Misija Artemis-I, pokušaj lansiranja tko-zna-koji

poruka: 8
|
čitano: 3.232
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Misija Artemis-I, pokušaj lansiranja tko-zna-koji ".
15 godina
offline
Misija Artemis-I, pokušaj lansiranja tko-zna-koji

Bio sam skeptican, s obzirom na sve probleme, al drago mi je da je da su uspjeli.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Misija Artemis-I, pokušaj lansiranja tko-zna-k

da, dobra vijest, od svih neesencijalnih stvari za trošiti novce, ipak je svemirsko istraživanje najuzbudljivije i najkorisnije - iako doduše, vrlo dugoročno...

 

👍

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Misija Artemis-I, pokušaj lansiranja tko-zna-k
Stric_Jura kaže...

da, dobra vijest, od svih neesencijalnih stvari za trošiti novce, ipak je svemirsko istraživanje najuzbudljivije i najkorisnije - iako doduše, vrlo dugoročno...

 

👍

 Svaki dolar potrosen na istrazivanje svemira ostao je na zemlji.

22 mjeseca
protjeran
offline
Misija Artemis-I, pokušaj lansiranja tko-zna-koji

Pozdravljam i želim uspjeh Artemisu i u budućnosti.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Misija Artemis-I, pokušaj lansiranja tko-zna-k
F10EXX kaže...
...

 Svaki dolar potrosen na istrazivanje svemira ostao je na zemlji.

 Smisao ove izjave je? 

Pitam se jer se nadam da sam krivo protumacio...

15 godina
offline
Misija Artemis-I, pokušaj lansiranja tko-zna-koji

bruji čaršija kako od posade imaju jednu mušku i dvije ženske lutke opremljene senzualnim senzorima (sic!). zanima me razlika između muških i ženskih lutaka na svim razinama (od površno pojavne do duboko dubinske), što će jadan lutak s dvije lutke i zapravo wtf?! 

 

ured: eo, našoh nešto. ima snupi. i šaraf. i lego figurice. tri (!) sjemenke. burek i jogurt te ovca se ne spominju. nema ni gumenih bombona. lutke nalikuju onima s prve pomoći (za "umjetničko" - riječ kamiondžije koji je na ispitu bio već 6. put jer mu uzelo dozvolu zbog cuganja - disanje). piše i da "mjere izloženost radijaciji". koji su q onda radili dok je letio apollo i oni šatli? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 10:43 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Misija Artemis-I, pokušaj lansiranja tko-zna-k
Ajar kaže...

bruji čaršija kako od posade imaju jednu mušku i dvije ženske lutke opremljene senzualnim senzorima (sic!). zanima me razlika između muških i ženskih lutaka na svim razinama (od površno pojavne do duboko dubinske), što će jadan lutak s dvije lutke i zapravo wtf?! 

 I ovcu isto imaju.

16 godina
offline
Re: Misija Artemis-I, pokušaj lansiranja tko-zna-k
Ovcu na napuhavanje? 😈
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice