Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo

poruka: 21
|
čitano: 6.049
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo".
12 godina
offline
Ministar zdravlja prvi primio cjepivo protiv COVID

Ajde konacno da ga izbace na trziste pa da sva ova ludnica prestane. Osobno me niti najmanje nije briga hoce li imati nuspojave ili nece jer se nemam namjeru igrati s alfa i beta iteracijama, samo je bitno da glavni argument (nepostojanje cjepiva) nestane sa birokratskih stolova.

Moj PC  
2 5 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Ministar zdravlja prvi primio cjepivo protiv COVID

Ministar zdravlja prvi primio cjepivo protiv COVID-19 u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

 

Naslov je nejasan.

Po tome što piše, ja sam zaklučio da je naš ministar zdravstva prvi primio cjepivo u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

 

Dajte se ljudi malo potrudite.

 

Vidim da je ispravljeno, hvala.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 14:53 (Uran 11).
 
10 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ministar zdravlja prvi primio cjepivo protiv C
Uran 11 kaže...

Ministar zdravlja prvi primio cjepivo protiv COVID-19 u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

 

Naslov je nejasan.

Po tome što piše, ja sam zaklučio da je naš ministar zdravstva prvi primio cjepivo u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

 

Dajte se ljudi malo potrudite.

 

Je baš... naš bi ga prije primio u guzicu nego cjepivo.

It is always darkest just before the dawn.
3 godine
protjeran
offline
Ministar zdravlja prvi primio cjepivo protiv COVID

sudeći po tome da je to UAE, primila ga je lutka ministra i to fiziološku a ne cjepivo, ministar se baškari u haremu u izoliranoj vili na nepoznatoj lokaciji

(predrasude na MAX)

 
3 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo

Njemu su ubrizgali cip kojim moze pratiti ostale Sto rade a nama ce uvaliti cip za pracenje.

 
2 3 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo

Da mi je vidjeti facu mog agenta kad nabacim drkicu. Ah, tko zna, možda bude gay pa ga razveselim. /s

 

 

Ne budite glupi, manite se idiotskih teorija zavjera.

Apoc
15 godina
offline
Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo

a nas laf putin? on bu ipak priceko koji mjesec da vidi ima li nuspojava....

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo

Eeend Oscar gous tu: Ministar zdravlja UAE! 

Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 11:54 (Antiseptik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo

Možda se je i ovaj cijepio s vodom kao svojevremeno naš neprežaljeni lički-putin.

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo
E, i da, nije on prvi, prvi su onih cca 30.000 jadnika (+ 1.000 zdravstvenih djelatnika).
Pis on ju :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo

 

Moje mišljenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo

Aha,ljudi su glupi pa moram na kraju posta staviti /s ?

Klasicna.

 

 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo
ludizao kaže...

Upravo to. Kako znamo da je primio cjepivo? Ne znamo. Vjerujemo u to jer mediji kažu da je. Bzvz 

 trebalo je to slikati telefoto kamerom iz orbite u 4k, pa ukoliko uz ministra uhvati i zakrivljenost zemlje vjerujem da bi bio zadovoljan... ravna zemlja i fejk ministar, dva u jedan

 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo
I cijepi druge 😅
3 godine
protjeran
offline
Re: Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo
ludizao kaže...

 

... kako znamo da je cijepljen? Ne znamo.

to je beskonačno bitno pitanje

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo

Alah Akbar

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 23:53 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo
ludizao kaže...
nemrem_stara_mi_sere kaže...
ravna zemlja i fejk ministar, dva u jedan

 

Zašto ovakva sranja nisu protivna pravilima foruma? Jesam napisao da je fejk cijepljenje? Nisam. Samo pitam kako znamo da je cijepljen? Ne znamo. Vjerujemo u to. Kraj priče. Da si odgojen, ne bi seruckao o ravnoj Zemlji nekom tko ne piše o tome, ali nisi pa moraš zagnojiti.

Kako znaš da ti je mama/otac biološka/i mama/otac? Ne što misliš ili vjeruješ, nego, kako znaš? 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo
HCMAA kaže...

Alah Akbar

Znaš kako se kaže: "Ko se ruga, poseru ga!" 

 

How Islam changed medicine

Arab physicians and scholars laid the basis for medical practice in Europe

Arab physicians and scholars also laid the basis for medical practice in Europe. Before the Islamic era, medical care was largely provided by priests in sanatoriums and annexes to temples. The main Arabian hospitals were centres of medical education and introduced many of the concepts and structures that we see in modern hospitals, such as separate wards for men and women, personal and institutional hygiene, medical records, and pharmacies.

Ibn Al-Nafis, a 13th century Arab physician, described the pulmonary circulation more than 300 years before William Harvey.3 Surgeon Abu Al-Qasim Al-Zahrawi wrote the Tasrif which, translated into Latin, became the leading medical text in European universities during the later Middle Ages. Al-Zahrawi was also a noted pathologist, describing hydrocephalus and other congenital diseases as well as developing new surgical technologies such as catgut sutures.4,5 Some describe Al-Razi (Rhazes), born in 865, as the greatest physician of the Islamic world. He wrote Kitab Al-Mansuri (Liber Almartsoris in Latin), a 10 volume treatise on Greek medicine,6 and also published on smallpox and measles: his texts continued to be reprinted well into the 19th century. The medical texts of Ibn Rushd (Averroes) were also widely used in European universities.

Ibn Sina (Avicenna) was known in the West as “the prince of physicians.” His synthesis of Islamic medicine, al-Qanun fi'l tibb (The Canon of Medicine), was the final authority on medical matters in Europe for several centuries. Although Ibn Sina made advances in pharmacology and in clinical practice, his greatest contribution was probably in the philosophy of medicine. He created a system of medicine that today we would call holistic and in which physical and psychological factors, drugs, and diet were combined in treating patients.7

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1322233/

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
3 godine
protjeran
offline
Re: Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo
ludizao kaže...

Logika 1.0.1. Ako nije beskonačno bitno, nije bitno uopće 

 tako je, nije bitno uopće

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ministar zdravlja UAE prvi primio cjepivo

Na nekim je područjima medicina bila raznovrsna i efikasna davno prije kršćana, a kamoli muslimana. Oni su se samo nadovezali na stara znanja, ka šta je slučaj i u ostalim oblicima ljudske djelatnosti. Negdi san pročita da se je čak i Arhimed u svom radu oslanja na nekakve prastare tekstove.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice