Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

poruka: 32
|
čitano: 9.457
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te".
13 godina
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

mislim da su brojke pogrešne. Signal je pokupio znatno više korisnika od Telegrama.

If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Signal mi je bolji od Telegrama, i već se dosta ljudi prebacilo na Signal, samo neka nastavimo u tom smjeru.

Inače, koga zanima Status je najbolji secure chat app ali kako je malo kompliciraniji za koristiti, mislim tu prvenstveno na obične ljude onda nije za očekivati popularnost Statusa još neko vrijeme. Za sada je to više kao chat app za nas geek-developere.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 8:06 (makopos).
 
1 5 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Ja imam 20tak ljudi na telegramu i jedva 10tak na signalu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Signal koristim već godinama za poslovnu komunikaciju. WhatsApp sam koristio tek toliko i radi nekih grupa koje smo nas par napravili, ali Signal je primarni komunikacijski kanal.

 

 

Nadglednik dina
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
Ma ok to, ali, ljudi moji, neka mi neko objasni šta drugačije korisnici očekuju na novim platformama? Danas ili sutra, sve će se to svesti na isto.
Zbog toga ja nisam nikud maknuo od vibera. Tu imam sve kontakte. Prelazak na druge platforme će kad tad voditi prelasku na treću, četvrtu....
morrisoN
 
16 2 hvala 1
3 godine
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal

makopos a ne znam po čemu je bolji. meni se čine prilišno identičnim po glavnim funkcijama.

A velika prednost Telegrama je što puno više ljudi koristi Telegram od Signala...

 

On 24 April 2020, Telegram announced it had reached 400 million monthly active users.[22] On 8 January 2021, Durov announced in a blog post that Telegram was at "about 500 million" monthly active users.

 

As of June 2020, Signal had more than 32.4 million total downloads,[22] and the app had approximately 20 million monthly active users as of December 2020.[23]

11 godina
neaktivan
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Vec presao na Telegram, a kroziducih par tjedana brisem WhatsApp 

 
2 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal

@morrisoN - stvar je principa - monetizirati ćeš moje korištenje tvoje aplikacije? Daj dio love i meni! Viber (koliko sam upoznat) nema namjeru monetizirati korištenje svoje mreže od strane korisnika osim na način na koji korisnik sam ne pristaje.

4 godine
protjeran
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
morrisoN kaže...
Ma ok to, ali, ljudi moji, neka mi neko objasni šta drugačije korisnici očekuju na novim platformama? Danas ili sutra, sve će se to svesti na isto.
Zbog toga ja nisam nikud maknuo od vibera. Tu imam sve kontakte. Prelazak na druge platforme će kad tad voditi prelasku na treću, četvrtu....

 Mislim da je kolega stvar toga da se nas na kojima obrcu lovu slusa.

 Kao sto je microsoft neki dan najavio poskupljenje svoje pretplate pa

 odustao kad su vidjeli misljenje svojih korisnika o tome.

 

 Isto vrijedi i za ovo, meni je whapp postao propast cim sam vidio

 da ga šećerberg kupuje ali ajde prebaci ti cijelu familiju, prijatelje

 itd na nesto drugo. Pa makar morao promijeniti 10 app postoji netko

 tko ce i poslusat ruke koje mu hrane usta.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
5 godina
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
Gallu kaže...

@morrisoN - stvar je principa - monetizirati ćeš moje korištenje tvoje aplikacije? Daj dio love i meni! Viber (koliko sam upoznat) nema namjeru monetizirati korištenje svoje mreže od strane korisnika osim na način na koji korisnik sam ne pristaje.

 Osim reklama u samoj aplikaciji na koje nisi pristao ;)

14 godina
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

U početku korištenja Signala sam imao problem da bi mi poruke stizale tek nakon što bi otvorio aplikaciju. Onda sam na mobitelu za jedno s osobom s kojom sam se htio dopisivati pod settings, manage apps za signal namjestio Battery saver na no restrictions i od onda sve radi normalno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
Ma razumijem ja par prednosti koje pojedine kolege navode, no niste shvatili moju primjedbu. Ja kažem da će ono što danas ima neku prednost, sutra imati sve nedostatke zbog koje prelazite sa platforme na platformu. Meni je od svega toga jednostavnije držati se vibera. Ne zaje8ajem se stvarima poput, koga imam, koga nemam, ko ima na vacapu, ko na telegramu, ko na klincu-palcu. Znam da su mi svi koje trebam tu na viberu.
Btw, ne reklamiram viber. Svjestan sam i njegovih nedostataka, ali ih trpim jer je jednostavnije nego se seljakati s platforme na platformu.
morrisoN
 
8 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

danas brišem WhatsApp account...

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Koristim WHatsapp i planiram nastavit koristit Whatsapp.

Moj PC  
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Idemo.. dijelite na Facebooku (što bi bila Ironija stoljeća) kao ja malo prije, da svi ukinemo ovo Zucenbergovo karcinomsko smeće.

Neki dan bio sa djevojkom na kavi, i imali smo (da i meni se čak sviđa) lijep selfi. Ona smijem li postaviti Story ja kao iz Topa - Ne smiješ.
Problem: Juče ja davao časove matematike i nisam mogao da prisustvujem kao jednom Zoom Druženje za oproštaj prijateljice (bilo je preko 80 uređaja), a moja djevojka baš u tom trenutku postavi nekakv Story sa tom slikom od prije par dana... (zove jedan lik i broji mi, kao nije fer što se nisam pojavio a obećao sam).

Otišao sam u svoju sobu i našao olovku drvenu i zagrzizao je dok ju nisam slomio... vratio se i nastavio pričati sa djevojkom. Pita ona šta se desilo samo si nesta.. "ma ljubavi, hitno netko zvonio".  

  

Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal

ehhh, kolega da te stjuardesa pitala jel smije stavit sliku na story ?

kakav bi onda odgovor bio ?

3 godine
neaktivan
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Iako apsolutne brojke izgledaju ogromne, wapp ima 2B+ korisnika worldwide.

Ovi migranti su kap u moru, no lijepo je vidjeti bunt.

Isto tako treba imat na umu da mi tech savy ljudi znamo za ovo kaj se dogadja, ostatak Joe Plumber-a nema pojma o ovome niti ih briga.

 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
bloodborne kaže...

ehhh, kolega da te stjuardesa pitala jel smije stavit sliku na story ?

kakav bi onda odgovor bio ?

"Aaa..eee... je li ti smiješ sjediti na tom motoru od aviona.. da te neće turbina povući".. okolišao bih joj da izbjegnem odgovor a tu sam vješt :-D

12 godina
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
Jedva sam kroz neko vrijeme slabije upućene nagovorio da koriste Whatsapp da bi se mogao dopusivati sa njima kako da ih sad natrjeram na nešto drugo?!
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Koliko im naši podaci vrijede, pa i čak tih par milijuna ljudi znači im očito puno, pa da je i samo jedan kontakt jedan cent... Nije dobro imati gubitak, jel tako? A kada netko tako prozirno počne plakati za korisnicima.... jasno je da nas iskorištavaju višestruko. Zašto bi se netko super bogat još više obogatio i da mu ja podmetnem leđa? A ljudi će shvatiti da me nema i lijepo me nazovu nakon dan dva kad skuže da nemam whatsapp. Onda objasnim da me mogu dobiti na telegram/signal i eto i njih...

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
Dead kaže...
sdtech kaže...

danas brišem WhatsApp account...

 I ja bi vrlo rado da mi nije kontakata. Kako ih privolit da i oni učine isto? Možda i 90% važnih kontakata mi je na whatsappu, a ostatak i na whatsappu i na viberu i na iMessagu.

 točno to! Koji je smisao bilo koje aplikacije ako moram razmišljati tko je koristi? Trenuci kad moram koristiti SMS za komunikaciju su oni kada se zaista osjećam glupo iako je to jedini messaging kojemu zaista vjerujem, a star je više od 20 godina. Kada će Viber/Signal i bilo što drugo doseći 20 godina možda i njima povjerujem da je usluga u koju se mogu pouzdati 

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Evo taman ulazim na WhatsApp i gledam pustoš, nemam kome poruku poslat..

 

Navodno svi na pjena partyu u telegramu

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
Tvpronlem kaže...

Evo taman ulazim na WhatsApp i gledam pustoš, nemam kome poruku poslat..

 

Navodno svi na pjena partyu u telegramu

 Upravo tako...

Evo gledam svoj mob.

- kontakata 390

- viber 311

- signal 13

- whatsapp 146

- telegram 22

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Svi su oni i dalje zanemarivi u odnosu na Whatsapp.

Whatsapp je postao sinonim za komunikaciju i to će se teško promjnit.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
Koja god rastuća platforma postane popularna (telegram, signal,...) vremenom biva kupljena od nekog milijarderskog guzonje i postaje novi facebook, twitter ili whatsapp. Ako vlasnik ne prihvati kupovnu ponudu ide laganini ban!
Democracy!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2021 8:39 (Chico12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
sdtech kaže...

danas brišem WhatsApp account...

 nažalost dali ste doživotnu privolu koja vrijedi i za Fb i messenger. 

 

>you can undelete your account anytime, we shall back-up your contacts for you<

10 godina
neaktivan
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Mogu li Facebook Messenger, Whatsapp, Instagram i Viber čitati naše poruke?

Odgovor je jednostavan: DA.

 

Stranica GDPR Croatia je objavila zanimljivu analizu.
Koga zanima moze je procitati:

https://www.facebook.com/GDPRCroatia/photos/a.156242875023081/740790639901632/

 

 

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Što se teško uspostavlja komunikacija sa drugim Signal uređajima.

Inače kvaliteta glasa preko Signala je planeta za sebe u odnosu na Viber i WhatsApp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal i Te

Ne znam da li je do mene, ali ne mogu se požalit na kvalitetu signal razgovora. Ne izgleda mi razlika između razgovora na signalu ili whatsappu.
Jedino gdje mi zna biti losa kvaliteta zvuka je facebook messenger

 

 

 

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Milijuni korisnika WhatsAppa prešli na Signal
Envy kaže...

Što se teško uspostavlja komunikacija sa drugim Signal uređajima.

Inače kvaliteta glasa preko Signala je planeta za sebe u odnosu na Viber i WhatsApp.

 pa što je glasovna komunikacija loša preko whatsapp-a? Koristim ga i za glas i za video i video zna biti grozan no od vibera je bolji puno, a ne čujem razliku između signala, whatsappa ili webexa...mislim, nijedno od toga nije ni približno na razini klasično telefonskog poziva no dovoljno dobro

 

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice