Minecraft Dungeons - Bauljanje po tamnicama nije z

poruka: 3
|
čitano: 3.977
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Minecraft Dungeons - Bauljanje po tamnicama nije z".
15 godina
online
Minecraft Dungeons - Bauljanje po tamnicama nije z

igra je preloša nema ni malo dubine.. čak i za djecu je ovo prejednostavno

be Cool
Moj PC  
2 0 hvala 0
Minecraft Dungeons - Bauljanje po tamnicama nije z

Meni je bila prilično simpatična. Igri ne treba dubina da bude zabavna. Ne prdite bezveze, nije stvarno ništa loše u igri, taman fino za izgubiti koji tjedan.

 

Posebice za nas casual igrače, igrao sam i Witchera 2 i 3, GTA V, RDR 2, Gears 5, Pillars of Eternity, Outer Worlds, No Man Sky i još mnogo drugih; problem s tim igrama je što kreneš igrati, tutorial je danas dugačak najmanje 1-2 sata, onda ne stigneš 3 dana upaliti konzolu, pa je opet upališ i nemaš pojma što trebaš raditi, čak niti kontrole ne možeš više pohvatati.

 

Nakon dugo, dugo godina, Minecraft Dungeons je igra koju sam uspio igrati duže od 3 dana (sat igranja, 3 dana pauze, opet sat igranja, par dana pauze, itd), nažalost kasnije mi je postala preteška pa je nisam uspio završiti. Ali svakako meni osobno prilično lijepo iskustvo.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Minecraft Dungeons - Bauljanje po tamnicama ni
Heh, tako sam i ja nedavno odigrao Cloudpunk, laganini. Steta sto je relativno kratka pa mi sad fali nesto slicno... 😉
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice