigurnost i pouzdanost.
Velika preporuka.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
kingofthenight kaže...

Toplo preporucujem www.nash.io koji uz kupovinu kripta ima i SEPA uplatu/isplatu novca.

Potouno legalizirana firma u EU.

Koristim ju vec pola god.

 

Za razliku od svih navedenih mjenjacnica Nash ti ne moze blokirati tvoj kripto jer je decentralizirana mjenjacnica.

Cak da sutra Nash nestane sa lica zemlje tvoj kripto je jos uvijek tvoj, dok kod svih ostalih ti ne kontroliras kljuceve i samim time uvijek ti mogu blokirati tvoj kripto.

 

Eto zato mi je www.nash.io ispred svih ostalih i zato ga koristim.

Your keys your coin

 Your keys your coins your malware your loss. Dok je na binance teško će ti išta maznut. Središ s tmobile problem sim swipe-a i siguran si. Uz to binance ima i sweet staking, passive income, crypto card itd itd. 

Crypto nova poljoprivreda
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
NeroX kaže...
kingofthenight kaže...

Toplo preporucujem www.nash.io koji uz kupovinu kripta ima i SEPA uplatu/isplatu novca.

Potouno legalizirana firma u EU.

Koristim ju vec pola god.

 

Za razliku od svih navedenih mjenjacnica Nash ti ne moze blokirati tvoj kripto jer je decentralizirana mjenjacnica.

Cak da sutra Nash nestane sa lica zemlje tvoj kripto je jos uvijek tvoj, dok kod svih ostalih ti ne kontroliras kljuceve i samim time uvijek ti mogu blokirati tvoj kripto.

 

Eto zato mi je www.nash.io ispred svih ostalih i zato ga koristim.

Your keys your coin

 Your keys your coins your malware your loss. Dok je na binance teško će ti išta maznut. Središ s tmobile problem sim swipe-a i siguran si. Uz to binance ima i sweet staking, passive income, crypto card itd itd. 

 

Ja radje drzim sve pod svojim kontrolom, nego da o mom kruptuvodlucuje Binance, Coinbase, Kraken...

 

Imas na tisuce slucajeva kako su ljudima zaledeni racuni na tim centraliziranim burzama..., Radi cega ne mogu povuci svoj kripto.

 

Takoder prosle godine su 2 velike burze hakirane i mjesecima je bilo suspendirano povlacenje nivca.

KuCoin je jedna, a druga, zaboravio sam drugu.

 

Takoder OKEx prosle godine mjesecima nije dozvoljavao povlacenje kripta sa mjenjacnice jer jer je Kina uhapsila osnivaca mjenjacnice 

A bez njega nije bilo moguce povuci kripto.

 

To se sve ne moze dogoditi decentraliziranim burzama.

 

 

 

4 godine
offline
Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama

Kojeg bi preporucili onda izmedu Crypto.com i Coinbase?

 

 

Do sad sam uzimao preko Revoluta al nemaju te alt coinse di bi okusao malo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
slitinabakra kaže...

Kojeg bi preporucili onda izmedu Crypto.com i Coinbase?

 

 

Do sad sam uzimao preko Revoluta al nemaju te alt coinse di bi okusao malo 

 Na Crypto.com ne moras prvi mjesec dana placati nikakve fees za kupnju kripta i imaju vise izbora. Mozes prodati EUR i sa EUR walleta u banku. 

Coinbase ima manje izbora, bolje sucelje i mozes dobiti 20ak EUR besplatno kad tek pocinjes. 

10 godina
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
TheBug kaže...
Keso kaže...

A ako želiš prodati bitcoin i podići gotovinu, što je najbolje?

 

 

probaj bitcoin store https://bitcoin-store.hr

meni odlicno funcionira za gotovinu

 

Mene zanima kakve su šanse da se javi porezna za iznose od par tisuća kuna mjesečno?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilne aplikacije za rad s kriptovalutama
jdv kaže...
TheBug kaže...
Keso kaže...

A ako želiš prodati bitcoin i podići gotovinu, što je najbolje?

 

 

probaj bitcoin store https://bitcoin-store.hr

meni odlicno funcionira za gotovinu

 

Mene zanima kakve su šanse da se javi porezna za iznose od par tisuća kuna mjesečno?

 

 

Nikakva

Transakcije do 15 tisuca su bez IDa

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice