Mion ponovo udara? Lažni signali u beskrajnim nizo

poruka: 4
|
čitano: 4.104
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mion ponovo udara? Lažni signali u beskrajnim nizo".
15 godina
offline
Mion ponovo udara? Lažni signali u beskrajnim nizo

mi? on? zašto? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mion ponovo udara? Lažni signali u beskrajnim
ludizao kaže...

Bave li se neki fizičari iluzijom percepcije? Živimo život koji se odvija u našoj glavi, a interakcija sa svijetom je svedena na predodžbe i kolektivne dogovore umjesto na stvarnost kakva je. Čovjek može razumjeti teoriju o 'fundamentalnim česticama', ali njegova svakodnevnica je ista kao stotinama pa i tisućama godina prije, samo što sada umjesto u ljude i prirodu bulji u zaslon već nekog od uređaja. Naravno, ima tekuću vodu, rasvjetu, kanalizaciju, hladnjak i pristup informacijama, no u osnovi se njegova percepcija svijeta nije promijenila. 

 mislim da se time ipak više bave filozofi...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mion ponovo udara? Lažni signali u beskrajnim
ludizao kaže...

Sigurno se više bave filozofi, ali nije isto promišljati o nečemu i to isto znanstveno istraživati. Bilo bi bolje da imamo oboje.

 To sto ti zoves "kolektivnim dogovorom" se zapravo zove informacija.
Ono sto zoves "stvarnost kakva jest" je zapravo sum.

 

Ne znam koji dio toga bi ti htio "znanstveno istrazivati"?

Kako bi ti htio mijenjati percepciju svemira i to pomocu znanosti?

 

Meni se cini da ti zapravo postavljas filozofska pitanja ili ja ne razumijem sto tocno ti zelis.

- Psiho246
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Mion ponovo udara? Lažni signali u beskrajnim nizo

Ovi signali se mogu objasniti novom teorijom - Kompletna Relativnost.

 

Ako nekog zanima, upravo je objavljena teorija koja objašnjava mehaniku svemira ujedinjavajući opću relativnost i kvantnu mehaniku.

 

https://amenoum.org

 

Konkretno, u vezi ovih signala:

 

http://amenoum.org/log/10_implications_on_particle_physics.html

Svemir.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice